Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Islam
Autor Wiadomość
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-02-19, 00:49   Islam

Dziś w sieci natknęłam się na taki oto artykuł z wideo:
(zanim klikniecie - film jest bardzo drastyczny!)

http://pikio.pl/isis-poka...chrzescijan-18/

Właściwie nie wiem jak się odnieść, co napisać. Brakuje mi słów. Nie jestem osobą, którą łatwo wzruszyć, a ten materiał wywarł na mnie tak ogromne wrażenie iż postanowiłam się nim podzielić by może zapoczątkować jakąś konstruktywną dyskusję, może uspokoić moje skołatane nerwy... Chyba dopiero w tym momencie zaczyna do mnie docierać jak wielkim zagrożeniem są islamscy radykaliści.

:

Nie zauważyłam takiego tematu ani w rozmowach na poważnie, ani w tym dziale, jeśli jednak gdzieś istnieje, proszę o scalenie i serdecznie przepraszam za ewentualny kłopot.





Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Islam
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 01:01   

Co tu dużo gadać... Islam to najgorsza zaraza jaka dotknęła ludzkość. To rak ludzkości. Najohydniejsza ideologia wymyślona przez człowieka.



 
 
Islam
Tnanever 



Wiek: 31
Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 167
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-02-19, 01:07   

Nie zapominajmy że katolicy też święci nie byli. Przypomnijmy krucjaty, ile ludzi zginęło przez religie. Teraz islamiści wpadli na podobny pomysł, są sto lat za murzynami. Historia się powtarza.



Ostatnio zmieniony przez Tnanever 2015-02-19, 01:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Islam
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 01:15   

Tnanever napisał/a:
Nie zapominajmy również że katolicy też święci nie byli.
Oczywiście, ale pozostałe religie jakoś się ucywilizowaly. Tylko muzułmanie do dzisiaj są agresywną, nieokrzesaną dziczą.



 
 
Islam
lukas 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 319
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-02-19, 01:23   

Nadal nie mam takiej wiedzy by osądzać całą religię, ale wiem jedno: każdy fanatyzm to zło.

W tym nagraniu najbardziej przeraża według mnie sposób jego realizacji: jak reklama lub superprodukcja. Widziałem je na portalu gdzie są również materiały satyryczne i w połowie miałem nadzieję jeszcze, że to są jakieś jaja i zaczną tańczyć, czy coś.
Ale właśnie o to w tym chodzi: zastraszyć resztę świata, a nie mam zamiaru dać im tej satysfakcji.
Poza tym "wielki bojownik" który morduje zniewolonego, modlącego się człowieka - żałosne i bez honoru. Dałby mu nóż i szansę walki w pojedynku. (niestety wiem, że teraz tak to nie działa)




 
 
 
Islam
hektor 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 72
Skąd: opolskie

Wysłany: 2015-02-19, 02:45   

Większość muzułmanów nie jest zła. Źli są tylko zaślepieni fanatycy, którzy zbrodnie usprawiedliwiają Koranem. Tak myślę przynajmniej. Tak samo przecież działali naziści gardząc żydami, cyganami czy chrześcijanami, czy Japończycy w Chinach. Ktoś dał im prawo do zabijania i korzystają z tego bo nie poniosą odpowiedzialności. Ale to tylko konkretni ludzie, a nie wszyscy muzułmanie. Nienawidzę takiego uogólniania.



"Nie mamy snów, lecz majaki.
Nie mamy myśli, lecz szał.
Dlatego los byle jaki.
Dlatego głos łka, jak łkał."
 
 
 
Islam
Tnanever 



Wiek: 31
Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 167
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-02-19, 09:55   

Ostatnio oglądałem taki filmik, co do tego uogólniania.
https://www.youtube.com/watch?v=Zrck_SzsJKE




 
 
Islam
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 10:28   

hektor, zauważ że ci pokojowi muzułmanie jakoś nie reagują i nie walczą z fanatykami, nie widać jakoś żeby obecna sytuacja im przeszkadzała, choć rzutuje to ich "dobre imię". Fanatycy nie walczą z innymi muzułmanami tylko z niewiernymi, także tamci mają spokój. To tak trochę jakby patrzeć na gwałt i nie reagować.



