Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
YouTube
Autor Wiadomość
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-12, 20:12   

Adenium, to nie o to chodzi tylko o tiki i powiedz kto to obejrzy?? zero profesjonalizmu i dopiero się uczę :/ i jeszcze te tiki



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-12, 20:33   

Konrad96, po pierwsze prawda to jest taka, że dopóki o tikach i chorobie w filmiku nie powiedziałeś to nie przywiązałam do nich żadnej uwagi, mi samej nie rzuciły się w oczy.
Po drugie, widać na początku stresik, ale końcówka poszła Ci już płynniej, i po trzecie i najważniejsze sam napisałeś, że dopiero się uczysz. Każdy od czegoś zaczynał i od czegoś/kogoś się uczył.

Ale jak masz negować każdą pozytywną/neutralną cudzą opinię i narzucać innym swój negatywny odbiór to faktycznie nie wiem czego chcesz, czego oczekujesz od widza, by Ci dokopał abyś mógł bezpiecznie sobie odpuścić w przekonaniu, że "miałeś rację"?
W tym wszystkim jest jeden szczegół, że nie dogodzisz wszystkim i zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasowało, odpowiadało czy podobało się, tak już jest, grunt to dalej robić swoje i udoskonalać swój warsztat, skoro już się na to zdecydowałeś.
A kto obejrzy? Najpewniej ktoś kto zobaczy link i będzie go ciekawiła tematyka filmików.




 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-12, 20:41   

Adenium, porostu jak wrzuciłem to już odrazu wiedziałem że ten filmik nie będzie miał dużego odzewu. chce robić dalej ale nam jak zapanować na tikami



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-12, 20:51   

Konrad96, skoro nie masz jak zapanować nad nimi, to może przestań się na nich skupiać i pora nauczyć się je traktować jako cześć siebie by popłynąć dalej z nagrywaniem filmików? Myślę, że przy dobrej gadce, tiki nie przyciągają wzroku, a najprzyjemniej nie negatywnie, bo reszta sama się obroni.
Zresztą to o czym napisałam wcześniej, dopóki o nich nie powiedziałeś to ja w tym filmiku w ogóle nie zwracałam na to uwagi.
Ciężko też by filmik powitalny miał od razu olbrzymi odzew i zasięg. Zrób kolejny odcinek już o tematyce, którą wybrałeś i rozpocznij promowanie go w pozytywnym wydźwięku a nie negatywnym. :)




 
 
YouTube
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1743
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-05-12, 21:18   

Konrad96, dobry początek, leci łapka w górę i subskrypcja. Oglądam co nieco na yt i wcale to nie jest gówno jak piszesz. Mam parę uwag, mam nadzieję, że pomogą. Nagrywasz pod światło, okno, które jest jego źródłem powoduje, że ta część jest prześwietlona i widać taki jasny artefakt na Twoich włosach, moim zdaniem najlepiej by było jakbyś był oświetlony od przodu, może nagrywać twarzą do okna? Jeśli masz tam "niewyjściowe" tło, to może jakiś parawan z materiału, prześcieradła, sam nie wiem. Wtedy Twoja sylwetka nie będzie się wydawać taka ciemna wobec tła. Druga rzecz to (rozumiem, że sprzęt masz jaki masz i o to się nie czepiam, na tym etapie to norma) mikrofon, który zbiera różne dźwięki po za Twoim głosem. Chodzi mi to skrzypienie tego na czym siedzisz, nie jest to jakaś tragedia, ale zmiana siedziska i wyeliminowanie tych dodatkowych dźwięków doda więcej profesjonalnego looku ogółowi.

To moje uwagi jako widza, ale ogólnie to czekam na następne filmiki by móc ocenić samą zawartość kanału. Podoba mi się bardzo jak tłumaczysz swoją chorobę, witasz się i w ogóle. Trzymam kciuki za dalsze produkcje.

