Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak było dziś w szkole?
Autor Wiadomość
Partyzant 


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 106
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-03, 18:53   

Dzień jak co dzień, 4 ze sprawdzianu z WOSu (Jeeeeej), 3 z dyktanda na polskim (Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej), ale ogólnie dość ciekawa sytuacja się wydarzyła, zmienili nam hasło w szkole do wifi bo jednemu typowi zabrali telefon i zobaczyli że jest połączony z wifi... xdd Mam jutro sprawdziań z matematyki (;c ;c ;c ;c ;c) i kartkówkę z polskiego z jakże przydatnego rozbioru logicznego zdania (;c ;c ;c ;c ;c ;c ;c ;c ;c ;c ;c ;c). Pozatym nic ciekawego się nie wydarzyło. Jestem po dzisiaj nie wiedzieć czemu cholernie zmęczony :/



"Póki serca mi nie wyrwiesz, nie weźmiesz mi nic..."
 
 
Jak było dziś w szkole?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-03, 19:02   

Adrienex112 napisał/a:
kartkówkę z polskiego z jakże przydatnego rozbioru logicznego zdania

Rozbiór logiczny zdania jest wbrew pozorom całkiem przydatny - pomaga na przykład stawiać przecinki we właściwych miejscach. :P




 
 
Jak było dziś w szkole?
Partyzant 


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 106
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-03, 19:08   

Arya napisał/a:
Adrienex112 napisał/a:
kartkówkę z polskiego z jakże przydatnego rozbioru logicznego zdania

Rozbiór logiczny zdania jest wbrew pozorom całkiem przydatny - pomaga na przykład stawiać przecinki we właściwych miejscach. :P

Wystarczy się nauczyć przed jakimi literami stawiać przecinki, i tyle. A to umiem już... długo xd




 
 
Jak było dziś w szkole?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-03, 19:11   

Adrienex112 napisał/a:
Wystarczy się nauczyć przed jakimi literami stawiać przecinki, i tyle. A to umiem już... długo xd

O, a to ciekawe. Przed jakimi to literami stawiamy przecinki? Chętnie się czegoś nowego nauczę. :lol:
A tak serio, to właśnie taka ciekawostka językoznawcza - z wyrazami to jest różnie, czasem są wyjątki i można się z tymi przecinkami nieźle pomylić, a jeśli umie się ten rozbiór zdania, to jest o wiele prościej. ;)




 
 
Jak było dziś w szkole?
Partyzant 


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 106
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-03, 21:39   

Arya, okeej, okeej, to pani polonistko, mam pomysł, daj mi numer, wloze sobie sluchawki do uszu i bedziesz mi mowic co i jak, nie uczylem sie bo mnie ksiazka wciagnela :P
P.S sory za brak polskich znakow, pisze z telefonu.




"Póki serca mi nie wyrwiesz, nie weźmiesz mi nic..."
 
 
Jak było dziś w szkole?
xxxMsDeathxxx 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 91
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-11-13, 18:00   

Dziś, po dwóch pierwszych matematykach oddałabym wszystko z połową klasy, żeby zostać na matmie kolejne dwie godziny, zamiast iść na angielski :/ Ogólnie dziś jakoś nic ciekawego nie było, może się troche wkurzyłam na jedną osobę. Ale teraz mam większe problemy na głowie niż problem związany z tą osobą.



" Teraz mam tam tylko czerwonawe blizny. Pewnie zostana na zawsze choc Goody twierdzi, ze z czasem zbledną.nie wiem, czy chce,zeby zbladly. Pewnie mowie teraz jak rasowy swir, ale nie chce zapomniec, jak sie wtedy czulem, choc bolalo. "
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-13, 19:00   

Dowiedziałam się, że jak tak dalej pójdzie to będę zagrożona z wosu. Przeraża mnie fakt, że nie dam rady poprawić tych wszystkich sprawdzianów i kartkówek...a w szczególności prasówki, za którą też mam jedynkę.



 
 
Jak było dziś w szkole?
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-11-17, 21:21   

Okazało się, że jestem zagrożona z rozszerzonej biologii, bo od początku roku w ogóle nie siadam do książek. Choć myślę, że to nadrobię, bo teraz mamy układ nerwowy, który uwielbiam, więc powinnam to nadrobić. Dziś pisałam próbną rozszerzoną maturę z angielskiego i cieszę się, że dałam sobie radę z artykułem na 250 słów. Poza tym jutro mam sprawdzian z historii i społeczeństwa ale nie mam się z czego uczyć i jestem bardzo przygnębiona co skutkuje brakiem sił do nauki.



 
 
Jak było dziś w szkole?
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-18, 13:27   

freakshow napisał/a:
a w szczególności prasówki, za którą też mam jedynkę.

Z ciekawości zapytam - jak wyglądają u ciebie prasówki?
U mnie to było 10 minut pracy i gwarantowana piątka w dzienniku...




