Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co słychać w pracy?
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-12, 07:37   

Tak czy siak na chwilę obecną mogę pomarzyć o urlopie. Od poniedziałku będzie u nas krążyć jakiś miły pan lub równie miła pani i sprawdzać poprawność dokumentacji ZUSowskiej. :roll2:



 
 
Co słychać w pracy?
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-06-15, 20:17   

Im dłużej na tej pewnej krakowskiej uczelni, tym utwierdzam się w przekonaniu, że swą 'dobrą' sławę ma zasłużenie. Rozcieńczenia na oko o nawet 5% wyższe, bo ma się błędne pojęcie o stężeniu procentowym, 'bo tak mi ktoś powiedział' i dzisiejsza akcja z pHmetrem, gdzie osoba za niego odpowiedzialna usilnie próbowała mi wybić z głowy kalibrowanie roztworem wzorcowym, narzekając na studentów, że jej rozkalibrowali to i już tyle razy to robiła, a jak przyszło do rzeczy to nie wiedziała jakim roztworem i jak się kalibruje oraz elektroda leżąca nie zabezpieczona w wykrystalizowanym elektrolicie.

Dla tych mniej chemicznych - pHmetr kalibruje się na pH przed każdym użyciem w dniu lub przed każdym użyciem, jeśli mierzy się różne pH, to tak jak...nie mieć długopisu i pisać wiersze.

Im dłużej tam jestem, tym podejście 'co miałam zrobić na wczoraj, zrobię w przyszłym tygodniu działa mi na nerwy".


<<< Dodano: 2015-06-18, 10:52 >>>


Zrobiłam ze znajomą generalne przemeblowanie naszego pokoju, dokładnie ustawienia naszych biurek. Extreme makeover tak bardzo. A niech tylko ktoś się do nich przyczepi...




Este blestemata
 
 
Co słychać w pracy?
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-06-24, 15:16   

Czy ktoś mi może logicznie wytłumaczyć jak mam sprawdzić przy dostawie towaru zapakowaną oryginalnie lodówkę w kartonie, czy jest uszkodzona bez rozpakowywania jej? Jak już ją otworzę to nie przyjmą protokołu szkody "bo przecież już jest rozpakowana". Nie wiem skąd takich debili zatrudniają na tych wyższych stanowiskach, ale tak mi to ciśnienie podnosi że hej.



 
 
Co słychać w pracy?
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-29, 22:09   

Pierwszy dzień w pracy i już zaliczyłam stany lękowe :roll: . Ale udało mi się opanować. Poza tym w porządku, fajna atmosfera i ludzie :) .



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Co słychać w pracy?
panna_zuzanna 



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 63
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-08-25, 10:52   

Co słychać w pracy? HAHAHAHA dobre pytanie!

Dzieje sie coraz gorzej i tyle. Od dzisiaj będziemy mieć nowego lidera ;] Taką babę z innej zmiany, która pcha się na stanowisko lidera już od dawna. Na razie jest zwykłym pracownikiem montażu, jak my, ale od dzisiejszej nocki ma nami rządzić hahaha. Już z koleżankami poprzysięgłyśmy sobie, że zniszczymy ją! Znamy tą babę i wiemy jaki ma charakterek - drze mordę, jest niemiła i wulgarna. Nasz obecny lider, który niestety został przeniesiony na inną zmianę nigdy na nas nie krzyknął, nigdy nie podnosił głosu nawet, kiedy coś źle zrobiliśmy. I teraz przyjdzie jakaś baba i będzie się nad nami drzeć? Oooo nie! Nie pozwolimy wejść jej na nasz łeb!




 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 12:14   

Czwarty dzien z rzedu wypadek przy pracy. Tym razem maszyna pobowala zjesc mi palec.



 
 
Co słychać w pracy?
panna_zuzanna 



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 63
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-08-25, 13:46   

Chochlik napisał/a:
Czwarty dzien z rzedu wypadek przy pracy.

L4? Odszkodowanie?




