Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się rozstać
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2011-08-03, 10:33   

Cytat:
Z drugiej strony znając go to nie wiem jak miałby sobie poradzić samemu... wyobrażam sobie stertę brudnych ubrań i naczyń, dywan przesiąknięty psimi szczynami, puszki i butelki po piwie walające się po podłodze i nigdy nie używaną kuchenkę.


Jakbym słyszał moją mamę :D Problem polega na tym że np. kogo obchodzi jaki on będzie - skoro jemu tak dobrze? Niech gnije w brudzie. A jak będzie miał tego dośc to sobie posprząta. Co wy się tak tym dziewczyny przejmujecie?. Facet to facet. Nie zginie. A nawet jak zginie to nie jest Twój problem :)




 
 
Jak się rozstać
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-03, 15:06   

Nusquam napisał/a:
Co wy się tak tym dziewczyny przejmujecie?. Facet to facet. Nie zginie. A nawet jak zginie to nie jest Twój problem :)

Nie przejmuje się - po prostu stwierdzam jak to prawdopodobnie będzie. Już dawno mi minął okres kiedy się przejmowałam.
mala0mi napisał/a:
Bądź konsekwentna.
Macie jedno łóżko to rozłóż mu materac (koc) na ziemi. Może dotrze że już nie chcesz z nim być.

Nie mam miejsca na ziemi - łóżko zajmuje 2/3 pokoju, a resztę zajmują komputery - Mercy to może potwierdzić :D
Jak już się zgodziłam dać mu ten czas do września to mu go dam - dużo już nie zostało... ale potem go przycisnę, bo boję się, że on szybko zbankrutuje po tym przepisaniu na niego firmy (nie ma pojęcia o prawie i księgowości), więc muszę zdążyć zanim zostanie całkowicie bez środków do życia... tak wiem... wredna jestem.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-08-03, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jak się rozstać
Mała Mi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-03, 22:33   

Emaleth napisał/a:

Nie mam miejsca na ziemi - łóżko zajmuje 2/3 pokoju, a resztę zajmują komputery - Mercy to może potwierdzić :D


To niech śpi w nogach!!! 8)




 
 
Jak się rozstać
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12