Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy aktor/aktorka
Autor Wiadomość
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-01-14, 05:30   Najlepszy aktor/aktorka

Nie najprzystojniejszy. A najlepszy. Czyli czy macie aktorów. których kochacie za wcielenie się w jakąś postać. Kogo podziwiacie. etc

W moim przypadku na I miejscu - Anthony Hopkins. Geniusz aktorki naszych czasów.
Za rolę Hannibla Lectera. Sposób w jaki zagrał. Jego mimika, jego gesty. Sposób mówienia. Rewelacja. Potrafił mnie jednocześnie przerazić i zaintrygować. Zafascynować.
Poza tym były jeszcze role w Joe Black, Dracula, Cienista Dolina. etc.

II miejsce - Julianne Moore.
Uwielbiam ją w każdym wcieleniu. Ale głównie za rolę agentki Starling w hannibalu i Charley w Single Man. Zwłaszcza za Charley . Jej...

III - Colin Firth - za rolę Profesora Falconera w Single Man. Cudowny.
i jego piękna gra twarzy. Sam reżyser tego filmu Tom Ford wypowiadał się, że był zaskoczony i zafascynowany gamą uczuć, jaką potrafił pokazać na ekranie Colin.

Poza tym Alan Rickman - w sumie za każdą rolę, aczkolwiek zwłaszcza prof. Snape'a; Gaspard Ulliel za rolę młodego Hannibala, Matthew Goode - za całokształt.

I dużo tego jeszcze.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-04-17, 16:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Imogene 



Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 2011-03-25, 15:54   

1. Jared Leto - Szczególnie podziwiam Go za 2 role. "Requiem Dla Snu" - dla tej roli schudł 12 kilo, przez kilka tygodni mieszkał na ulicy, aby lepiej wczuć się w tematykę filmu, która jest dość tragiczna. "Rozdział 27" - odjęło mi mowę. Przytył ok. 30 kilo. Dzięki temu, nabawił się problemów z plecami, a pod koniec zdjęć do filmu, nie potrafił samodzielnie chodzić (musiał poruszać się na wózku inwalidzkim). Jadł bez przerwy lody w polewie czekoladowej z oliwą z oliwek i olejem sojowym. Chyba niezbyt smaczne, nie?

2. Megan Fox - nawet nie potrafię uzasadnić. Kocham Ją. Jest świetną aktorką, ładną i zawsze ma własne zdanie, którego nie boi się mówić. Może nie za bardzo wychodzą Jej horrory, ale dziewczyna dopiero się uczy ;) .

3. Patric Swayze - "Dirty Dancing", "Uwierz w Ducha", "Wykidajło"... Tego aktora, chyba nie muszę nawet komentować. Był niesamowity.




Ostatnio zmieniony przez Imogene 2011-03-25, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 14:26   

Kiedyś moim najlepszym aktorem był Brad Pitt xD Haha.. Ile to ja się w nim nakochałam.. xD



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
RachelSolando 
RachelSolando



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 157
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-07-11, 00:46   

Dla mnie najlepszym aktorem jest Jack Nicholson. Taa, wiem, jakby juz klasyka, ale na tym polega jego geniusz; stałsię klasyka kina. Najbardziej podobał mi się w 'Locie nad kukułczym gniazdem' (wystąpiło tam paru innych najlepsiejszych aktorów, o których nie mozna zapomnieć) i 'Batmanie'.
Poza nim Al Pacino, Benicio del Toro, Michael Keaton i moje ostatnie odkrycia; Leo Gregory i Robert Sheehan. Pisałam już, że są przystojni, ale ich gra równiez mi się podoba.
Z naszych polskich-Janusz Chabior ('Kołysanka'). Chętnie zobaczę go w teatrze. Oprócz niego Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Mirosław Baka, Jan Englert, Łukasz Simlat i Jakub Gierszał :) .
Najlepsza aktorka-Diane Keaton. Poza nią Laura Linney (uwielbiam ją), Juliette Lewis, Angelina Jolie. Z polskich podoba mi się Kinga Preis, Beata Wyrąbkiewicz, Tamara Arciuch, Magdalena Cielecka, no i Janda.
Kurde, a się rozpisałąm....a to i tak nie wszystko....




Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach.
 
