Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chiroptera
2019-01-06, 23:52
Bezsenność
Autor Wiadomość
Luiza
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-29, 07:31   

Już drugi tydzień męczę się z zasypieniem. Przez dzień jestem wyczerpana, a kiedy kładę się do łóżka nie potrafię zasnąć. Denerwuje się tym, bo czuję się chronicznie zmęczona. Raz próbowałam odespać po południu, ale nie udało się. Za dużo myśli w głowie i za duże pobudzenie odczuwam.



 
 
Bezsenność
Fox 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 100
Skąd: zapomnialam.

Wysłany: 2013-01-29, 12:35   

Skads to znam. Zaczelam brac jakies leki na sen, po ktorych budzilam sie jeszcze bardziej zmeczona. Na ta chwile przesypiam po nich noc, budze sie, pije kawe i jestem pobudzona. Da sie zyc..



zycie powoduje palenie i picie.
 
 
Bezsenność
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 04:08   

Sam nie wiem czy brać coś na sen i być zmulonym przez cały dzień? Czy nie brać i liczyć że organizm sam się dostosuje :/ Miałem pobrać przez jakiś czas leki żeby uregulować sen, odstawiałem wg zaleceń lekarza i znów to samo :( Wczoraj przespałem 4h, dzisiaj jak narazie nic :/



 
 
Bezsenność
burgerqueen 



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2013
Posty: 69
Skąd: Gorzów

Wysłany: 2013-03-28, 17:55   

Może warto te leki pobrać jednak? Choćby na próbę, jeśli nie zobaczysz poprawy to zawsze możesz przestać.
Ja zasypiam błyskawicznie, za to w nocy często się budzę, jakbym miała płytki sen bardzo.




You couldn't hate enough to love
Is that supposed to be enough?
 
 
Bezsenność
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 18:44   

burgerqueen napisał/a:
Może warto te leki pobrać jednak? Choćby na próbę, jeśli nie zobaczysz poprawy to zawsze możesz przestać.


burgerqueen brałem je przez prawie miesiąc a i tak nie zawsze pomagały zasnąć... Odstawiałem wg zaleceń lekarza bo podobno uzależniają i nie powinno się ich brać przez dłuższy czas... W środę po świętach jestem z lekarzem umówiony i będziemy myśleć co dalej...




 
 
Bezsenność
burgerqueen 



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2013
Posty: 69
Skąd: Gorzów

Wysłany: 2013-03-28, 23:17   

toxic, pewnie dostaniesz coś innego. Ważne by znaleźć substancję, która będzie działała w zamierzony sposób. :)



You couldn't hate enough to love
Is that supposed to be enough?
 
 
Bezsenność
Morricorne 
Nobody



Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 269
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-05-01, 23:59   

U mnie brak poprawy. Nadal rzadko usypiam w nocy. Zazwyczaj w okolicach 4/5 rano,jak już mi się oczy zamykają. Ale po woli zaczynam to akceptować. Chociaż mam wiecej spokoju i nikt z rodziny nie wrzeszczy na mnie, nie pogania. Mogę się wyciszyć,potrenować OOBE/medytację i poszperać w necie w spokoju.



Chaos - Pustka, czerń, życie ludzkie.
Mój Telegram @Morricorne
 
 
Bezsenność
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-05-03, 20:55   

Już druga bezsenna noc i nadal nie mogę usnąć. Dzisiaj muszę zwiększyć dawkę tabletek, bo dłużej nie wytrzymam. Potrzebuję snu.



Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Bezsenność
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-05-03, 23:43   

Ja z pełną premedytacją odbieram sobie każdą godzinę, którą mógłbym poświęcić na sen. Nie śpię, bo nie chce spać, bo lubię spać, ale sen jest zły. To chyba forma autoagresji... ;o



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Bezsenność
inspire2306 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 325
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-05-13, 12:55   

Nie mam problemow z bezsennoscia, czasem tylko z zasypianiem. Ale pozatym dlugo spie, zwlaszcza jak czuje sie zle. Potrafie sypiac calymi dniami. Np. wczoraj przespalam z 16 godzin, posiedzialam 6 i dzis wstalam po 10 godzinach. Lubie spac, bo nie mam sily zyc. Pozatym lubie sny o tym jak sama, badz ktos probuje mnie zabic...



 
 
Bezsenność
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-16, 23:00   

No a ja nie nie chce spać ale muszę. Jakaś senność?! xD



 
 
Bezsenność
inspire2306 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 325
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-05-16, 23:09   

Nightmare, moja mi jakos umknela... nie wiem czy limit wyczerpalam, czy co :D
Na ostatnie 56 godzin przespalam zaledwie 5 :facepalm:




 
 
Bezsenność
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-05-18, 23:18   

Czuję, że będzie to kolejna długa noc. Po 2 miesiącach przerwy to wróciło, znów nie mogę spać. :( A gdy już zasnę męczą mnie koszmary, które po obudzeniu pamiętam. Eh... :oops:



Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Bezsenność
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-20, 11:10   

Ostatnio budzę się o 4, chociaż chodzę spać jak zwykle tj. między 21 a 22. Normalnie budziłabym się o 6, ale teraz to horror - ani nie jestem w stanie spać te 2 godziny, ani normalnie funkcjonować i mam takie okropne poczucie marnowania czasu. Wyczytałam gdzieś, że to może być wynik przetrenowania, ale czy ja wiem...



 
 
Bezsenność
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-20, 12:18   

rozwielitka napisał/a:
okropne poczucie marnowania czasu.

:tuli: też to odczuwam i nie potrafię się tego pozbyć. Czasem nawet to poczucie łagodzi sam fakt, że wstanę i będę się obijać, bylebym tylko nie spała. :roll:




 
 
Bezsenność
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13