Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szpital psychiatryczny
Autor Wiadomość
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-07-29, 15:44   

Bo oddział zamknięty jest takim oddziałem, gdzie zamyka się osoby, które w większym lub mniejszym stopniu zagrażają sobie lub innym, są trudniejszymi przypadkami i dlatego są zamknięte i nie mają możliwości wyjść, tak jak na oddziale otwartym czy dziennym. Dlatego dziwi mnie czekanie, bo np. w Kościanie nawet czasem ludzie nie mieli skierowania, przychodzili na izbę przyjęć, mówili, że źle się czują, chcą sobie coś zrobić, mają myśli samobójcze i mimo braku skierowania zostali przyjmowani.



 
 
 
Szpital psychiatryczny
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-07-29, 15:49   

Tak powinno być jak piszesz, ale niestety w niektórych przypadkach, najpierw trzeba przejść casting.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Szpital psychiatryczny
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-07-29, 15:51   

B.A.D, dlatego jestem naprawdę zdziwiona, ale w sumie nie powinnam, bo w tym kraju już nie raz mi udowodniono, że cała biurokracja, kruczki i kolejki to jakiś żart. Zdziwiłam się, ponieważ spotkałam się tylko z castingiem na oddział otwarty, a na zamknięty zawsze wchodziłam od razu. Ech, Polsza.



 
 
 
Szpital psychiatryczny
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-30, 18:55   

antymon, jeśli chodzi o Kraków to zależy jaki oddział i który szpital. Do Babińskiego na zamknięty ogólnopsychiatryczny przyjmują od razu, nawet bez skierowania. Ale na oddziały typu 7F już jest selekcja i to bardzo duża, bo to nie jest zamknięty oddział tylko specjaliistyczny, otwarty, ale nastawiony mocno na terapię. I musi być selekcja, żeby przyjmowano osoby gotowe na tak intensywną terapię.

Do Kliniki na Kopernika też się długo czeka na miejsce, a na terapeutyczne oddziały nie zawsze przyjmują.

Do wojskowego raczej przyjmują, trzeba przyjść rano do ordynatora ze skierowaniem i się umówić na termin przyjęcia. Terminy nie są długie. Ja miałam na skierowaniu napisane PILNE to przyjęli od razu. Ale nie przyjmują z SORu.

Nie wiem jak jest w Rydygierze. Mnie tam przyjęli raz po toksykologii a drugi raz bo w klinice nie było miejsca i mnie skierowano do nich. Ale jak jest teraz to nie wiem.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Szpital psychiatryczny
N@talia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-30, 21:54   

Byłam 2 razy. Pracownicy szpitala patrzą na Ciebie z politowaniem , codzienne rozmowy z psychiatrą, twoje słowa są najmniej ważne w tym wszystkim ( mimo, że to twoje problemy) . Nie polecam.



 
 
Szpital psychiatryczny
Pasterz Wilków 



Wiek: 36
Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 74
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-01, 15:36   

Pff, ech, ja niedługo pewnie pojadę. Albo to, albo mi odwali do końca. Boje się, że zrobię coś, czego będę żałował, bo nie do końca panuję nad sobą. Ostatnio po lekach miałem w końcu normalny sen, a nie koszmar. Ale jak się obudziłem i zdałem sobie sprawę, że to tylko sen, zacząłem tłuc głową o ścianę... Mam nadzieję, że mnie przyjmą...


lit., int./Ever



<<< Dodano: 2015-08-05, 18:31 >>>


No i jestem na oddziale w krk. Albo mnie ulecza, albo nie...




Szła z mlekiem w piersi w zielony sad, Aż ją w olszynie zaskoczył gad. Skrętami dławił, ująwszy wpół, Od stóp do głowy pieścił i truł. Uczył ją wspólnym namdlewać snem, Pierś głaskać w dłonie porwanym łbem, I od rozkoszy, trwalszej nad zgon, Syczeć i wić się i drgać, jak on.
Ostatnio zmieniony przez 2015-08-01, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szpital psychiatryczny
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 19:24   

Pasterz Wilków napisał/a:
No i jestem na oddziale w krk. Albo mnie ulecza, albo nie...