 
 
Jak było dziś w szkole?
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-19, 21:10   

Cytat:
Jak było dziś w szkole?

Dobrze. ;) Mimo, że od 7.30 do 14.20 to jakoś wytrzymałam i byłam na wszystkich lekcjach.
Cytat:
Jakie było Wasze zachowanie?

Wesoła, ( prawie ) uśmiechnięta. Bardziej pewna siebie.
Cytat:
Co sie Wam przydarzyło?

Ćwiczyłam na obu godzinach wi`u. :D Nie było tak źle. Pomijając fakt, że nauczycielka obiecała na ostatnich zajęciach, że dziś zagramy w kosza, a i tak nie zagraliśmy. Wku*wiłam się bardzo, bardzo. Ale mi przeszło i po jakimś czasie moja chęć (całkiem przypadkiem, oczywiście) przywalenia nauczycielce piłką zmalała. :lol:
Cytat:
Dostaliście jakąś ocenę?

Nie.




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Jak było dziś w szkole?
ademek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-20, 00:00   

Jestem w 4 klasie technikum, czyli ostatni rok i matura. Niestety mam problemy, zero snu i wsparcia co się przekłada na szkołę w pewnym stopniu. Jestem nieklasyfikowany z 3 przedmiotów, tzn na razie jestem o tym poinformowany, bodajże żebym zaczął chodzić, ale w moim stanie po prostu nie jestem w stanie, a nie chce się spowiadać nauczycielom z moich problemów..



 
 
Jak było dziś w szkole?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-20, 15:20   

ademek napisał/a:
w moim stanie po prostu nie jestem w stanie, a nie chce się spowiadać nauczycielom z moich problemów..

Może spróbuj opowiedzieć o tym, dlaczego jesteś nieobecny jakiemuś zaufanemu/ulubionemu nauczycielowi lub pedagogowi? Nie musisz przecież od razu mówić o wszystkich swoich problemach... wystarczy zasygnalizować, że nie wynika to z braku chęci czy lenistwa. ;)




 
 
Jak było dziś w szkole?
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-20, 20:09   

czarną-linia napisał/a:
Jak było dziś w szkole?

Aż sama się dziwię, że dzisiejszy dzień mi się udał. Pewnie dlatego, że nie było żadnych testów ani nic. Ostatnio takie luźniejsze dni to rzadkość. No i humor dopisał, przede wszystkim.
czarną-linia napisał/a:
Jakie było Wasze zachowanie?

Rano byłam trochę przytłoczona, ale to ze względu na pogodę. Na lekcje zdąrzyłam w ostatniej chwili. Pierwsze 3 czułam się nieźle, później trochę mnie zmuliło, aby ostatecznie ze szkoły wyjść ze świetnym samopoczuciem. Po powrocie usiadłam do lekcji i poczułam się bezradna. Wiem, że byłabym w stanie ogarnąć wszystko na jutro, ale nie mam ochoty...
czarną-linia napisał/a:
Co sie Wam przydarzyło?

Nic szczególnego, autobus do domu mi zwiał. Ale poczekałam na kolejny, lubię jeździć autobusem. Słuchawki w uszy i jestem sama ze sobą.
czarną-linia napisał/a:
Dostaliście jakąś ocenę?

Dwie, w tym 4 za test. Uczyłam się do niego całą noc, test wydał mi się łatwy, ale głupie błędy. Oczywiście długo się nie pocieszyłam, bo mojej oceny z przedmiotu to i tak nie podciągnie.

To by było na tyle, muszę jakoś się zmusić do tych zadań. A później pójdę w lulu. :śpi:




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-11-24, 23:50   

Cytat:
Jak było dziś w szkole?

Okropnie, z każdą lekcją przekonywałam się jak bardzo mi nie idzie i jak dużo mam pracy.

Cytat:
Jakie było Wasze zachowanie?

Chodziłąm przygnębiona i nie okazywałam emocji, starałam się omijać ludzi :yay:

Cytat:
Co sie Wam przydarzyło?

Zdarłam skórę z palca.

Cytat:
Dostaliście jakąś ocenę?

Taa, dostałam kilka pał po powrocie do domu bo przecież librus i nawet nie mam jak tego wyjaśnić :/




 
 
Jak było dziś w szkole?
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 23:55   

Vanilla napisał/a:
Z ciekawości zapytam - jak wyglądają u ciebie prasówki?
U mnie to było 10 minut pracy i gwarantowana piątka w dzienniku...

Nie trzeba się zbytnio wysilać. Tylko wyjść na środek klasy i chwilę poopowiadać o jakimś wydarzeniu z tygodnia.
Wieczorem przygotowałam się. Ale w trakcie lekcji powiedziałam, że nie mam prasówki. Bałam się po prostu wyjść na ten środek klasy. W tym tygodniu planuję poprawić tę jedynkę, ale znając życie znowu spanikuję.




 
 
Jak było dziś w szkole?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11