Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przekonania polityczne
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-13, 14:34   

Chochlik napisał/a:
Czy tylko mi się wydaje, że Duda, Grodzka i Ogórek, to kandydaci-marionetki z bonusową opcją kozłów ofiarnych, czy wam też?

Prezydent w Polsce jest od tego, żeby ładnie wyglądać - realnie nie ma żadnej władzy, więc jak ktoś chce mieć władzę to szuka fotela premiera, a nie prezydenta.




 
 
Przekonania polityczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-13, 14:37   

W sumie racja... A tak trochę z innej beczki... Zieloni mają jakiś 'mózg'? Znaczy w PiSie decyduje Jarek, a u nich? Jest jakaś główna szycha? Bo ja mam wrażenie, że to taka partia-komuna troche przypadkowych wesołych ludzi...



 
 
Przekonania polityczne
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2015-03-14, 02:37   

Chochlik napisał/a:
Zachodzę w głowę, czemu najsłynniejszy w kraju właściciel kota sam nie kandyduje...


Bo jest realistą - Komorowski to taki fajny, jowialny wujko-dziadziuś i Polaków do siebie przekonał. Porażka w wyborach prezydenckich Kaczyńskiemu by zaszkodzić mogła bardzo. Podejrzewam, że Kaczyński wróci na front przed wyborami parlamentarnymi, w których to (najprawdopodobniej) będzie się potykał przede wszystkim, z panią premier Kopacz, która w odróżnieniu od prezydenta, jakiejś szczególnej sympatii nie wzbudza (to w dużej mierze wynika z tego, że premier w większym stopniu odpowiada za stan państwa, niż prezydent).

Duda niekoniecznie jest kandydatem marionetką - przed wyborami w partii miał znacznie słabszą pozycję, teraz będzie odgrywał znaczącą rolę we własnej partii. Chociaż to zależy jak wypadnie w drugiej turze (nie wyobrażam sobie, żeby on się tam nie dostał). Jeśli wynik będzie bardzo słaby to jego pozycja będzie słabsza, a i mogą pojawić się zarzuty, właśnie jego obwiniające o tę porażkę.
Mimo wszystko, wydaje mi się, że niezależnie od wyniku, Andrzej Duda dużo zyska.

Co do pana ładnego z PSL-u, i pani ładnej z SLD, to się nie wypowiem. Szkoda czasu na nich.

A reszta? No cóż, jest.

Literówki.// Kel.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-03-14, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Przekonania polityczne
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-14, 12:14   

RobertIslay, Duda sporo straci przez in vitro i otaczanie się radykałami.



dead but delicious
 
 
Przekonania polityczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-20, 15:04   

Test: na kogo powinniście głosować w wyborach prezydenckich?



 
 
Przekonania polityczne
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-04-20, 17:40   

Wśród kandydatów nie ma takiej osoby, na którą mógłbyś głosować. Teoretycznie najbliżej jest ci do Janusza Palikota lub Magdaleny Ogórek, jeśli zmieni swój pogląd gospodarczy na bardziej lewicowy. :roll:



 
 
Przekonania polityczne
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-20, 18:31   

Sadist napisał/a:
Wśród kandydatów nie ma takiej osoby, na którą mógłbyś głosować. Teoretycznie najbliżej jest ci do Janusza Palikota lub Magdaleny Ogórek, jeśli zmieni swój pogląd gospodarczy na bardziej lewicowy. :roll:

:piątka:
Dowiedziałam się tyle, ile już sama od dawna wiem - moich poglądów żaden kandydat nie podziela. W takiej sytuacji powinnam wykorzystać niszę i założyć własną partię. ;)




 
 
Przekonania polityczne
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-20, 19:23   

Scarlet Halo napisał/a:
założyć własną partię


Mogę się dołączyć? :D




 
 
Przekonania polityczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-23, 17:04   

Właśnie zdałam sobie sprawę, że pierwszy raz będę głosować w moim nowym 'lokalu wyborczym'. Od kiedy się przemeldowałam albo nie miałam jak pójść głosować (bo np. byłam w szpitalu w drugim końcu Polski :D ) albo przypominało mi się, że są wybory, kiedy już zamknięto lokal. Och, będę się musiała dowiedzieć gdzie to właściwe jest! :)



 
 
Przekonania polityczne
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-04-23, 18:53   

Chochlik, a Ty na kogo głosujesz jeśli mogę spytać? :) Mi wyszedł Palikot ale nie jestem przekonana jakoś, nie mogę się zdecydować, a jestem po lekturze wszystkich programów wyborczych.



Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
Przekonania polityczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-23, 18:59   

WatPomp napisał/a:
Mi wyszedł Palikot

:piątka: Mi też i na niego będę głosować. Szanse n wygranie ma mizerne, ale najmniej mnie zniechęca.




 
 
Przekonania polityczne
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-23, 20:31   

Latarnik wyborczy
Wyszedł mi Palikot (83% zgodności poglądów), a zaraz za nim Kukiz 76%. :D




 
 
Przekonania polityczne
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-23, 22:26   

Mi wyszedł Duda. Jednak tak bardzo nie interesuję się polityką i terminy z nią związane są mi na tyle obce, że gdybym lepiej zrozumiała pytania, to może by mi wyszedł ktoś inny. :P



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Przekonania polityczne
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-23, 22:27   

... Andrzej Duda :haha:



 
 
Przekonania polityczne
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-04-24, 09:30   

Chochlik napisał/a:
Szanse n wygranie ma mizerne, ale najmniej mnie zniechęca.

Hehehe mam dokładnie to samo podejście. :lol:
Scarlet Halo napisał/a:
Wyszedł mi Palikot (83% zgodności poglądów), a zaraz za nim Kukiz 76%.

Zastanawiał mnie też Kukiz ale nie podoba mi się jego podejście do sprawy aborcji. :roll:




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-04-24, 15:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Przekonania polityczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13