Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
To trzeba zobaczyć
Autor Wiadomość
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-19, 23:32   

MadM napisał/a:
Starszyzna będzie wybrzydzać pewnie, ale dla nas, młodszych widzów

Dlaczego dla młodszych widzów?




 
 
To trzeba zobaczyć
MadM 
only a man



Wiek: 28
Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 216
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-19, 23:46   

Bo staruszki to będą narzekać "łee ciepłe kluchy, przesłodzone, miłość w gimnazjum?!?!".



There's something inside You.
It's hard to explain.
They're talking about You, boy.
But You're still the same...
 
 
To trzeba zobaczyć
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-20, 20:34   

To chyba dla mnie też nie. :roll:



 
 
To trzeba zobaczyć
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 14:53   

Kiedyś, kiedyś próbowałam oglądać "Dzień świra". Nie dałam rady - strasznie mnie nudził. Mnóstwo osób wokół mówiło, że to świetna komedia. Wczoraj pomyślałam 'a, obejrzę'... I mam do was pytanie: w którym, dziewka wszeteczna, miejscu ten film jest komedią? Nie zauważyłam tam nic co było zabawne ani nic co by mogło sugerować, że dana scena jest nieudolną próbą rozśmieszenia widza. To smutny film. Nawet na Filmwebie go znalazłam a kategorii dramat, a hmm... wszyscy (istoty pozaforumowe) mówią, że to komedia. Kto ma zaburzenia percepcji? Ja czy oni?



 
 
To trzeba zobaczyć
Ninakor 



Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-21, 15:09   

Dzień Świra moim zdaniem to absolutnie nie jest komedia, to bardzo smutny film. Tak samo słyszałam, że Pod mocnym aniołem wzbudzał gromki śmiech w momentach, które dramatyczne są. Na takie filmy lepiej chodzić do małych, kameralnych kin.



Zostaw ten cholerny kubek - potniesz sobie palce.
Wypij mleko, umyj buzię.
Przyjdę, zanim zaśniesz.
 
 
To trzeba zobaczyć
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 15:35   

W ogól to właśnie odkryłam, że są tematy o najlepszych i najgorszych filmach, a nie ma jakiejś filmowej paplaniny i w sumie z braku lepszego miejsca tutaj napisałam... Może warto wydzielić?

Pod mocnym aniołem? Hmm... jeszcze mam kilka godzin. Może zdążę obejrzeć.




 
 
To trzeba zobaczyć
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-21, 16:01   

Moim zdaniem "Modlitwy za Bobbyego" to świetny film. Dla mnie, dojrzewającej nastolatki miał naprawdę duży wpływ na mój światopogląd, szczególnie zmienił moje zdanie na temat religii, może negatywnie, ale dorysował moim oczkom rzęsy - żeby dopełnić przekonanie na ten temat :) Ale wprowadził też nowe pojęcie - homoseksualizm.
Kolejnym filmem który podbił moje serduszko i wywołał u mnie łezki jest dość niepozorny film, "Chatroom". Nie będę tu spoilerować a napiszę tylko, że dzięki niemu bardziej uważam na świat wirtualny.




 
 
To trzeba zobaczyć
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 16:43   

Oyakaell napisał/a:
wprowadził też nowe pojęcie - homoseksualizm.

Zrobić ci listę filmów o tej tematyce? :roll:

Dziwię się, że ten film 'wprowadził' ten temat, bo ja się od niego opędzić nie mogę. Chcę obejrzeć normalny film, przeczytać normalną książkę, a ciągle tylko widzę 'pedały i pedały'... I czasami jak mnie z zaskoczenia taki film weźmie, bo miało być o czymś innym, a tu się nagle dwa chłopy całują, to się wkurzam. Bo też bym chciała czasem od tego odpocząć...




 
 
To trzeba zobaczyć
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-21, 21:03   

Chochlik, oglądałam kiedy byłam młodsza. Dzieci nie dopuszcza się do takich pojęć, przynajmniej wtedy się nie dopuszczało.



 
 
To trzeba zobaczyć
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-24, 23:31   

Ninakor napisał/a:
Tak samo słyszałam, że Pod mocnym aniołem wzbudzał gromki śmiech w momentach, które dramatyczne są.

