Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
The Walking Dead
Autor Wiadomość
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-02-25, 14:13   The Walking Dead

Jako, że mamy tu już kilka tematów o poszczególnych serialach, zdobędę się na odwagę, i wyrażę publicznie swoją fanatyczną miłość do serialu o zombiakach. Jest on dosyć znany, więc podejrzewam, że ktoś z Was oglądał/ogląda.
Akcja toczy się w świecie apokalipsy zombie, jak sama nazwa wskazuje. Mamy wielu bohaterów, kilku przystojniaków, kobiety takie sobie i to mi właściwie odpowiada. W TWD podoba misie to, że nie ma zbyt wielu intryg, romansów (nie mówię, że nie ma wcale, bo to chyba niemożliwe), ale nie jest to Moda Na Sukces. Ogólnie fajny klimat, który bardzo lubię w filmach, i to narazie tyle ode mnie.
Jestem zachwycona wszystkimi czterema sezonami. Obecnie emitowana jest połowa czwartego, oglądam na bieżąco. A Wy? Jak wrażenia? Który z bohaterów 'podszedł' Wam najbardziej? Czekam na opinie. :)

PS. Serialowe intro mam na dzwonek w telefonie. :D





 
 
The Walking Dead
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-02-25, 16:14   

Lubię ten serial, ale nie obejrzałam wszystkich odcinków. Włączam czasami na odmóżdżenie. Klimat jest świetny. Biegające zombie, to naprawdę piękna sprawa. Mój ulubiony bohater to Daryl. :>



"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
The Walking Dead
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-02-25, 17:08   

Chloe napisał/a:
Mój ulubiony bohater to Daryl.


Od samego początku był Twoim ulubionym bohaterem, czy przekonałaś się do niego dopiero, gdy zaczął robić się 'dobry'?




 
 
The Walking Dead
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-25, 18:48   

Sadist napisał/a:
Od samego początku był Twoim ulubionym bohaterem, czy przekonałaś się do niego dopiero, gdy zaczął robić się 'dobry'?

Też uwielbiam Daryla i to od pierwszego odcinka.




 
 
The Walking Dead
Mnich 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 201
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-25, 19:23   

Glenn tez jest ok, tak sobie mysle. Serial lubie z tym ze zatrzymalem sie w polowie ostatniego sezonu.
Tak swoja droga to Shane byl moim ulubiencem odkad sciol wlosy i stal sie zly.




 
 
The Walking Dead
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-25, 19:43   

Uwielbiam ten serial. Podoba mi się fabuła i ogólne wykreowanie apokalipsy zombie.
Ulubiona postać: Daryl i mały Carl, który na naszych oczach oddziela się od swego dzieciństwa ponieważ wie, że tak trzeba.
Bardzo nie lubię za to Ricka. Nie tylko dla tego, że za mało wierzy w syna, ale również dlatego, że uważam go za kiepską postać i przywódcę.




 
 
The Walking Dead
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-26, 10:59   

Naamah napisał/a:
Bardzo nie lubię za to Ricka. Nie tylko dla tego, że za mało wierzy w syna, ale również dlatego, że uważam go za kiepską postać i przywódcę.

Mam podobne zdanie. :piatka: Męczy mnie nawet jego widok.




 
 
The Walking Dead
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-02-26, 11:08   

No co Wy, fajniusi jest. :oops: Co do Daryla, też od razu polubiłam jego postać, miotałam się nawet między Darylem a Merlem, ale ostatecznie ta odrobinę łagodniejsza wersja Dixona mnie zachwyciła.



 
 
The Walking Dead
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-28, 20:26   

Merl przekroczył dla mnie granice, których ludzie nie powinni przekraczać... Bardziej bałam się jego postaci niż zastanawiałam się nad tym czy dałabym radę go polubić.



 
 
The Walking Dead
Nicia 



Wiek: 26
Dołączyła: 14 Mar 2014
Posty: 51
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-03-15, 21:26   

A ja nadal ubolewam nad śmiercią Andrei. :beksa:
Najbardziej lubię Michonne i Daryla, są genialni.




ben non, t'inquiète pas, y'a pas mieux que toi
 
 
The Walking Dead
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-10-20, 18:57   

Sezon piąty!
:

Jestem trochę zawiedziona wątkiem z Terminusem... Myślałam, że to będzie bardziej dramatyczne, whatever w końcu to kanibale, coś, ktoś? A tu bum i nie ma terminusa.



I znowu Daryl <3 Uwielbiam go. Ktoś czyta komiksy? Ja staram się na bieżąco, ale różnie to wychodzi. Na razie przeczytałam dwa wielkie zbiorcze tomiska TWD, zamówione z ebaya, a postacie są tak diametralnie różne od tych w serialu, że aż dziwnie się to czyta. Chociaż Lorrie nadal jest tępą idiotką. :facepalm:







平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
The Walking Dead
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-20, 21:57   

!!!
Ściąga mi się drugi odcinek. Kurde, to jedyny serial na jaki tak czekam. A nagapiłem się już dość.


<<< Dodano: 09-11-2014, 21:11 >>>


Sadist, porozmawiaj ze mną! Nikt z moich znajomych tego nie ogląda :(
Co sądzisz o tym jak zbudowali czwarty odcinek?




 
 
The Walking Dead
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-10, 14:32   

Usagi napisał/a:
Chociaż Lori nadal jest tępą idiotką.


Dlaczego tak uważasz? Straciła męża, poczuła się zagubiona więc się puściła. Każdy w takiej sytuacji inaczej by zareagował, ona akurat potrzebowała bliskości mężczyzny.

Czwarty odcinek? Przede wszystkim cieszę się, że Beth żyje! Umierałam z niepokoju o nią! A w ogóle to piąty sezon strasznie mnie wkurza, zawsze na końcu odcinka pojawia się niewyjaśniony wątek i tydzień siedzi się jak na szpilkach. Być może wcześniej też tak było, ale nie odczuwałam tego tak intensywnie. Teraz, gdy złapali do tego szpitala Carol, jestem pewna, że we dwie wszystkich tam wymordują. Siwa to większy badass niż Daryl, serio. :D




 
 
The Walking Dead
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-10, 15:39   

Sadist napisał/a:
Siwa to większy badass niż Daryl, serio.

O, to, to! Odbiła sama grupę swoich przyjaciół... Jak zaczęła się smarować tym wszystkim dla kamuflażu a potem szła z karabinem to wpadła mi myśl do głowy: "O ja cieee.. Rambo!"

Podoba mi się ten sezon. ;D




 
 
The Walking Dead
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-10, 16:18   

Sadist napisał/a:
Usagi napisał/a:
Chociaż Lori nadal jest tępą idiotką.


Dlaczego tak uważasz? Straciła męża, poczuła się zagubiona więc się puściła. Każdy w takiej sytuacji inaczej by zareagował, ona akurat potrzebowała bliskości mężczyzny.


Jak Twój angielski?
Polecam punkt 5 tego artykułu, gdzie to jest pięknie wyjaśnione:

http://www.cracked.com/bl...stop-following/

Jeszcze nie widziałem piątego odcinka, ale podejrzewam, że Carol znalazła się w szpitalu specjalnie, żeby wykończyć towarzystwo od środka :)




 
 
The Walking Dead
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11