Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sala samobójców
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-30, 20:38   

Hm... Mimo wszystko nie jestem w stanie do końca wypowiadać się pozytywnie na temat Sylwii. Moim zdaniem była toksyczną znajomością, tzw. wampirem emocjonalnym.
Owszem, sama zagubiła się w swoim życiu może właśnie dlatego, że nigdy nie otrzymała właściwej pomocy... Jednak, widać że w swoim zagubieniu znajduje lekkie ukojenie w tym, że są jeszcze ludzie cierpiący tak jak ona. Gdyby nie była wampirem, spokojnie wykombinowałaby jak zabić się samej, a ona usilnie czekała na kogoś jeszcze.
Dopiero po śmierci Dominika, uświadamia sobie jak przez nieuwagę i własny egoizm popełniła wiele błędów. Niemal ostatnia scena pokazuje nam, jak bardzo wystraszyła się tego, co się stało - w końcu wybiega z pokoju, domu, tracąc głowę.
Dominik przed poznaniem jej, nie znał tego innego świata - świata, w którym obraca się część tego forum. Dzięki niej poznał, jak ukoić w niewłaściwy tak naprawdę sposób swój ból. Wcześniej załatwiał to chamstwem i sarkazmem.
Sylwia, mimo że podświadomie zdawała sobie sprawę, że on może skończyć tak jak ona - wcale nie chciała uświadomić mu całej prawdy. Patrzyła, jak nie wychodzi z pokoju a nawet pomagała z rozmowami z psychiatrą. Wszystko dla własnej korzyści.
Hm... Może po prostu nie zdawała sobie sprawy, jak wielką krzywdę mu robi... :roll:




 
 
Sala samobójców
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-30, 22:26   

na mojej uczelni jest chłopak, który wygląda jak Dominik! jechałam z nim dziś windą i prawie umarłam! :matrix:



 
 
Sala samobójców
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 17:24   

Mercy napisał/a:
kokosowa, może to on :D

Zmartwychwstał?




 
 
Sala samobójców
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 18:18   

mad_mind napisał/a:
Mercy napisał/a:
kokosowa, może to on :D

Zmartwychwstał?


No może xd był już przecież taki przypadek w historii xd




 
 
Sala samobójców
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 18:32   

się śmiejecie, ale ja bym chętnie poćwiczyła z nim judo!



 
 
Sala samobójców
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 18:36   

kokosowa, nie zakładaj tylko nic czarnego, bo mogą zostać Ci białe plamy... ;p;p



 
 
Sala samobójców
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 19:19   

ale z Ciebie pragmatyczka! :D



 
 
Sala samobójców
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 20:01   

A no ;d Tak bywa ;p



 
 
Sala samobójców
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-12-02, 12:15   

Zgadzam się całkowicie z Czuczi i z Em.
Moim zdaniem film właśnie troszkę niedociągnięty i troszkę też stereotypowo ujęty.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Sala samobójców
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-08, 21:48   

Dla mnie ten film jest ogromnie ważny. Oglądałam go wiele razy. Przy pierwszym płakałam paskudnie... wręcz wyłam. Przeżyłam ten film bardzo mocno.
Pierwsze co mi się się rzuciło w oczy,to właśnie ten brak akceptacji ze strony rodziców... i brak bliskości między nimi.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Sala samobójców
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-02-25, 13:51   

Ja uwielbiam ten film, ja byłam lesbijką w pewnym momencie życia, ale nie odważyłam się nikomu o tym powiedzieć, czy choćby wykonać przy kobiecie ruch który by o tym świadczył, bałam się takiej reakcji jaką miał Dominik, a jeśli chodzi o całą sale samobójców ten wirtualny świat to taki świat jest też w realu to znaczy w kompie nazywa się SECOND LIFE, to tam poznałam męża, oglądając ten film wspominałam całe poznanie nasze. A wracając do filmu, to najlepszy film polski według mnie nie jest głupi i porusza tematy ważne w nie nudny sposób, jak inne dramaty które są mega nudne.



Trzeba więcej niż patrzeć by na prawdę widzieć
 
 
 
Sala samobójców
Bloody Caroline 


Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: z nicości

Wysłany: 2013-02-25, 13:58   

Kocham ten film, obejrzałam go wielokrotnie. Za każdym razem chce mi się płakać.
?wietny. Najlepszy polski film.
Miałam taką sytuację w szkole. Nazywali mnie lesbijką... Było strasznie. Stąd to też się zaczęło.




And if you go,
I wanna go with you
And if you die,
I wanna die with you
 
 
Sala samobójców
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 20:39   

Nie wiem czym się podniecacie. Syf i komercja.



 
 
Sala samobójców
niedźwiedź666 
Inferno...



Wiek: 27
Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 167
Skąd: ...z Ciemności...

Wysłany: 2013-02-27, 19:28   

nie rozumiem fenomenu ''Sali samobójców''... nie oglądałem i nie zamierzam... może jestem jakiś zaściankowy czy coś... w każdym razie nie gustuję, i jak będę chciał zryć sobie bańkę to zryję sobie innym dziełem filmowym.



Dźwigasz brzemię co jak kamień kolana gnie
co do domu ciągle woła
zapomniałeś sam co prawdą jest, a co nie
czy ją jeszcze znaleźć zdołasz...
 
 
Sala samobójców
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-02-27, 19:39   

niedźwiedź666 napisał/a:
, i jak będę chciał zryć sobie bańkę to zryję sobie innym dziełem filmowym.

Wydaje mi się, że primo: ten film nie jest dziełem, secundo nie da się nim "zryć bańki".




"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
Sala samobójców
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12