Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chiroptera
2021-01-22, 21:15
Fobia
Autor Wiadomość
calendula
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 21:05   

Kurde, nie zauważyłam xD Wybacz.

Jaaa! Ale Ci zazdroszczę! To też jedno z moich marzeń, co prawda pobocznych, ale... Łoł! To by było coś, duży krok i duże przeżycie. Oby Ci się udało to spełnić!




 
 
Fobia
inside
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 21:16   

calendula napisał/a:
Jaaa! Ale Ci zazdroszczę! To też jedno z moich marzeń, co prawda pobocznych, ale... Łoł! To by było coś, duży krok i duże przeżycie. Oby Ci się udało to spełnić!

Ok. 40 km od Warszawy, będzie miał miejsce mój skok... i jak patrzyłam ceny w necie to skok kosztuje 600zł... a skacze się podobno z 4000 metrów...

Przez tyle lat nikt nie wiedział o moim marzeniu. Oznajmiłam go psycholog ostatnio, to ją normalnie realnie zatkało, przyznała że szoku doznała... bo ja tu ciągle o swoich lękach mówię, o lęku wysokości, o lęku przed samolotem a tu takie coś...

Matka jak o tym usłyszała to stwierdziła, abym sobie pieluchę założyła... :D

Nie dość że na pokonanie lęków dobre, to jeszcze będę miała jakieś porządne osiągnięcie życiowe ;)




 
 
Fobia
Cathhhy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 22:12   

Ja miałam fobię społeczną, ale się z niej wyleczyłam - lekami oraz terapią grupową. Włożyłam w to naprawdę ogromny wysiłek. Teraz jestem już tylko trochę nieśmiała i też nie zawsze; nie przeszkadza mi to w życiu.



 
 
Fobia
Fikcja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 12:26   

Mam hafefobię. Nienawidzę gdy ktoś mnie dotyka, odnosi się to do wszystkich, z wyjątkiem mojego chłopaka. Poza nim, gdy ktoś mnie dotknie, zaczyna mi się robić gorąco i kręci mi się w głowie, mam mdłości. :roll:



 
 
Fobia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-06, 14:05   

kurde, nie wiem co mam robić...
od miesiąca pracuję, lubię tę pracę, podoba mi się bardzo - ale cholernie się jej boję!
Do tego stopnia, że zdarzyło mi się wymiotować przed wyjściem, czy nawet w pracy przed przyjęciem klientki. Nawet dziś bardzo źle się czuję, a do pracy mam na 17. i chyba nie pójdę, nie czuję się na siłach.




 
 
Fobia
Duszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-06, 14:07   

czuczi, a co to za praca? I czego się w niej możesz bać??



 
 
Fobia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-06, 14:11   

jestem konsultantką do spraw odżywiania i kosmetyki twarzy. Pracuję w centrum urody i zdrowia. Ja ogólnie boję się ludzi, a tam każdego dnia mam nowych klientów, do tego muszę mieć z nimi kontakt telefoniczny. Normalnie paraliż... myślałam, że to tak na początek, ale jest coraz gorzej...

[ Dodano: 2010-04-06, 14:17 ]
Przez półtorej roku siedziałam w domu i myślałam,że oszaleję - marzyłam o pracy.
A teraz - czuję się coraz gorzej. Jak wypalona. Czy coś... bez sił, mam ochotę ciągle płakać.... jestem wykończona. Nie wiem ile wytrzymam.




 
 
Fobia
Duszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-06, 14:56   

czuczi, boisz się ludzi. Hmm... a długo tam pracujesz? może warto zaopatrzyć się w melise? I wychodzić częściej z domu by się nie bać ludzi??



 
 
Fobia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-06, 14:59   

w melisę? dziewczyno ja mam trzy rodzaje psychotropów, przeciw lękowe też mam... i nic to nie daje. Pracuję od miesiąca, a jestem tym zmęczona jakbym pracowała przez kilka lat bez dnia wolnego. Masakra..



 
 
Fobia
Duszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-12, 17:45   

Buka, może coś relaksującego??
słyszałam, że leki przeciwlękowe mogą pogłębić ten stan... ale tylko słyszałam.




 
 
Fobia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-12, 18:50   

okaleczona_dusza, dziś miałam wizytę u lekarza. Mam zmienione leki znowu. Zobaczymy jak będzie.



 
 
Fobia
Duszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-12, 19:21   

Buka, mam nadzieję, że lepiej:)



 
 
Fobia
bella
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-12, 22:38   

na działanie leków niestety trzeba trochę poczekać, ale trzymaj się dzielnie i bardzo dobrze, że jesteś pod stałą kontrolą lekarską!



 
 
Fobia
aerozol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-05, 14:13   

JA mam inny rodzaj fobii: choroby. Jestem chory na wszystko o czym usłyszę, po prostu wszelkie objawy pasują do mnie. Setki razy żegnałem się z moimi bliskimi, ale teraz jestem pewny. Mam raka prostaty. Ostatnio z mojego penisa leci wszystko oprócz tego, co powinno. Uważajcie, bo wasze fobie mogą nie być fikcją.



Ostatnio zmieniony przez 2011-01-05, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fobia
BlackLily 



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 412
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-01-08, 22:26   

Nie musisz się martwić że się zarazimy :) Przez internet się nie da ;] Ale co do tej fobii chorobowej, to znam dziewczynę, która ma z tym trudność. Oj, to wcale nie jest fajne.. :( Zastanawiałeś się kiedyś, Aerozolku, z czym ci się to kojarzy? W sensie choroby, chorowanie... Jakie myśli ci wtedy przychodzą do głowy? Albo w jakich sytuacjach obawy o zdrowie się nasilają?



Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
 
 
Fobia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13