Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
The Walking Dead
Autor Wiadomość
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-11-14, 18:53   

Avadakedaver napisał/a:
W tym serialu jest wiele świetnych scen, ja do niedawna jeszcze nie potrafiłem "uronić łzy", byłem bardzo zamknięty emocjonalnie.
Ale reakcja Ricka na śmierć Lori i wieść o tym, że Carl ją "załatwił" była pięknie napisana, zrealizowana i zagrana.


Ta scena była piękna, ale na początku mnie rozśmieszyła (oglądałam z siostrą), pewnie dlatego, że Rick tak piszczał :lol: Jak oglądałam drugi raz to płakałam... Ach te zmienne nastroje :oops:


Ale chyba żadna scena nie przebije tej w której Carol znalazła Lizzie na kocu i jej zamordowaną siostrę. :shock:


Poprawiłam linki.//Ever




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
Ostatnio zmieniony przez 2014-11-14, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
The Walking Dead
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-14, 21:19   

WatPomp napisał/a:

Ale chyba żadna scena nie przebije tej w której Carol znalazła Lizzie na kocu i jej zamordowaną siostrę. :shock:
[video]www.youtube.com/watch?v=E7g6NLgqC5M[/video]


Świetna scena! Jeszcze jak mówiła, że malutką też chce zmienić, a Carol zaczęła mówić, że ona przecież jeszcze nie chodzi... To było miodzio.


A jedna ze scen, która mnie rozbawiła to to gdy Daryl wysadził czołg XD




 
 
The Walking Dead
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-15, 12:07   

Matko, uwielbiam ten serial. Chyba jeden z niewielu, który pomimo nowych sezonów ciągle trzyma poziom. Chociaż dwa ostatnie odcinki wynudziły mnie na śmierć :P Starsznie to się ciągnie, gdy nie pokazują Ricka i jego bandy.
Cytat:
Ale chyba żadna scena nie przebije tej w której Carol znalazła Lizzie na kocu i jej zamordowaną siostrę. :shock:

Lizzie to jedna z wielu postaci, która mnie zwyczajnie irytowała. Jej podejście, tok myślenia, sama w sobie brrr!
Cytat:
A jedna ze scen, która mnie rozbawiła to to gdy Daryl wysadził czołg XD

Daryla kocham, ubóstwiam i płakałam razem z nim, gdy znalazł swojego brata przemienionego z zombie :/
A scena, na której się zaśmiałam to ta, gdy niedobitki z Terminusa dowiedzieli się jedząc nogę tego czarnego, że został zarażony :D




 
 
The Walking Dead
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-11-18, 11:18   

Jest już nowy odcinek! http://vidto.me/0m50ec5as5kp.html
Nie będę na razie spojlerować bo dopiero wczoraj się pojawił :brwi:




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
The Walking Dead
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-18, 22:24   

Po to masz tagi od spoilerów!

:

Najnowszy odcinek bardzo mi się podobał, był kameralny i przedstawiał bohaterów, których bardzo lubię. Jednak scenarzyści wciąż nie rozumieją jak robić ten serial tak, żeby się podobał - nie powinni na tyle odcinków zostawiać innych wątków! W następnym odcinku zobaczymy ekipę kościelną pierwszy raz OD MIESIĄCA. Tak się nie robi kiedy na każdy odcinek czeka się tydzień. Gdybym ściągał to sezonami i oglądał wszystkie odcinki na raz to by mi to nie zrobiło różnicy, ale kiedy czekam... Ech, nie nauczyli się niczego po recenzjach poprzedniego sezonu.





 
 
The Walking Dead
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-18, 22:39   

A ja cicho mogę napomknąć, że serial zaczyna mnie już nudzić...



 
 
The Walking Dead
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-11-18, 23:54   

;)
Spojler :

Avadakedaver napisał/a:
nie powinni na tyle odcinków zostawiać innych wątków!

