Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzinne relacje
Autor Wiadomość
Krzysiu 
podejrzany

Wysłany: 2021-07-22, 14:41   

Wzium, ale to jest kotek, nie wolno tak robić ani pisać, nawet myśleć nie za bardzo…
Też jest alergikiem, poleca cetyryzynkę.

Rodzinne relacje
Jednobarwna 

Wysłany: 2021-07-22, 22:18   

Krzysiu, nie każdy jest fanem kotów a alergia na koty daje popalić. Też jestem za opcją zamknąć kota w jednym pomieszczeniu i wietrzyć. Przez ten czas raczej nic mu się nie stanie.

Rodzinne relacje
Krzysiu 
podejrzany

Wysłany: 2021-07-22, 22:55   

Oczywiście, że tak, jest tego świadomy. Chciał wyrazić związek emocjonalny, a nie uniemożliwić komuś działania, co byłoby wszak przeciwskuteczne…

Rodzinne relacje
Zakręcona 
Nikt ważny

Wysłany: 2021-08-28, 22:03   

Aktualnie od kilku dni mieszkam sama (niestety nie dlatego, że się wyprowadziłam), w domu rodzinnym, matka trafiła do szpitala. I czuje się opuszczona, samotna, nie wiem czemu, znaczy rodzeństwem nie mam dobrych relacji, praktycznie nie rozmawiamy, że sobą, nie dzwonimy do siebie. Chyba, że chodzi o to, że matki nie ma, że jest ta cisza. Matka ciągle coś mówiła, "robiła hałas" a teraz cisza. Teraz nawet nie przyjeżdżają do domu rodzinnego, matki nie ma, więc nie mają po co. Nie powiem bratem odbyłam rozmowę, żeby rzeczy matki spakować to zawiezie je do szpitala. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie bym odwiedziła brata czy siostrę, myśl żeby do nich zadzwonić wydaje mi się czystą abstrakcją. Pisałam tu kiedyś, że jak się wyprowadzę to zerwę kontakty z rodziną, a tu nie ma co zrywać bo tych relacji nie ma.

"Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić."

Rodzinne relacje
Odpowiedz do tematu