Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Film o problemie Aa
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-23, 12:19   

Z dojazdem miałabym problem i to nie mały.
Ale pomysł mnie po prostu zachwyca...

Człowiek tnący się, to człowiek z którym nikt oprócz innych "takich jak on" nie rozmawia.
Taki właśnie panuje stereotyp. Pokażmy, że ów problem może mieć nawet nasza najlepsza koleżanka z pracy, która nie raz to nas wyprowadzała z dołka, czy ta uśmiechnięta przemiła nastoletnia dziewczyna, którą cały czas mijamy na klatce i z którą nie raz beztrosko gawędzimy o szkole.

To co powiedział pomysłodawca. ?wiadomość ludzi jest tak niska, że chce się płakać normalnie. Doskonałym przykładem jest pani z "DDTVN", która oczy miała jak 5 zł, a w głowie pewnie myśl: "Kto tak robi? Jak można to lubić? Co ona gada?"

Sceneria miast, park, bloki, sklepy - bardzo dobre.


Mam jednak pytanie... Co z ranami? Będą jakieś pokazywane? Dałoby to lepszy efekt... Jak byśmy to ukazali?




Ostatnio zmieniony przez Naamah 2011-02-23, 12:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Film o problemie Aa
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2011-02-23, 15:00   

Moim zdaniem to nie najlepszy pomysł pokazywanie blizn czy ran. Po co?
Aby ten kto zobaczy ten film mógł sobie porównać jakie są jego blizny a jakie osoby występującej w filmie?
Bo bez przesady, ale każdy wie, jak wyglądają blizny/rany po cięciu, niektórzy to oglądają, aby się nakręcić a film ma być przestrogą.

UR5c4R3 napisał/a:
Jak pokazać ? +18, bez słodzenia. Aby wywoływał efekt jak requiem dla snu.

Możesz coś konkretniej na ten temat? Bo jeśli to co napisałam wcześniej to ja już się wypowiedziałam.




 
 
Film o problemie Aa
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2011-02-23, 20:51   

Cytat:
pani z "DDTVN", która oczy miała jak 5 zł, a w głowie pewnie myśl: "Kto tak robi? Jak można to lubić? Co ona gada?"
dokładnie to.

Euph, by się nad tym zastanowić.
Efekt requiem - chodzi o to, aby po odejściu od filmu (ja miałem tak po pierwszych 3 oglądnięciach ) rozmyślać tylko o tym i zastanowić się nad przekazem, a nie oglądać tak na odwal, tylko "z zapartym tchem"

Poza tym, tak sobie tutaj pisać możecie ja chce ja che ja chce...to wszystko wyjdzie w praniu, narazie mam propozycję: pomysły na scenariusz, jeśli ktoś ma chwilę i pomysł, napiszcie, nie musi być cały, ale jak najwięcej, bo z małych skrawków trudno coś posklejać.
Tak że jak ktoś ma pomysły na scenariusz, pisać do mnie na prv ja przejrzę, porównam go z możliwościami i zobaczymy co z tego wyjdzie.
A, i nie napalajcie się tak Skrzaty, to dopiero pomysł, realizacja może trwać nawet rok, nagranie filmu to nie jest tak hop siup, wyjdę pokaże się powiem 2 słowa i koniec.
Ale fajnie że pomysł się podoba ( :




I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Film o problemie Aa
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2011-02-24, 17:46   

Ja jakoś do tego pomysłu nie jestem przekonana - chodzi mi o robienie efektu requiem. Wg. mnie jest on zbyt efekciarski.
Podoba mi się wizja Emaleth, ale bez pokazywania blizn, bo jest to dla mnie bezcelowe.