Dokładnie! Czasami nawet jak po 3 odcinkach wracają w końcu do jakiegoś wątku to nie pamiętam o co chodzi... Wkurza mnie to strasznie, teraz na przykład, żeby dowiedzieć się co u Ricka i reszty musimy czekać prawie miesiąc.
Myślałam ,że Ci ze szpitala rzeczywiście ratują ludzi i ich potem wykorzystują ale wnioskując z tego jak potrącili specjalnie Carol tak nie jest :lol: Ciekawe kto zginie tym razem przy jej odbijaniu.





Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
The Walking Dead
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-19, 01:53   

:

Mi tam się odcinek podobał. Byłam ciekawa co się działo z Carol po odłączeniu się od grupy Ricka. Dodatkowo świetnie przedstawiony jest rozwój postaci... ale ja jestem takie dziwadło co dostrzega smaczki i nie obchodzą mnie super bitwy, wybuchy i ogólnie szybka akcja. Doceniam klimat tego przytłaczającego świata... No i wrócili do tego miasta (był nawet czołg Ricka :D ) - genialne widoki. Cudownie zniszczone budynki. Nad widokami w tym serialu to ja się rozpływam





 
 
The Walking Dead
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-19, 01:59   

Przede wszystkim brakuje mi teraz dialogów, poprzednio było ich dużo więcej... Serial zaczyna wchodzić na poziom niemego kina, które średnio mnie satysfakcjonuje...


<<< Dodano: 2014-12-01, 23:07 >>>


Zadowoleni z dzisiejszego odcinka? Bo mnie ch*j strzelił.




 
 
The Walking Dead
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-01, 23:09   

Mnie też. :shock:



 
 
The Walking Dead
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-12-01, 23:12   

Jestem zła, wściekła, smutna! Płakłam bardzo... :(



 
 
The Walking Dead
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-02, 08:59   

:

Też mi było jej szkoda. Ale dobrze, że wszyscy pozostali zachowali zimną krew na tyle, że nie wyszła z tego żadna strzelanina.
Rick musi się ogarnąć, po stracie Lori, Dale'a i Herschela nie ma kompasa moralnego i zatraca się sam w sobie :(





 
 
The Walking Dead
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-02-04, 18:16   

Jestem po wszystkich sezonach, oglądanych ciurkiem. Pierwszy sezon wciągnęłam jak spaghetti, chociaż rekordu z Sons of Anarchy czy Gry o tron nie pobiłam. Klimat, który uwielbiam. Niestety im dalej, tym zaczęło się większe i zbędne kombinowanie.

:

Do dziś nie rozumiem po co wprowadzono wątek nosicieli jako wszystkich, ciągłe wianie przed zombiakami nie było wystarczające?



To co ciekawe w serialu - to metamorfozy bohaterów. Z przyjemnością patrzyłam jak zmienia się Gleen czy Deryl. Niestety od 3 sezonu zaczęła się tendencja spadkowa, a wiecznie ciągnący się watek z gubernatorem był już nudny.

To co można zarzucić autorom, to to, że niektóre watki ciągną niepotrzebnie, a znów te które mogą mieć jakiś potencjał załatwiają w jednym, dwóch odcinkach. I tak na przykład:

:

Spodziewałam się, że sprawa z Termitorium pociągnie się dłużej, a nie że 3/4 sezonu szli do niego, a wszystko rozwalili w 2 odcinki.





Este blestemata
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-02-04, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
The Walking Dead
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-02-16, 19:01   

Oglądałam, ale przestałam. Mam wrażenie, że szósty sezon jest już całkowicie naciągany. Chyba jednak wolę komiks, niż ten serial.



 
 
The Walking Dead
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-02-17, 17:40   

Noo, takie flaki z olejem się zrobiły z tego serialu... Oglądam bo nie mam nic innego do roboty, ale z odcinka na odcinek coraz bardziej się męczę... Chociaż wczorajszy epizod był taki w miarę.



 
 
The Walking Dead
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13