Tak, znam wiele osób, które obśmiewały ten film. Ja oglądałam go podczas spotkania z grupą, była nas garstka. Jedni bardziej, drudzy mniej uwikłani w podobne problemy. Nie było śmiechu, zdarzały się łzy. Uważam, że warto obejrzeć Pod Mocnym Aniołem, ale najlepiej w domowym zaciszu, żeby móc pozwolić sobie na umiejętne oglądanie filmu i myślenie. Oglądanie tego typu filmów w kinach to zbrodnia, bo wielu widzów to idioci.
Tak samo, Sala Samobójców. Nie raz słyszałam śmiech, spowodowany niezrozumieniem problemu głównego bohatera. A przecież takich ludzi jest mnóstwo, tacy ludzie są wokół nas, my jesteśmy takimi ludźmi. Z czego tu się śmiać?




 
 
To trzeba zobaczyć
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 23:37   

Hekate napisał/a:
Uważam, że warto obejrzeć Pod Mocnym Aniołem

Ja tak nie uważam. Jakoś zabrakło mi w tym filmie jakiejkolwiek fabuły. Oderwane od siebie obrazki wymiotujących ludzi do mnie nie przemawiają. Nie uważam, że jest zabawny. Przedstawione sceny są tragiczne... ale pojęcia nie mam o co tam chodzi poza pokazaniem zawartości żołądka.

Hekate napisał/a:
Tak samo, Sala Samobójców.

Tak samo Sala samobójców. Nie rozumiem tego filmu. i nie uważam, żeby był śmieszny. Jest nudny, jak i poprzedni.




 
 
To trzeba zobaczyć
MadM 
only a man



Wiek: 28
Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 216
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-25, 09:19   

Dokładnie, SS to wielki gniot. Nakręcony ładnie, ale obdarty z logiki i obiektywności.
Ale spokojnie, teraz możecie skrytykować mnie.
Interstellar.
Najlepszy film jaki widziałem.
Poszedłem do kina myśląc o kolejnym filmie kosmicznej akcji, bo zadnej recenzji nie przeczytałem, a skończyłem na ciągłym wycieraniu łez. Więc jeśli się wybierasz, weź chusteczki, tak na wszelki...




There's something inside You.
It's hard to explain.
They're talking about You, boy.
But You're still the same...
 
 
To trzeba zobaczyć
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-26, 11:06   

Chochlik napisał/a:
Tak samo Sala samobójców. Nie rozumiem tego filmu. i nie uważam, żeby był śmieszny. Jest nudny, jak i poprzedni.

Nudny, owszem. Wspomniałam tu o nim tylko odnoście śmieszności nieśmiesznych filmów. Nie rozumiem, co ludzi w tym śmieszy... :drapanie:

MadM napisał/a:
Interstellar.

Pisałam o tym filmie na poprzedniej stronie. Fakt, naprawdę warto. Nie spodziewałam się tak dobrego filmu. Zupełnie nieprzewidywalne zakończenie. Świetna historia, doskonała produkcja.




 
 
To trzeba zobaczyć
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-26, 11:08   

Hekate napisał/a:
Nie rozumiem, co ludzi w tym śmieszy... :drapanie:

Podobno ludzi w nieszczęściu drugiej osoby (np. jak się potknie i przewróci) śmieszy poczucie wyższości nad poszkodowanym.




 
 
To trzeba zobaczyć
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-12-04, 12:12   

Popisuję się pod Chochlikową wypowiedzią dotyczącą Pod mocnym aniołem. Poszłam na to do kina i żałuję do dziś.

A tak bardziej w temacie dziś rzucę kilka filmów, które warto obejrzeć:
Dziewięć żywotów Tomasza Katza - surrealistyczny czarnobiały film z 2000 roku, opowiada o facecie, który wciela się w różne postaci napotkane na swojej drodze. Jeden z bardziej zaskakujących filmów jakie dane mi było zobaczyć.
Enter the void - co prawda jeszcze nie obejrzałam go do końca przez bóle głowy, które za każdym podejściem łapały mnie niemiłosiernie, podejrzewam, że przez grę kolorów (tak wiem, dzielenie filmów na kilka dni jest niedopuszczalne, ale tego po prostu nie da się obejrzeć jednym tchem w moim przypadku) - totalny mindfuck dzięki GENIALNEMU wykonaniu. Fabuła jest dość przeciętna, ale forma w jakiej została przedstawiona nadaje filmowi niepowtarzalny wydźwięk. Zdecydowanie warto, sama niebawem dokończę.
Grand Budapest Hotel - typowo Andersonowski obraz. Moim zdaniem pozycja obowiązkowa. :>
No i dorzucę Tańcząc w ciemnościach, bez uzasadnienia. :>




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
To trzeba zobaczyć
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11