Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Euphoriall
2012-10-11, 09:49
Płaczecie?
Autor Wiadomość
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-05-04, 12:58   

Bardzo bym chciała. Jeszcze do niedawna płakałam praktycznie cały czas gdy byłam sama. A teraz pomimo, że nic się nie zmieniło, a nawet jest trochę gorzej, jakoś nie potrafię tego z siebie wydobyć. Choć wiem że po części byłoby to dobrym odreagowaniem. Nie mam pojęcia jak to z siebie wydobyć.



 
 
 
Płaczecie?
pannanikt 



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lut 2016
Posty: 116
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-05-04, 17:44   

Ostatnio płaczę cały czas. Oglądając filmy, słuchając muzyki, czytając. To zrozumiałe, jestem teraz krucha emocjonalnie a w filmach trafiają się takie łamacze serca. Ok. Tylko, że ja płaczę nawet oglądając reklamę proszku do prania, pożyczki, sera żółtego. Płaczę przed snem, co sprawia, że potem nie mogę spać. Płaczę kiedy się budzę przez co wszędzie jestem spóźniona. Płaczę pod prysznicem. Ostatnio popłakałam się w ubikacji na imprezie. Płaczę jak zawarczy na mnie mój pies bo chce się bawić. Płaczę jak moja mama wraca do siebie. Płaczę jak opowiada mi co się u niej dzieje. Nie sądziłam kiedykolwiek, że można tyle płakać do tego tak burzliwie bo często nie jest to zwykłe popłakiwanie tylko paniczne szlochanie, łzy ciekną po całej twarzy, zalewają ubrania, poduszki. Po prostu masakra.



 
 
Płaczecie?
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-05-15, 22:42   

Nie znoszę płakać, a ostatnio płaczę albo cały czas, albo w ogóle. Okropność.



czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Płaczecie?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2016-05-18, 20:31   

Ja mam coraz mniej powodów do płaczu. Albo raczej ja na różne trudne sytuacje coraz mniej reaguję płaczem.
Fajnie, ale nie potrafię się przyzwyczaić.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Płaczecie?
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-19, 20:49   

Ostatnio się zdarza.



 
 
Płaczecie?
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-21, 23:13   

Płaczę a najbardziej gdy się zdenerwuje. To aż wkurzające!



 
 
Płaczecie?
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-05-22, 19:59   

Ostatnio w ogóle mi się to nie zdarza.



"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Płaczecie?
Me?How? 



Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 12
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-05-22, 21:08   

Czuję jakby ktoś odebrał mi umiejętność jaką jest płacz. Łzy dobijają się do moich oczu ale nie chcą lecieć.



 
 
Płaczecie?
smoky 



Wiek: 40
Dołączyła: 11 Wrz 2015
Posty: 20
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-05-23, 04:21   

A ja dzisiaj płakałam. W sumie wczoraj też.szłam z pracy przez Wrocław i łzy same leciały. To ze czuję się tu samotna, to ze za nią tęsknię i mega Mi j jej brakuje. To ze mam przed soba10-metrowy blok i wiem ze tego nie zrobię. To ze jestem slaba i wszystko jest bezsensu. Wszystko wrocilo podwojone ehhhh :(



My pain is not ashamed to repeat itself
 
 
 
Płaczecie?
jogusiek@ 



Wiek: 27
Dołączyła: 12 Sie 2015
Posty: 77
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-05-27, 20:58   

Chciałabym, ale ostatnio zupełnie nie potrafię.



 
 
Płaczecie?
Mamona 



Wiek: 27
Dołączyła: 16 Kwi 2016
Posty: 61
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-30, 19:56   

Zdarza się za często niestety, chociaż nie zawsze starcza łez. Zazwyczaj z powodu błahych spraw, przez co czuję się głupio.



 
 
Płaczecie?
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 21:53   

Owszem. Bardzo często mi się to zdarza. Czasami bez powodu, jednak najczęściej po prostu dlatego, że nie mam z kim porozmawiać, kiedy potrzebuje. Zawsze płacze w święta i urodziny, a ostatnio w Dzień Matki i pewnie w Dzień Dziecka i Dzień Ojca również będę. Dzień Babci i Dzień Dziadka tak na mnie nie działają.



 
 
Płaczecie?
PsychoSue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 23:13   

Miałam może tydzień przerwy bez płaczu. A tak to codziennie od kilku miesięcy po kilka godzin dziennie. Najgorsze jest, że może dopaść mnie wszędzie i to bez większego powodu. Tzn powód jest i to spory, ale nie umiem go określić i dlatego płaczę. Najgorzej jest w szkole, kiedy nagle z sekundy na sekundę się przestraszę, albo coś mi się przypomni i.. panika i łzy, i coraz większe łzy (no bo jak można się rozryczeć przy całej klasie?), poczucie winy rośnie, nienawiść do siebie samej też i wpadam w błędne koło płaczu. Fajnie jest sobie czasem popłakać, no ale bez przesady.. :cry:



 
 
Płaczecie?
Teo 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 119
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-31, 16:48   

Miałam kiedyś taki okres w swoim życiu że płakałam każdej nocy, trwało to pół roku. Czasami też miewam takie tygodnie gdzie codziennie płacze ale ostatnio mi się nie zdarzały. Ostatni raz po dłuższej przerwie płakałam wczoraj, wydaje mi się że płakałam ze zmęczenia. Wróciłam tak zmęczona do domu że po wejściu do mojego pokoju po prostu położyłam się na podłodze i skuliłam.



 
 
Płaczecie?
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-31, 22:17   

Płakałam, bardzo dużo nawet. Ostatnio tak siedziałam i próbowałam sobie przypomnieć kiedy ostatnio. Kiedy tak sam na sam ze sobą płakałam, bo nie liczę terapii. Doszłam do wniosku, że nic już nie czuję. Nie czuję niczego przez co mogłabym się popłakać. Została tylko nienawiść do samej siebie i smutek wyciągany na spotkaniach z terapeutką przez właśnie tą nienawiść. Czuję takie totalne nic, a w głowie wtedy jest cisza i pipkanie jakby sonda w kosmosie leciała. Wyprałam się z emocji.



 
 
Płaczecie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12