EDIT:
Konrad96 napisał/a:
porostu jak wrzuciłem to już odrazu wiedziałem że ten filmik nie będzie miał dużego odzewu. chce robić dalej ale nam jak zapanować na tikami
Nie walcz z nimi. Jest ok, wyjaśniłeś chorobę, to jest ok. To jest część Ciebie. Są youtuberzy czy streamerzy nawet z tourettem. Jesteś ok taki jak się prezentujesz i właśnie to może być Twój urok, że jesteś autentyczny.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
YouTube
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-12, 21:43   

Nie wiem czy mogę się "przyczepić"...
... ale to w dobrej wierze.
Konrad96,
1. Dykcja czasami Ci leży.
2. Poprawność językowa. (Np. "jest napisane" zamiast "pisze").
3. Okno w tle tak mi dawało po oczach, że ciężko było się skupić na treści... może jakieś bardziej jednolite tło? Ewentualnie, żebyś usiadł twarzą do okna to wtedy będziesz ładnie doświetlony, a nie zrobi Ci się aureola ani oślepianie widza.
4. Coś Ci bardzo trzeszczy. Nie wiem czy to krzesło czy współlokatorzy, ale ewidentnie przeszkadza.

Poza tym pomysł fajny i trzymam kciuki, żebyś się dalej rozwijał w tej dziedzinie :kciuki: .




 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-12, 23:18   

Michał, Michał jeśli chodzi o światło jutro mam przemeblowanie pokoju wiec biurko będzie w takim miejscu że światło nie będzie padało na twarz ,będzie to ciemniejsze miejsce łapki pewnie pójdą w ruch , jeśli chodzi o krzesło postaram się naoliwić lub inny podstawić inne

agogika, wiem że mam problem z dykcją ale to właśnie jest spwodowane stresem i chorobą ,jeśli chodzi o poprawność językową to przepraszam ale zawsze miałem problemy z poprawnością językową ale postaram się zmienić , i ostatnia kwestia którą wyjaśniłem to że będę przestawiał biurko z kompem w ciemniejsze miejsce wiec nie powinno światło walić w oczy




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
EvenIfICould 
żałosny śmieć



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 619
Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2020-05-13, 01:38   

Konrad96, nie jestem jakimś specalistą ale ten pierwszy odcinek wygląda naprawdę obiecująco. Tiki naprawdę nie przeszkadzają w odbiorze. Co do "zasięgu" kanału to przyjdzie z czasem. Nawet najpopularniejsi youtuberzy na początku mieli małą oglądalność, to jest norma. Na pewno znajdą się osoby, dla których tematyka Twojego kanału będzie interesująca. Sam oglądam kilku niszowych twórców ale ich content totalnie mnie przekonuje :)
Może postaraj się zwiększyć zasięg publikując info o nowym odcinku na przykład na fejsie, znajomi wejdą z ciekawości, może polubią, udostępnią dalej i coś się zawsze ruszy. Co do strony technicznej to większość osób zaczynała nagrywając bez profesjonalnego sprzętu, kanał się rozkręci to i sprzęt się rozkręci :) Trzymam kciuki!




"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."
 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-13, 21:02   

EvenIfICould, właśnie przemeblowałem pokój wiec światło nie powinno tak uderzać nacharowałem się jak wół ale mam nadzieje że będzie się opłacało



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-05-13, 21:12   

Też trzymam kciuki. Trochę Cię stres pożera, ale z każdym kolejnym razem powinno być coraz prościej.



 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-13, 21:35   

Krzysiu, jakby było odemnie to zależne to chętnie bym zapanował ale dziękuje za słowa otuchy w poniedziałek spróbuje nagrywać bo przebudowałem troszkę pokój :)



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-05-13, 21:37   

To czekamy do poniedziałku.



 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-13, 23:17   

Krzysiu, ale muszę wpierw znaleźć materiał i jak coś wpierw wyślę wam plik surowy na drivea lub na innego clouda



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-05-14, 10:53   

Dobrze. Nie mogę się doczekać!



 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-14, 11:00   

Krzysiu, a po 20 zamówię statyw green screena i lampy to będzie wyglądało profesjonalne podejście do sprawy plus muszę nauczyć się pracować na premierem i affter effectsem


Jak ktoś może mnie podszkolić będę wdzięczny ?(nie będę ukrywać że nic za darmo, administracjo to nie forma transakcyjna ale też nie chce by ktoś poczuł się wykorzystany )


<<< Dodano: 2020-05-18, 16:19 >>>


Jak coś wszystkich dziś przepraszam że nie wrzuciłem filmiku ale cały dzień mam mega migrenę i ledwo co daje radę, wstawie jutro i przepraszam




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12