Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2011-01-11, 19:37   

Kiedyś już pisałam o tym filmie, oglądałam go z Czuczi :D
Króliczek
Film jest o króliczku playboya, która trafia do stowarzyszenia studenckiego i przy okazji je ratuje przed zamknięciem.
A tekst 'oczy to są sutki twarzy' mnie rozj*bał.




 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 19:39   

Euphoriall, no masz rację, film głupi jak but.
Teksty masakryczne...
Ale w sumie - szkoda czasu na ten film.




 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-13, 00:41   

Dla mnie nie warto obejrzeć Avataru, jest taki... nudny przesycony efektami.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-13, 07:16   

duszka napisał/a:
Dla mnie nie warto obejrzeć Avataru, jest taki... nudny przesycony efektami.

Wypasiony jest :D


Cytat:

Na pewno oglądaliście film na którym usnęliście z nudów :D

Kwiat pustyni, ja na nim przysnęłam, a końcówkę wyłączyłam, bo nie byłam w stanie...

Książka - dla mnie - świetna, wzruszyła mnie. Z niecierpliwością czekałam na film - się bardzo zawiodłam. Film przesłodzony, przekoloryzowany, nudy jak flaki z olejem.




 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-13, 11:08   

Opowieści z Narnii : Podróż Wędrowca do ?witu. Zrobili z tego inny film niż książka, dodali nowy wątek, który nijak ma się do książki. Zmienili trochę chronologię. Rozumiem, że można zmienić sceny i nie do końca wszystko ukazać, ale zamiast nowego wątku boli się skupić na ważnych szczegółach w książce, choćby rozebranie własnoręczne przy źródle Eustachego ze skóry smoka i uprzednie ściąganie jej przez samego Eustachego bez skutku.
Całkiem inaczej miała się sytuacja z księgą zaklęć i spotkanie Łucji z Aslanem w domu maga... ehh czekałam na tą część bardzo i wszystko sknocili. Sceny, które chciałam ujrzeć zostały niepominięcie a najmądrzejsze/najpiękniejsze zniekształcone.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
LoveIsTender
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-13, 13:46   

Ostatnio oglądałam film "Walentynki", nudził mnie... 20 minut przed końcem wyłączyłam, bo myślałam, że umrę z powodu nudy.

Też filmy, które mnie denerwują/nudzą są te z serii "Harry Potter". Moim zdaniem strasznie denne i głupie filmy :/




 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-13, 15:22   

LoveIsTender, Harry Potter był fajny do pewnego momentu. Fajnie się zagłębia w bajkowy świat i ogląda na dobranoc. Ale też jest wiele rzeczy, które zmienili i nie podoba mi się, ze ostatnią część podzielili na 2 części. 1 część jest nudna jak flaki z olejem.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
LoveIsTender
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-13, 16:38   

duszka, mnie od pierwszej części denerwował. Nie wiem czemu, ale ten film kipi mi tandetą dla małolatów bujających w obłokach...



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-13, 16:41   

LoveIsTender, dlatego jest fajną odskocznią od codzienności, ale to moje zdanie :D
Nie cierpię Trumana Show i Ace Ventura taki płytkie komedie. Są dla mnie takie dziwne.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-13, 16:53   

A ja jestem małolatą bujającą w obłokach :D I cholernie lubię tem film, chociaż bardziej książki. a z filmów najlepsza jest 3 częśc.
A najbardziej nudny i tandetny film jaki obejrzałam to "Krwawe walentynki". Ciągle ktoś traci głowe...(w sensie dosłownym)




 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2011-01-14, 12:56   

LoveIsTender napisał/a:
Też filmy, które mnie denerwują/nudzą są te z serii "Harry Potter". Moim zdaniem strasznie denne i głupie filmy :/

Dla mnie podobnie jak dla duszki, Harry to taka odskocznia. Właśnie oglądam tą najnowszą część :D .
No i zdecydowanie lepsze to niż saga "Zmierzch", którą wyłączyłam po chyba 20min. No, ale ja mam generalnie awersję do filmów o wampirach. Jedyne jaki mogę oglądać to "Wywiad...".

Jednym z głupszych filmów jest na pewno "Zwierzak" i jak jeszcze pierwsza część "American Pie" była znośna tak kolejne to porażka.

A, no i "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" - o k**a :roll: tyle mojego komentarza co do tego filmu.




 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-14, 14:53   

"Zwierzak" to masakra jest jakaś. "American Pie" wszystkie części były dla mnie denne, nawet śmieszne nie było. Albo nie lubię tego typu humoru.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-03-05, 21:25   

Co myślicie o 'Powrót do Garden State'?



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-05, 21:39   

Sadist napisał/a:
Co myślicie o 'Powrót do Garden State'?


Nie widziałam.

Ja odradzam "I stanie się koniec". Przewidywalny i banalny.




 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-03-07, 23:48   

Oglądaliście już Sale Samobójców? Warto wybrać się do kina? Jak w ogóle na to zad.. dotrze :D



Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
Ostatnio zmieniony przez kaka84k 2011-03-07, 23:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11