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
margaret
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-26, 13:02   

Najlepsza aktorka dla mnie to SARAH MICHELLE GELLAR a aktor to JOHNNY DEPP



 
 
Najlepszy aktor/aktorka
mynia 
autoagresywna



Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 126
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2013-01-11, 21:39   

Colin Firth najlepszy:D



 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 19:44   

Ulubiona aktorka:Mary Stuart Masterson
Genialne role w filmach "Więźniowie nieba", "Smażone zielone pomidory" i "Kamienne ogrody". Uwielbiam jej urodę, zajebisty ma uśmiech, widnieje w moim avatarze (kadr z "Zielonych smażonych pomidorów").

Ulubiony aktor: Tom Hanks
?wietny aktor, najlepsze role w "Zielonej mili", "Kodzie Da Vici" i w "Na przedmieściach". Aaaa i oczywiście czyj jest głos Chudego w angielskiej wersji "Toy story"? Mistrza Toma! :)




 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Alistair 



Wiek: 31
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 295
Skąd: Południe

Wysłany: 2013-06-17, 02:05   

1. Ray Liotta za film "Chłopcy z ferajny",
2. Tyrese Gibson za " Cios poniżej pasa ",
3. Hilary Swank za " Nie czas na łzy ".




Żadna rzecz zewnętrzna nie może uszczęśliwić
człowieka, który wewnątrz siebie
nie posiada szczęścia.
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Regis 
sorrow dreamer


Wiek: 27
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 194
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-06-17, 02:10   

Regis bardzo lubi Willa Smitha. A Bartek Johnnego Deepa za piratów ;)



"Będziemy już razem (...) Na zawsze (...) Jestem Twoim przeznaczeniem?"
Ostatnio zmieniony przez Regis 2013-06-17, 02:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Nieslava
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-17, 10:30   

Niestety, nie wiem, co tak bardzo podoba mi się tych w aktorach, ale pewnie nie oceniam ich talentu. Kocham Dolpha Lundgrena, ale już jako starszego faceta, także Bruce'a Willisa od kiedy obejrzałam w dzieciństwie "Armageddon". Lubię też Jamesa Caana za rolę Sonny'ego Corleone w filmie "Ojciec chrzestny".

Regis napisał/a:
A Bartek Johnnego Deepa za piratów ;)


Moim zdaniem oryginalniejszą rolę miał Geoffrey Rush, Barbossa to zdecydowanie mój ulubiony pirat :)




 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Loser 
Idiotka.



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 68
Skąd: Nicość.

Wysłany: 2013-06-17, 12:52   

No więc tak..jeśli chodzi o aktorów polskich to uwielbiam Dorocińskiego za wiele produkcji, z zagranicznych moim ulubionym aktorem jest Nicolas Cage. Tych dwóch chyba wystarczy :> :)



Nie jestem już sobą. Jestem nikim.
 
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Zatruta
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-17, 15:59   

Ja nie znam zbyt wielu aktorów, jednak moim ulubionym jest Johny Depp. Uwielbiam go i uwielbiam jego role, dla mnie jest najlepszym aktorem. Najbardziej lubię go w roli Edwarda Nożycorękiego i Will'ego Wonka. :D



 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Papi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-21, 13:45   

1. Heath Ledger za rolę Jokera.
2. Hugh Jackman wyobrażacie sobie kogoś innego jako wolverina?
3. Morgan Freeman




 
 
Najlepszy aktor/aktorka
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-08-21, 14:29   

Ja bardzo lubię Ala Pacino, za "Zapach kobiety" i "Adwokat diabła", Brada Pitta za "Joe Black" i Toma Hanksa.



I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-08-22, 08:41   

Papi napisał/a:
2. Hugh Jackman wyobrażacie sobie kogoś innego jako wolverina?

Nie wyobrażam sobie. A gdyby zagrał go młody Jack Nicholson?

Na temat - moja czołówka najlepszych aktorów to: Robert de Niro, Jack Nicholson, Gary Oldman, Al Pacino. Brad Pitt.
Aktorek: Juliette Binoche, Winona Ryder, Monica Bellucci, Catherine Deneuve.
(Kolejność przypadkowa)




dead but delicious
 
 
Najlepszy aktor/aktorka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14