Chociaż nie czarujmy się, i tak znajdą się tacy, którzy jeszcze bardziej będą wytykać palcami autoagresywnych. I właśnie UR5c4R3, efekt requiem tylko go spotęguje.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Film o problemie Aa
Dave 
otaku :3



Wiek: 32
Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 191
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-03-09, 19:52   

jo jest za i wg mie szło by zrobić podobnie jak w filmie amatorskim o zespole tureta bodajze brzydkie słowa ... tylko ze rozmowy z tymi osobami by mogły wyglądac jak w niektórych filmach co gościu siedzi tyłem i opowiada swoje makabryczne sceny z życia . co jeszcze hmmm jak połączyć ludzi rozsianych po całej polsce ... wg mnie proste rozesłać scenariusz i kwestie np wywiady : mozna zrobić tak by pozyczyc od kogoś kamerke zrobic to na jakiś swój indywidualny sposób ale zgodnie ze scenariuszem i cały materiał od wszystkich wysłać urowi do obróbki i posklejania w całosc. takie moje zdanie




 
 
 
Film o problemie Aa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-03-09, 20:07   

Mnie osobiście pomysł się bardzo podoba i z chęcią wezmę w nim udział. Z moją twarzą i tak dalej. Jednak na pomysł o wywołaniu efektu requiem jestem takiego zdania, jak Euph.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Film o problemie Aa
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2012-01-23, 02:16   

Khy...tak więc powoli się szykujcie wszyscy, którzy byli chętni :D



I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Film o problemie Aa
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-23, 18:37   

Rozwiń xD Coś Pan naszykował?;>



 
 
Film o problemie Aa
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-08-07, 16:45   

Też mogę zagrać x) Bardzo fajny pomysł. Tylko serio tragedia z dojazdami czy coś :(



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Film o problemie Aa
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-09-14, 21:27   

ooo, czemu ucichło ? pomysł dalej aktualny ? Też bym mogła co nieco opowiedzieć i wystąpić w tym filmie.



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Film o problemie Aa
Anonimowa. 



Wiek: 31
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-10-09, 19:23   

Pomysł bardzo dobry... naprawdę. Ukłony.

Widziałam kiedyś podoby dokument ale produkcji amerykańskiej, jednak nie podobał mi się. Bo on opierał się na samych faktach. Zero emocji , ukazania sytuacji przed ( czynniki ) odczuć ! w trakcie i zachowania po... To nie jest łatwe.. Ja kiedyś próbowałam coś zrobić w tym celu. Szukałam informacji na temat prog dokumentalnych i ich twórców... Otóż jest wiele osób które chciały by zając się tym, ale zawsze istnieja ta druga strona w postaci budżetu .

Osobiście w czymś takim nie ukazałabym samego aktu autodestrukcji, a efekty w postaci blizn.




Potrzebuję wczoraj aby wygrać jutro.
 
 
 
Film o problemie Aa
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-10-09, 20:56   

O właśnie. Strasznie to umilkło. Ja też chętnie wzięłabym w tym przedsięwzięciu udział. Trzeba zorganizować coś takiego, naprawdę warto pokazać ludziom prawdziwe motywy aa, trzeba im otworzyć oczy.



 
 
Film o problemie Aa
99ewap 


Dołączyła: 30 Wrz 2012
Posty: 130
Skąd: waniliowe niebo

Wysłany: 2012-10-10, 07:25   

Znajac ludzi i tak nie zrozumieją



 
 
Film o problemie Aa
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-10-10, 16:13   

99ewap, wiem, że puste laleczki etc. i tak niczego nie wyniosą z takiego filmu, bo nie są nawet zainteresowane tematem. Myślę jednak, że ludzie, którzy szukają informacji na ten temat albo są zdesperowani, będą mieli korzyść. Ci pierwsi znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania, ci drudzy cofną się znad krawędzi aa.



 
 
Film o problemie Aa
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-11, 23:47   

99ewap, ta, bo większość to banda idiotów, którzy kierują się stereotypami. Ale znajdą się jednostki, którym na pewno film może pomóc.

I pomysł genialny. Ja osobiście nie mogłabym wystąpić, ale brawa za ambicje :)




 
 
Film o problemie Aa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11