 
 
Islam
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 12:40   

hektor napisał/a:
Większość muzułmanów nie jest zła.
Zgadzam się. Ale, że jako noszą w sobie wirusa islamu, to znacznie łatwiej z nich zrobić morderców niż ze zdrowych ludzi. Wniosek? Islam trzeba tępić zawsze i wszędzie.



 
 
Islam
hektor 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 72
Skąd: opolskie

Wysłany: 2015-02-19, 16:23   

wisielec napisał/a:
ci pokojowi muzułmanie jakoś nie reagują

A Kurdowie, Jordańczycy, Syryjczycy i inni? Przecież Państwo Islamskie za niewiernych uważa też muzułmanów jakiś innych odłamów.

Zaq napisał/a:
noszą w sobie wirusa islamu, to znacznie łatwiej z nich zrobić morderców niż ze zdrowych ludzi.

To znaczy, że wyznawcy innych religii nie zabijają bez powodu?




"Nie mamy snów, lecz majaki.
Nie mamy myśli, lecz szał.
Dlatego los byle jaki.
Dlatego głos łka, jak łkał."
 
 
 
Islam
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-02-19, 17:11   

Myślicie, że ktokolwiek jest w stanie podjąć walkę, choć odrobinę stłamsić, to co się teraz dzieje? W moim odczuciu radykalizm zaostrzyłby się jeszcze bardziej (jeśli to możliwe) i kto wie czy nawet Ci "spokojni" Muzułmanie nie zaczęliby stawać w obronie swoich braci w wierze przechodząc na ciemną stronę mocy.

Nie twierdzę, że nie należy podejmować żadnych kroków i biernie przyglądać się rozwojowi wydarzeń, oczywiście nie, jednak żadnej recepty nie znam i zastanawiam się czy w ogóle jakaś istnieje. Być może impuls nie powinien pochodzić z zewnątrz? W końcu ileż można mordować ludzi w imię wiary? Ktoś wyżej napisał o krucjatach - zakończyły się (jeśli dobrze kojarzę) ze względu na brak dalszego poparcia ze strony papiestwa, więc może i z islamskimi fanatykami będzie podobnie...




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Islam
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 18:28   

hektor napisał/a:
To znaczy, że wyznawcy innych religii nie zabijają bez powodu?
A kto mówi o zabijaniu bez powodu? Oni mają bardzo dobry powód - Islam.

Axxie napisał/a:
W końcu ileż można mordować ludzi w imię wiary?
Aż się skończą niewierni.


Axxie napisał/a:
Ktoś wyżej napisał o krucjatach - zakończyły się (jeśli dobrze kojarzę) ze względu na brak dalszego poparcia ze strony papiestwa, więc może i z islamskimi fanatykami będzie podobnie...
Nie będzie, bo Islam nie jest scentralizowaną religią. Wystarczy, że jakiś lokalny mułła każe iść zabijać, a oni to zrobią.



 
 
Islam
Odetta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-21, 18:07   

Axxie, Radykalni muzułmanie przestaną mordować, gdy już cały świat będzie wyznawał islam. Więc jeszcze dużo przed nimi...Z nimi nawet nie wiadomo, jak walczyć. Oni tylko czekają na to, by być uznanymi za męczenników i trafić do swojego wyimaginowanego raju. Z drugiej strony nie chciałabym, byśmy zniżyli się do ich poziomu i odpłacali taką samą brutalnością. Powinniśmy im pokazać, że mamy swoje wartości i szanujemy życie ludzkie. Niestety jednak, zło zawsze wypiera dobro.



 
 
Islam
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-02-21, 18:11   

Islam próbował zawojować Europę najpierw za Karola Wielkiego, potem w XIII wieku, następnie w czasach nowożytnych poprzez Imperium Ottomańskie. Historia się powtarza, to fakt. Lecz nie porównywałbym tego z krucjatami; to całkiem co innego.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Islam
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-21, 18:16   

Odetta napisał/a:
Oni tylko czekają na to, by być uznanymi za męczenników i trafić do swojego wyimaginowanego raju.

Dlaczego wyimaginowanego? Nikt nie wie, czy którykolwiek z istniejących poglądów na życie po śmierci jest prawdziwy.




 
 
Islam
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13