Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Perfumy
Autor Wiadomość
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-07, 22:58   

StrangeGirl, Daisy pachną niesamowicie. <3 Ostatnio kupiłam tyle perfum, że przez następne 3 lata ich pewnie nie zużyję, ale teraz jak sobie przypomniałam o tych, to aż mam ochotę iść na zakupy. :D



Ostatnio zmieniony przez 2014-11-08, 00:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Perfumy
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-07, 23:44   

Vanilla, co kupiłaś?

DaisyDream nie znam, bo jeśli chodzi o nowości jestem mocno do tyłu :/
Ale bardzo lubię 'starą' Daisy. Marc Jacobs w ogóle ma jedne z najciekawszych flakonów.
Tutaj macie stadko flakoników Honey :D





Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Perfumy
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-08, 11:48   

Ja jestem do bólu praktyczna. Nie kupię perfum, które tylko "ładnie" pachną albo mają ładny flakon. I chyba trochę wam zazdroszczę, bo sama ciągle szukam tego jedynego zapachu, który zachwyci i będzie stanowił uzupełnienie mojego "ja", że tak popłynę. Nie zniosę średniego lub tylko ładnego zapachu na sobie, dla mnie to bardzo rzadki kompromis i jeśli już na niego idę, nie wychodzę poza magiczną barierę kilkudziesięciu złotych (w których mieszczą się głównie jakieś Mexxy w promocjach).

Ale czasami ładne buteleczki zachęcają mnie do powąchania zawartości w pierwszej kolejności. Na przykład te od Valentino:




Absolutnie cudowne flakony ma Lalique.

Cudowny:




Disqualified as a human being.
 
 
Perfumy
Prz3m3K
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-09, 13:36   

Używam perfum FM by Federico Mahora ( ulubione to 134; 64; 199; 333) ;) baaaardzo trwałe a tanie ( od 36-84zł za 50-100ml ) :D kooocham je<3



 
 
Perfumy
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-18, 12:02   

Uwielbiam perfumy i kupowałabym je częściej, gdyby nie ograniczony budżet. W tej chwili w mojej strefie marzeń jest Diptyque 34 Boulevard Saint Germain, jednak w Polsce raczej niedostępne i to skutecznie chłodzi mój zapał :D . Inny problem polega na tym, że w tej chwili raczej średnio mnie stać na takie fanaberie, jak nowe perfumy.

Moja skromna kolekcja:

Z nimi nie rozstaję się już od prawie 3 lat i podejrzewam, że kupię kolejne ;) . Eleganckie, ale też uniwersalne, nie czuję dyskomfortu kiedy założę do nich jeansy. Nienachalne, trwałe, ładnie rozwijają się na skórze. Lubimy się z Panienką :> .

Zakup niekontrolowany i kompulsywny - poszłam do perfumerii i zostałam nimi zaatakowana przez kobietę reklamującą YSL. Na początku olałam i zaczęłam szukać perfum, po które przyszłam, ale później zakochałam się i musiałam je mieć :lol: . Dla wielu osób są zbyt słodkie, ale ja je bardzo lubię.

Przyjemny, lekki, dziewczęcy, wiosenny zapach. Szkoda, że nietrwały, ale taka chyba specyfika kwiatowo-owocowych kompozycji. I lubię flakoniki Jacobsa, są słodkie :> .

Nie jestem z nich do końca zadowolona, mimo że znamy się już kilka lat... Czasami mnie drażni, innym razem jestem nim zachwycona. Raczej ciężki, ma "ogon", zdarzało mi się słyszeć, że to seksowny zapach :oops: . I raz też usłyszałam, że dobrze komponuje się z zapachem tytoniu, co na początku mnie bardzo zdziwiło (cóż, nie jest to najpiękniejszy zapach), ale po przemyśleniu sprawy zgodziłam się.

Kolejny zapach, który mam już od bardzo dawna i nie mogę go skończyć... Nie uważam, żeby był brzydki, nie przeszkadza mi jego słodycz, ale wydaje mi się bardzo płaski.

Kolejny kompulsywny zakup :lol: . Kobieta stojąca na promocji tych perfum przyczaiła się na mnie i niestety trafiła w czuły punkt, bo bardzo mi się ten zapach spodobał, a nie był drogi. Po jakiejś godzinie wwąchiwania się w nadgarstek wróciłam do niej i stałam się posiadaczką czegoś, co moim zdaniem ma coś wspólnego z gruszką i tyle było z mojej asertywności :lol: .




 
 
Perfumy
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-03-18, 12:33   

Daithi napisał/a:
Diptyque 34 Boulevard Saint Germain


Jesli kiedys zdecydujesz sie go kupic, to moge Ci go wyslac lub przywiezc do Polski o ile bede wtedy jechac.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Perfumy
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-18, 12:37   

Yennefer, naprawdę? Byłoby cudownie, ale nie chciałabym robić Ci problemu :oops: .



 
 
Perfumy
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-03-18, 14:43   

Daithi, dla mnie to zaden klopot by wybrac sie na zakupy. :brwi:



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Perfumy
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-01-06, 17:54   

Moim numerem 1 wśród perfum są te:

Czytałam opinie o nich w internecie i są bardzo niepochlebne. Chyba idealnie podkreślają moją pospolitość i dlatego mi się podobają.




 
 
 
Perfumy
nictakiego 



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 356
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-08, 10:28   

craving, od razu pospolitość ;) każdy ma inny gust i to normalne, a zauważyłam, że ludziom w internecie o wiele łatwiej jest na coś narzekać niż to pochwalić.
Ja uwielbiam "Miss Dior Cherie" od Diora,

ale że pieniędzy wielkich nie mam, to na codzień używam mgiełki do ciała z Victoria's Secret




 
 
Perfumy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-02-08, 10:41   

nictakiego, z Victoria's Secret miałam kiedyś mgiełkę Strawberries & Champagne i zawiodłam się na zapachu. Wydawał mi się taki sztuczny, potem się chyba przyzwyczaiłam. Za to lubię właściwie sam wygląd. :D Może dlatego spróbuję kiedyś z innym zapachem.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Perfumy
nictakiego 



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 356
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-08, 10:44   

Fenoloftaleina, u mnie już czwarta butelka tej mgiełki się kończy, ale mam wrażenie, że z każdą kolejną są coraz bardziej mdłe. Piątej już nie kupię. Chociaż patrząc sa samą relację cena-jakość to nie narzekam. Chyba wypróbuję jakiś inny zapach, tak jak mówisz :P



 
 
Perfumy
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-03-03, 17:15   



Kupiłam sobie takie codzienne, nienachalne pachnidło.

Poszukiwania zapachu och ach trwają. :smutasek2:




Disqualified as a human being.
 
 
Perfumy
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-04, 07:20   

Mustela Nivalis napisał/a:
Poszukiwania zapachu och ach trwają.

A szukałaś kiedyś w kategorii: perfumy w olejku? :D




 
 
Perfumy
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-03-04, 07:29   

Ano nie szukałam. I mi tak naprawdę jest wszystko jedno czy to będzie Armani, Valentino czy perfumy w olejku, muszę przynajmniej poniuchać, bo jak mi w internetach wypisują nuty zapachowe, to mi one nic nie mówią i nie umiem ich sobie wyobrazić. A czasem jest tak, że teoretycznie zestawienie zapachów lub on solo, które wielbię (poza lilakiem, który wielbię) - pioruńsko śmierdzi.



Disqualified as a human being.
 
 
Perfumy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12