 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 17:23   

panna_zuzanna napisał/a:
L4? Odszkodowanie?

Za zadrapanie, siniaki i guza? Nie przesadzaj.




 
 
Co słychać w pracy?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-15, 20:03   

Po 5h "na jałowo" (fartuch, rękawiczki, maska, czepek) ludziom bije:

1: ... i jeszcze bym chciała gaziki.
2: Poproś. ;] :lol:


1: Mam już dosyć. :(
2: Nie smuć się. Dam Ci eppendorfka. Patrz jaki ładny epppendorfek. Zaraz Ci go opalę. Widzisz jaki ładny?


2: <łapie zawias na podawaniu medium> Ja dzisiaj nie jestem w najlepszej kondycji intelektualnej.
<cisza>
1: Jak widzisz nie zaprzeczam. ;)
2: Przez grzeczność. :P
<5 minut później>
1: <odmierza niepoprawną ilość odczynnika> Ja dzisiaj też nie jestem w najlepszej kondycji intelektualnej.
2: Również nie zaprzeczę, ale to tylko przez grzeczność. :lol:

1: <wygłasza tyradę o wzrastającej głośności na temat ogólnego sfrustrowania życiem> Ojej... nie powinnam na Ciebie krzyczeć.
2: Ojej... nie zauważyłam, że miałam to brać do siebie. :lol:
1: :lol:




 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-16, 19:02   

Pierwszy dzień w nowej pracy zaowocował kilkoma dziwnymi pytaniami...
1. Co to jest "kubek niekapek"?
2. Czym się różni router od switcha?
3. Czy naprawdę istnieją ludzie, którym jest potrzebne 140 kanałów w telewizorze plus jeszcze kilkadziesiąt tytułów (filmów i seriali) VOD, plus jeszcze radio i ileśset tytułów do ściągnięcia z neta?
4. Czy wyjdę z siebie i stanę obok zanim się skończy szkolenie, czy jednak nie skomentuję padających co chwila sformułowań "kanał typowo dla męzczyzn" i "kanał szczególnie interesuje kobiety"?




 
 
Co słychać w pracy?
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-16, 19:13   

Chochlik, a gdzie teraz pracujesz?

Nudy, nudy, nudy, Marzę o tym, by iść do domu. Wkurza mnie jak ktoś za długo tu siedzi i st niezdecydowany.




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Co słychać w pracy?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-16, 19:31   

Chochlik napisał/a:
2. Czym się różni router od switcha?

Między innymi tym, że switch służy do rozdzielania sygnału bez podłączania hostów (komputerów) do Internetu, nie oferuje łączności bezprzewodowej (Wi-Fi).





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-16, 19:49   

Adriaen, już ci mówię o co chodzi... Masz telewizję satelitarną plus jeszcze opcja oglądania filmów online. Jak sobie fundujesz dwa dekodery, to możesz je podłączyć kabelkiem (z routerem? :drapanie: ) albo switchem. Przy tej drugiej opcji "możliwe jest korzystanie z internetu na telewizorze", do którego podłączony jest główny dekoder.

I nie bardzo rozumiem... Można oglądać filmy z internetu przy obu opcjach, ale korzystać z internetu można tylko przy switchu?




 
 
Co słychać w pracy?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-16, 20:17   

Chochlik, router odpowiada za komunikację pomiędzy sieciami, czyli pozwala na łączenie wielu sieci. Przykładowo łączy Twoją sieć domową z siecią Twojego dostawcy internetu. Switch wysyła i odbiera informacje od urządzeń w jednej sieci, czyli może "brać internet" z routera i dawać go Twojemu laptopowi, komputerowi czy telewizorowi - jest centralnym urządzeniem pojedynczej sieci.



 
 
Co słychać w pracy?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-16, 20:18   

Chochlik, swtich nie oferuje Internetu, jeżeli nie połączysz switcha z routerem/modemem. Sam z siebie z Internetem nie połączy, tylko złączy komputery w sieć.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Co słychać w pracy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12