Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zdrada
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 17:42   

LadyRed napisał/a:
Długo już nad nim myślę ale nadal nie umiem go nazwać

Poszukiwane przez ciebie słowo to: libido.




 
 
Zdrada
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-10-14, 17:48   

Chochlik, Możesz mieć racje. Myślałam, że może ma się tak bo kiedyś też zostało się zdradzonym czy coś. Bo przecież są ludzie , którzy nie myślą o zdradzie , nigdy by tego nie zrobili itp. Ale są też tacy co mimo, że nie chcą to skaczą w bok. Jakoś tak wychodzi. :)



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Zdrada
Adrian
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 17:50   

LadyRed napisał/a:
Jakoś tak wychodzi. :)


Ulubiona wymówka dla ludzi, którzy robią błędy bezrefleksyjnie i nie starają się nawet tego zmieniać ;) Nie lepiej walczyć z czymś takim jeśli jest możliwość?




 
 
Zdrada
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 17:54   

LadyRed, chyba próbujesz dorabiać jakąś ideologię do 'szału macicy', żeby się tylko usprawiedliwić.



 
 
Zdrada
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-10-14, 18:00   

Chochlik,
Owszem, kiedyś nie potrzebowałam wymówek, robiłam co chciałam. Teraz gdy jestem z kimś kogo nie chce skrzywdzić to za każdym razem gdy pomyślę o innym facecie z podtekstem erotycznym mam wyrzuty sumienia.

Adrian, Walczę z tym nieustannie i od paru lat mi się to udaje.
Może musiałam dorosnąć.




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Zdrada
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 18:33   

LadyRed, myślenie, to raczej nie jest coś, co go krzywdzi, więc może jesteś troszkę przewrażliwiona...



 
 
Zdrada
Adrian
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 18:35   

Chochlik napisał/a:
LadyRed, myślenie, to raczej nie jest coś, co go krzywdzi, więc może jesteś troszkę przewrażliwiona...


Z drugiej strony to się LadyRed nie dziwię, bo być może u niej się od takich myśli właśnie zaczynało i dlatego chce pokonywać problem już w zarodku? Ja sam bym tak robił, bo wydaje się to rozsądne według mnie.




Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-10-14, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zdrada
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 18:55   

Adrian, likwidowanie problemu w zarodku nie musi się koniecznie odbywać poprzez generowanie wyrzutów sumienia. Wystarczy zwykłe skupienie się na czymś innym.



 
 
Zdrada
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-10-14, 20:34   

Chochlik napisał/a:

LadyRed, myślenie, to raczej nie jest coś, co go krzywdzi, więc może jesteś troszkę przewrażliwiona.



Jestem bardzo przewrażliwiona, bo mimo, że to tylko myśli boję się, że kiedyś stracę kontrolę i go skrzywdzę.

Adrian napisał/a:
Z drugiej strony to się LadyRed nie dziwię, bo być może u niej się od takich myśli właśnie zaczynało i dlatego chce pokonywać problem już w zarodku? Ja sam bym tak robił, bo wydaje się to rozsądne wg mnie.


Jak zaczynam myśleć to nie czuję wyrzutów sumienia, dopiero jak spojrzę mu w oczy i dojdzie do mnie jaka jestem okropna.




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-10-14, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zdrada
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-10-30, 13:39   

Zdradziłem, nie mogę sobie tego teraz wybaczyć i nie wiem do końca dlaczego to zrobiłem. Jak było nie ma sensu pisać i pamiętać, gdyż była to tylko...Hmm fatakvrwatamorgana. Bardzo szybko zostałem sprowadzony na glebę i nie mogę się podnieść. Zawiodłem i najgorsze w tym wszystkim jest to, że przegrałem życie innych.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Zdrada
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-10-30, 13:42   

Jak to przegrałeś życie innych? Co zrobiłeś?



dead but delicious
 
 
Zdrada
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-10-31, 14:57   

Osoby, które tak skrzywdziłem musiały bardzo długo się zbierać po tym wszystkim. I do końca życia tego nie zapomną. Mimo ich wybaczenia to nie będą tymi samymi osobami, bo to będzie w nich, w ich pamięci.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Zdrada
dorota1877 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2015-11-04, 22:33   Związek po zdradzie ??

Czy bylibyście w stanie być z osobą która naruszyła wasze zaufanie ??? Wybaczylibyście czy zakończyli związek ??



 
 
Zdrada
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-04, 22:37   

Scaliłam tutaj.




 
 
Zdrada
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-04, 22:56   Re: Związek po zdradzie ??

dorota1877 napisał/a:
Wybaczylibyście czy zakończyli związek ??
Jedno drugiego nie wyklucza. Można wybaczyć (m. in. dla własnego komfortu psychicznego), a potem zakończyć związek.



 
 
Zdrada
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13