Babiński?




 
 
Szpital psychiatryczny
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-06, 07:43   

Po osiem osób na sali. Żadnych rozmów. No chyba że na początku albo jak jesteś niezwykłym przypadkiem. Głównie leczenie farmakologiczne. Cały dzień możesz nic nie robić. Bo nie ma co robić. Kraty w oknach. Koniec.



 
 
Szpital psychiatryczny
NotPerfect 



Wiek: 28
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 48
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-06, 11:36   

Tak naprawdę wszystko zależy od szpitala i od oddziału na jaki się trafi. Każdy szpital psychiatryczny różni się trochę lub bardziej od siebie. Byłam dwa razy w Gnieźnie, na oddziale 8. Warunki dobre pracownicy mili. Pacjenci nawet okej, można znaleźć bratnie dusze, ale były też trudne przypadki w pasach. Byłam również w Złotowie, gdzie najpierw się jest na jedynce na ostrym w pidżamach, gdy jest lepiej przechodzi się na dwójkę już można być w ubraniach i są większe luzy. Niektórzy trafiają też na trójkę gdzie jest takie przystosowanie do życia poza szpitalem. Chociaż nie jest tam, aż tak strasznie to jest to trudny okres dla każdego z nas.



 
 
Szpital psychiatryczny
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-06, 16:26   

Za tydzień jadę na casting do Międzyrzecza, zobaczymy może mnie przyjmą, a jak nie to już mam to wszystko w d!@#e, niech się dzieje co chce.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Szpital psychiatryczny
NotPerfect 



Wiek: 28
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 48
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-06, 16:43   

B.A.D napisał/a:
Za tydzień jadę na casting do Międzyrzecza, zobaczymy może mnie przyjmą, a jak nie to już mam to wszystko w d!@#e, niech się dzieje co chce.


Trzymam kciuki w takim razie.




 
 
Szpital psychiatryczny
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-06, 18:13   

NotPerfect napisał/a:
Trzymam kciuki w takim razie.


Dzięki.




Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Szpital psychiatryczny
denirr 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 90
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-08-07, 20:02   

Byłem ponad 2 miesiące w Grudziądzu. Stwierdzili dystymię i alkoholizm... Pobyt na dwoje babka wróżyła - trafiłem na fajny, dość młody "turnus" i było z kim pogadać, gorzej to wyglądało od strony medycznej - rozmowa z psychologiem raz w tygodniu, raz w tygodniu zebrania społeczności, tak to raczej czas wolny... Osobista lekarka to lekarka widmo... Ani razu nie przyszła się spytać jak się czuję. Inni lekarze chodzili. Ogółem: trochę lepiej, niż w maju, ale na pewno się nie wyleczyłem.



"Mam sto rąk, sto sztyletów... Gdy chcę, sto ran zadam"

"All this I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?”
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-08-07, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szpital psychiatryczny
Pasterz Wilków 



Wiek: 36
Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 74
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-07, 21:33   

Tak jestem na Babińskiego i jest ok. Nie mogę narzekać.

Pisownia. | Arya




Szła z mlekiem w piersi w zielony sad, Aż ją w olszynie zaskoczył gad. Skrętami dławił, ująwszy wpół, Od stóp do głowy pieścił i truł. Uczył ją wspólnym namdlewać snem, Pierś głaskać w dłonie porwanym łbem, I od rozkoszy, trwalszej nad zgon, Syczeć i wić się i drgać, jak on.
Ostatnio zmieniony przez 2015-08-08, 07:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szpital psychiatryczny
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 04:39   

W szpitalu siedzi się tylko i leki dają? Czy ja tylko siedzę w takim męczącym psychiatryku? ;-;



 
 
Szpital psychiatryczny
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15