Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
YouTube
Autor Wiadomość
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

  Wysłany: 2020-05-02, 10:23   YouTube

Witam planuje zacząć działalność na YouTubie :> ale mam dużo strachu i obiekcji więc proszę o pomoc was (wiem mega żałosne) kanał ma polegać by zrobić sobie żarty z produkcji netflixa, chce jakby z obecnego konwentu np naruaciaka stworzyć nowy content lub bliski content, ale mam problem ze znalezieniem filmów z którymi można się pośmiać (oczywiście z z klasą) ,plus jak można trochę otuchy bo mam mega stres który chce przełamać :?



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-05-02, 10:46   

Wiem, że już to pisałem prywatnie, ale publicznie też napiszę – z mojej strony masz mandat zaufania na wejściu. Przy obecnej popularności hejtowania wszystkiego, co się rusza, wystartowanie z czymś własnym jest giga wartościowe. Nie obiecuję, że po trzecim filmiku nie stwierdzę: „Meh, może jednak nie…”, ale do trzeciego włącznie co najmniej będę śledził Twą aktywność z uwagą i życzliwością.



 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-02, 11:10   

Krzysiu, dziękuje mam content ale nie mam pomysłu na odcinek dlatego że każdy odcinek powinen być wyjątkowy a pisanie scenario idzie mi jak krew z nosa :/



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-05-02, 11:14   

Jeśli Cię przerasta strach przed szeroką grupą docelową, to możesz najpierw utworzyć film niepubliczny i wrzucić link tutaj – my Ci życzliwie zrecenzujemy, może podrzucimy jakiś pomysł, a Ty naniesiesz poprawki i wtedy upublicznisz, o.



 
 
YouTube
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-05-02, 11:32   

Konrad96 napisał/a:
dziękuje mam content ale nie mam pomysłu na odcinek


Mógłbyś wyjaśnić prostszymi słowami, jak niekumatej babci, bo nie rozróżniam tych pojęć z yt? :P Chodzi o to, że masz pomysł na tematykę, ale nie masz treści czy jak?



Na początek: piszesz, że jesteś zestresowany i przestraszony. To naturalne. Zwłaszcza na samym początku. Jak myślisz, dasz sobie radę z ewentualnym hejtem i słabą oglądalnością? Sekcje komentarzy potrafią być bulgoczącym szambem, wyświetlenia na minimalnym poziomie mogą deprymować i zniechęcać do dalszego działania. Wypadasz dobrze przed kamerą? Nie mam na myśli urody Brada Pitta, tylko naturalny luz, charyzmę, flow, nawijkę, wathever (wiesz, co mam na myśli). Przy tworzeniu tego typu treści to jeden z filarów sukcesu, dużą część roboty odwala się osobowością i oryginalnością, wtedy można gadać o dupie Maryni a i tak jest się klikalnym. W drugą stronę to tak nie działa - nawet najlepsze żarty od spiętej osoby słabo chwycą. Robiłeś jakieś próby? Jeśli nie, fajny pomysł podsuwa Krzysiu, zawsze to minimalizuje ryzyko wtopy. ;)

No i... gdy bazuje się poniekąd na cudzej twórczości (w sensie filmikach, z których chcesz robić żarty) dużo lepszym pomysłem byłoby wystartowanie z samodzielnie znalezionym i przygotowanym materiałem, przemyślaną strukturą i pomysłami na przynajmniej ileś odcinków do przodu, by podtrzymać ciągłość kanału. Poleganie na propozycjach od widzów może być świetnym pomysłem, ale jak już zdobędziesz jakąś tam widownię. Wtedy ludzie przysyłający swoje propozycje mogliby mieć frajdę z aktywnego współuczestniczenia w rozwijaniu się kanału.

Jednak w sytuacji gdy jeszcze niczego nie nagrałeś, masz tylko chęć (i kontent?) ale brakuje pomysłów, to trochę kiepsko wróży moim zdaniem - szybko porzucisz pomysł. Pamiętasz, jak jakiś czas temu chciałeś pisać książkę i szukałeś na forum osób, które odwaliłby za darmochę robotę redaktora, korektora plus dały pomysły na fabułę? Co z tym projektem?
Pytam, bo mam wrażenie, że historia się powtarza, tylko tym razem znalazłeś sobie inną dziedzinę, ale de facto u podstaw leży ten sam błąd i szybko stracisz zapał (a szkoda).




Disqualified as a human being.
 
 
YouTube
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-05-02, 11:44   

Krzysiu ma same fajne pomysły!



 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-02, 11:55   

Mustela Nivalis, Własnie nie robię bo nie mam pomysłu na odcinek zdaje sobie sprawę że stawiam pierwsze kroki itd ale pomysł miałem ale dalsza realizacja lipa,nie uważam się za mistrza we wszystkim :)



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2020-05-04, 03:46   

To ma być coś w style masochisty Mietczyńskiego? :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-04, 19:51   

PanFoster, coś w tym stylu


<<< Dodano: 2020-05-05, 16:23 >>>


Dziś zacząłem nagrywać odcinek pierwszy ale boje się swoich ticków




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-05-07, 10:31   

Konrad96, fajnie, że się przełamałeś i zacząłeś, trzymam kciuki.



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-07, 17:15   

księżycowa, narazie przerwałem bo telepie mnie jak paralityka(tiki nerwowe) i muszę znaleźć czasu troszku by nagrać poza tym dziś czułem się troszkę gorzej więc zacznę nagrywać jutro max do niedzieli :) więc odcinek się pojawi to wrzucę tu link :)


<<< Dodano: 2020-05-12, 19:53 >>>


nagrałem mogę wrzucić tu link ale będziecie się śmiali :(




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2020-05-12, 18:56   

Konrad96, dawaj. Nie będziemy.



 
 
YouTube
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-05-12, 18:58   

https://www.youtube.com/watch?v=zY8ywnCNzIU


<<< Dodano: 2020-05-12, 20:00 >>>


to nie ma sensu wygląda jak gówno :(




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
YouTube
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2020-05-12, 19:09   

Konrad96, wygląda ok. Teraz ważne, żeby był pomysł na odcinek. Masz dobry głos i przyjemnie się Ciebie słucha. Ja nie jestem znawczynią jakąś wielką. Jedyną YouTube'ową rzeczą, którą oglądam, to "Zagadki kryminalne" Karoliny Anny... Także ten..



 
 
YouTube
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-12, 19:10   

Konrad96, powitanie jak powitanie, nic złego, niewłaściwego i negatywnego w odbiorze się tam nie dzieje, więc czekam na kolejny odcinek. ;)
Szacun za odwagę w nagraniu i udostępnieniu filmiku. :)




 
 
YouTube
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12