Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
saratsi 

Wysłany: 2017-10-27, 10:47   

Jeremi napisał/a:
Ktoś tak ma?

Ja. I rączki też latają jak szalone.

Papierosy
pinkrabbits 
mushi

Wysłany: 2017-11-29, 00:49   

Jeremi, jedyna teoria jaka przychodzi mi do głowy, to to, że fajka jednak 'przywala' w cały organizm (krążenie, oddech itp.). Więc skoro wstajesz rano, czyli jeszcze jesteś trochę w innym świecie, plus ograniczasz dopływ tlenu, to trochę to symuluje atak paniki/stan lękowy (derealizacja, brak oddechu), i może przez to tak się to kończy?
Ja ostatnio palę 5-6 mentolowych slimów dziennie i po każdym czuję się koszmarnie. Chciałabym to rzucić, ale czegoś mi jeszcze brakuje. Chociaż naprawdę się boję, że sobie zatkałam cały organizm tym czymś. Bo, z czego właśnie przerażająco zdałam sobie sprawę, palę regularnie od około 2 lat :shock:

czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem

Papierosy
użytkownik 

Wysłany: 2017-11-29, 12:13   

pinkrabbits napisał/a:
Więc skoro wstajesz rano, czyli jeszcze jesteś trochę w innym świecie, plus ograniczasz dopływ tlenu, to trochę to symuluje atak paniki/stan lękowy

Racja to taka pewnego rodzaju symulacja. Z reguły jest tak, że pierwsza fajka zapalona jeszcze naczczo powoduje trzęsienie się rąk i pewny niepokój. Nie utożsamiałbym tego ze stanami lękowymi, bo mają one inne podłoże, ale fakt faktem najpopularniejsze używki(papierosy, kawa, alkohol) nasilają stany lękowe.

Papierosy
Onirism 

Wysłany: 2017-12-08, 19:00   

Kiedy byłem młodszy, wprost nienawidziłem papierosów, kazałem nie zbliżać się do mnie z dymem, ale jakoś od pewnego czasu sam zacząłem palić, podoba mi się to, nie mogę powiedzieć, że jestem uzależniony, po wytrzymam bez palenia tyle ile chce, ale czasem po prostu lubię zapalić.

Drive my heart into the night

Papierosy
Zenua 

Wysłany: 2017-12-12, 23:26   

Lubię papierosy. Wiem, że są niezdrowe, ale lubię ich zapach ten buntowniczo-intelektualny sznyt. Fajnie dopełniają wizerunek intelektualisty albo buntownika. Nie mówię tutaj o patusach z bloków, chociaż im też dodaje to szczyptę osiedlowego stylu.

RZABSOOOOOOOOOON TO ZIOMAL

DAWAJ NA RING DAWAJ NA RING ZARAS CIE ZNICZCZE ZARAS CIE ZNISZCZE

Papierosy
Odpowiedz do tematu