Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Reinkarnacja
Autor Wiadomość
Kellazar
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 22:21   

Melanocetus johnsonii jakoś chyba by tak do mnie pasowała, odzwierciedla chyba dobrze moje wnętrze bo na pierwszy rzut oka widać tylko ładny wabik, ale jak by się dobrze przyjrzeć to paskudna ryba nawet straszna. Jeżeli ktoś zanadto zbliży się do wabika zostanie zjedzony.



 
 
Reinkarnacja
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 22:45   

chciałabym być misiem koala - mięciutkim stworkiem przyczepionym do drzewa i skubiącym eukaliptus.



 
 
Reinkarnacja
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-10-14, 09:33   

Rozmawiałam kiedyś z kumplem na temat reinkarnacji i on mi powiedział, że chciałby być kotem. Spytałam się dlaczego, czy chciałby chodzić własnymi drogami? A on mi na to " nie, wreszcie mógłbym legalnie tylko spać" :)

A ja chciałabym być kozicą, i hasać sobie całe życie po górach. Hopa! :D




Odejdź! Przecież jestem martwa...
 
 
Reinkarnacja
Alistair 



Wiek: 31
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 295
Skąd: Południe

Wysłany: 2013-06-22, 06:04   

Gdybym miał możliwość narodzenia się na nowo, chciałbym dostać poprostu druga szansę jako człowiek, a w jakim kraju to nie ma większego znaczenia, fajnie byłoby jednak w Hiszpanii bądź w Stanach.



Żadna rzecz zewnętrzna nie może uszczęśliwić
człowieka, który wewnątrz siebie
nie posiada szczęścia.
 
 
Reinkarnacja
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-22, 17:20   

kokosowa napisał/a:
chciałabym być misiem koala - mięciutkim stworkiem przyczepionym do drzewa i skubiącym eukaliptus.

Ojeej. <3

A ja... Chyba chciałabym być kotem. Albo łabędziem. :>




 
 
Reinkarnacja
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-06-24, 18:52   

Ja chce być syreną lub wróżką żyć zdała od ludzi. Żyć w wodzie czuć ją i kochać całym moim syrenim sercem.



Trzeba więcej niż patrzeć by na prawdę widzieć
 
 
 
Reinkarnacja
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-24, 18:58   

Oprócz tego, że nie wierzę w reinkarnację, to gdyby jednak była chciałabym być wiewiórką. Zawsze mi się podobały. No i je się orzeszki. Inny problem, że wiewiórki są często wściekłe, ale ja rzadko się wściekam, więc odreagowałabym poprzednie życie.



:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Reinkarnacja
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-06-24, 21:18   

A ja chciałbym być złośliwym, zakaźnym wirusem. Tylko się jeszcze nie zdecydowałem jakim, ale z całą pewnością moją grupą podwyższonego ryzyka byliby aktywni zawodowo politycy.



We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Reinkarnacja
WEmil 
Martwy



Wiek: 26
Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 62
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2013-08-22, 13:16   

Ja wierzę w reinkarnację, ale uznaję, że poruszamy się w obrębie tylko jednego gatunku. Dlatego mam nadzieję, że w przyszłym wcieleniu będę Rosjaninem, żyjącym w Jekaterynburgu. :)
A jeśli koniecznie miałbym wybrać jakieś zwierzę, to niech to będzie ryś, albo lis. :)




"Ile jeszcze we mnie wiary, Ile jeszcze we mnie samym sił..."
 
 
 
Reinkarnacja
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-08-22, 14:13   

Zacznę od małego offtopu- historii z życia:

Za czasów licealnych, gdy jeszcze miało się religię pojawił się temat tego, jak wyobrażamy sobie życie po życiu. W ramach przypływu dobrego humoru oraz 'olej po całej linii', które swoja drogą nie zrażało naszej katechetki na swojej kartce papieru napisałam

"Idzie rodzina pomidorów torami kolejowymi. Nagle słychać łoskot nadjeżdżającej lokomotywy. Pomidory zaczynają uciekać, gdy zdają sobie sprawę, że ten sposób się nie uda w ostatniej chwili zeskakują przed najeżdżającym pociągiem. Lokomotywa przejechała, okazało się, że synek-pomidor nie zdążył uskoczyć. tata pomidor na ten widok
- Ketchup! Pośpiesz się!"

Co ciekawe zostało to zinterpretowane jako właśnie czysta reinkarnacja.
Sama nie wierzę w reinkarnację, jedyne co przejęłam z kultur wschodu to przekonanie o istnieniu Karmy. Nie mniej jednak chciałabym być rudym lisem, bo mam słabość do tych zwierząt.




Este blestemata
 
 
Reinkarnacja
Helena3e3 


Wiek: 24
Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 16
Skąd: Polska

  Wysłany: 2016-07-17, 13:22   Reinkarnacja, życie po życiu

Czy wierzycie w reinkarnacje, życie po życiu?
Owszem, jestem chrześcijanką, ale w reinkarnacje wierzyłam od dawna. Jak dla mnie, jest zbyt wiele dowodów, aby w to wierzyć. Choć w Niebo i tak dalej też wierzę (zachęcam do obejrzenia filmu "Niebo istnieje naprawdę").
Podobno w Piśmie Świętym było parę fragmentów mówiących o reinkarnacji, ale na jakimś tam soborze zarządzono, aby je usunąć. Jak dla mnie to samolubne.
Ale nadal myślę, że każdy człowiek odradza się po śmierci na nowo, a Niebo może jest taką powiedzmy poczekalnią? ;) To,co mówię bardzo przypomina wiarę w buddyzmie, ale buddyzm to dla mnie tylko taka właśnie nauka medytowania i skupiania się na własnym umyśle.
A co wy o tym sądzicie?

[ Komentarz dodany przez: Adriaen: 2016-07-17, 13:23 ]
Mamy już taki temat.




Dzień spala się w noc,spala krawędź mej duszy
Nocą zmieniam się w iskierki słońca, jestem kresem ognia, prochem kości. Noc sztyletuje mój oddech, połyka mój język, odwrót cofa nie powrót.
 
 
Reinkarnacja
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-17, 13:23   

Scalam z istniejącym tematem.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Reinkarnacja
Helena3e3 


Wiek: 24
Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 16
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-17, 13:29   

kokosowa, Też chciałabym być koalą, to takie wygodne, kiedy nie musisz nic robić i żyjesz sobie jak chcesz 8)



Dzień spala się w noc,spala krawędź mej duszy
Nocą zmieniam się w iskierki słońca, jestem kresem ognia, prochem kości. Noc sztyletuje mój oddech, połyka mój język, odwrót cofa nie powrót.
 
 
Reinkarnacja
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-17, 17:27   

Helena3e3 napisał/a:
wiarę w buddyzmie, ale buddyzm to dla mnie tylko taka właśnie nauka medytowania i skupiania się na własnym umyśle.

Nie tylko. Sporo tam też o przyczynach reinkarnacji, skutkach i relacjach między chrześcijańskim niebem a tym stanem między śmiercią i kolejnym wcieleniem. ;)




 
 
Reinkarnacja
Ijon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-17, 18:36   

Helena3e3 napisał/a:
Czy wierzycie w reinkarnacje, życie po życiu?

Werzymy.
Czy wierzycie, że życie stworzyło zło?
Wierzymy.
Czy wierzycie że celem kolejnych reinkarnacji jest nirwana - oświecenie?
Wierzymy
czy wyrzekacie się doczesnych uciech, zabawy i przyjemności?
Wyrzekamy się... ale nie od zaraz a w następnym wcieleniu :d




 
 
Reinkarnacja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11