Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
Autor Wiadomość
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-22, 17:47   Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?

Pewnie się powtarzam,ale bardzo mnie ciekawi taki właśnie temat- przebijanie różnych części ciała jako agresja wobec własnej osoby, forma ukarania siebie czy wyrzucenia napięcia? Oczywiście nie wiem czy temat nie zostanie usunięty :) Bardzo mnie ciekawi zdanie innych osób na ten temat. Po prostu jestem ciekawa czy tu pasuję ;) .Jeżeli ktoś zechce się wypowiedzieć będę wdzięczna.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
Ostatnio zmieniony przez 2012-06-24, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2011-04-23, 12:04   

Coś w ten deseń zrobiłam sobie industriala. Pamiętam, że przez kilka dni chodziłam jak nabuzowana i nie bardzo wiedziałam co z tym faktem zrobić, a napatoczył mi się pod rękę sklep internetowy z kolczykami no i wpadłam na pomysł aby sobie przebić ucho w dwóch miejscach.
Po paru miesiącach oczywiście kolczyk mi się znudził.
Nie wiem, czy to się jakoś łączy, czy to tylko zbieżność czasowa ale fakt jest taki, że kolczyk zrobiłam pod wpływem chwili.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-23, 13:50   

No właśnie. Ja tak swego czasu robiłam pod wpływem stresu, napięcia- niby nic się nie działo, a mnie coś męczyło. Wtedy wbijałam kolczyk w ucho- miałam po 7 w każdym uchu. Jak koleżanki widziały co robię śmiały się ze mnie- sadomasochistka :) . To co robiłam trzymało też ode mnie z daleka niepożądane typy, tak zwane puste lale :D . Dla mnie to była ochrona przed ludźmi. Często w trudnej sytuacji mam ochotę coś sobie zrobić... Teraz też o tym myślę...



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-04-23, 14:15   

Taa... miałam 7 dziurek w uszach
2 podstawowe a 5 sobie zrobiłam wtedy, gdy miałam ochotę się pociąć.
Tak, kolczykowanie to jak dla mnie forma autoagresji...




 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-23, 14:29   

Dla mnie też...



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-28, 11:18   

Chodzi za mną chęć przebicia sobie ucha. Zrobiłabym to ale to wiąże się z wyjściem z domu i pójściem do jubilera po kolczyki, bo już nic w domu nie mam wolnego. Tak to ze mną jest- wczoraj byłam na długim spacerze z dzieciakami a dziś nie mam ochoty wyjść z domu :? . Dziś mam wizytę u psychiatry, boje się iść bo nie wiem co powiem, ale boję się też że nie pójdę.... Ale mam czerep zryty :evil: . Miałam dziś dobry humor, za dobry... I już się skończył dobry nastrój... Nic mi się nie chce...

[ Dodano: 2011-04-28, 11:20 ]
Nusquam napisał/a:
w czasie robienia tatuażu naprawde zapomina się o świecie i o problemach także

Na to liczę szczerze powiem...




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
acic 



Wiek: 113
Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 425
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-04-28, 12:50   

megi -s, daj reke. Pójdę z Tobą



Skowyt męczenników dodaje uroku piekielnemu pożarowi.Nie należy skowytem ognia podsycać, pożar, który wybuchł, nie jest piekielny, lada chwila sam zgaśnie.Nie należy ulegać pokusie skowytu - choć - nie ma co ukrywać, jest to pokusa w swych kiczowatych urokach znaczna.
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-28, 12:54   

Ok.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
acic 



Wiek: 113
Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 425
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-04-28, 12:57   

megi -s, jak możesz to kup ten starter. Wtedy będę też mógła pójść głosem :)



Skowyt męczenników dodaje uroku piekielnemu pożarowi.Nie należy skowytem ognia podsycać, pożar, który wybuchł, nie jest piekielny, lada chwila sam zgaśnie.Nie należy ulegać pokusie skowytu - choć - nie ma co ukrywać, jest to pokusa w swych kiczowatych urokach znaczna.
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-28, 12:59   

Jak już w końcu pójdę na miasto to kupię :) ( jutro najpewniej, bo muszę zakupy dla dzieci zrobić ). Kolczyki też kupię...



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
acic 



Wiek: 113
Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 425
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-04-28, 13:03   

megi -s, fajnie...Moje dziurki już prawie zarosly



Skowyt męczenników dodaje uroku piekielnemu pożarowi.Nie należy skowytem ognia podsycać, pożar, który wybuchł, nie jest piekielny, lada chwila sam zgaśnie.Nie należy ulegać pokusie skowytu - choć - nie ma co ukrywać, jest to pokusa w swych kiczowatych urokach znaczna.
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-10-16, 19:20   

Moje dziurki w uszach nie pozarastały, przynajmniej nie wszystkie
:freestyle: :freestyle: :freestyle: Czyli w prawym uchu mam 5 kolczyków, w lewym 4. A będzie ich więcej. Mam na nie taką ochotę. I na mój wymarzony tatuaż- już nie mogę się go po prostu doczekać. co jest nie w smak M. ale ma pecha. Jak mu coś nie pasi to droga wolna. Za dużo się znów we mnie zebrało bólu i żalu. Mam dość pretensji do mnie o wszystko!!!




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2012-03-25, 23:09   

Czy kolczyki i tatoo to autoagresja ?...Zleży jak to ktoś postrzega. Na pewno mocno przesadzone świadczy o jakichś problemach czy czymś... I nie chodzi mi tu o ilość, bo można mieć 20 kolczyków w uszach, a jakość, jak np. nie wiem, tak wyjaskrawiając, łańcuszek od nosa do ucha... Z kolei z pewnością tatuaż na głowie czy twarzy, to chęć zwrócenia na siebie uwagi.



I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
Sky
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-25, 23:18   

Jeśli ktoś robi kolczyki i tatuaże tylko po to, żeby poczuć ból, to tak, można to postrzegać jako autoagresję. Jednak myślę że takich ludzi jest niewiele. Nie ma co wpadać w paranoję, jeśli ktoś chce mieć tatuaż to przecież nie świadczy od razu o tym, że jest autoagresywny. Ja sama byłam 'aa' i chcę mieć tatuaż właśnie na nadgarstku czy przedramieniu, ale nie dlatego że mam ochotę poczuć ból akurat w tym miejscu, tylko zwyczajnie mi się podoba. :) Wszystko zależy od podejścia do sprawy.



 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
?miertelna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-07, 16:30   

u mnie to byl krótki epizod
nigdy nie mialam wcześniej kolczyków
a potem jakoś tak w szpitalu widzialam, że inne przekluwaly sobie kolczykiem uszy lub nos, więc mnie wzięlo
w krótkim czasie mialam w sumie 11 kolczyków, po jakiś dwóch miesiącach żadnego i do dziś żadnego nie mam
mialabym jakiś w uszach, ale mam zbyt odstające uszy, których się wstydzę...i non stop noszę rozpuszczone wlosy, co mnie trochę irytuje już
a wtedy mialam silne tendencje autoagresywne i dlatego uważam, że kolczykowanie się też można tak traktowac




 
 
Kolczyki i tatuaże jako forma autoagresji?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12