Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zdrada
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-01, 01:22   

czekooo, mnie również trafił się dużo lepszy związek po zdradzie ;)



 
 
Zdrada
Gość

Wysłany: 2011-05-01, 03:20   

Nie Cierpie zdrady, nie toleruje zdrady. Po niej wszystko się psuje, po niej wszystko się dla mnie kończy. A może jeszcze przed nią?

Ale tak już jest gdy człowiek dowie sie że był zdradzany :(
Ja wiem jedno. Nie zdradze nigdy.




Ostatnio zmieniony przez Gość 2011-05-01, 03:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zdrada
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-01, 15:45   

Nigdy nie mów nigdy ;) Nie wiadomo co życie przyniesie.



 
 
Zdrada
Gość

Wysłany: 2011-05-01, 15:47   

Cytat:
Nigdy nie mów nigdy Nie wiadomo co życie przyniesie.


Wiadomo. Ja mam żelazne zasady. Prędzej umrę, czy będe nieszczęśliwy niż je złamie. Takie zaburzenie charakteru ale tak mam.




 
 
Zdrada
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-05-01, 16:36   

Nikt nie zna siebie na tyle żeby mówić, że coś zrobi albo nie na pewno. Ja nigdy nie zdradziłam, ale zostałam zdradzona przez kogoś kto uważał, że on nigdy... Już w to nie wierzę. Ale jesteśmy ze sobą i kocham go. Jesteśmy już prawie 8 lat ze sobą, a zdradził jak byliśmy nie cały rok. Kocham go, ale wspomnienia ranią i jest ta nutka nieufności...



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zdrada
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-05-27, 19:13   

Dziwi mnie może bardziej wk*rwia podejście mężczyzn do swoich skoków w bok, on nie zdradza, on się zabawia albo szuka odskoczni od rutyny i jest normalnym mężczyzną, kobieta, która to zrobi w poszukiwaniu ciepła albo czegoś czego jej brakuje w związku to KURWA, jak to jest?



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Zdrada
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-28, 15:52   

Ja ogółem myślę, że ludzie zdradzający dzielą się na dwie grupy. Jest oczywiście ta pierwsza, która niezależnie od tego z kim by była, zdradzi. Zawsze znajdzie się okazja, zawsze będzie wystarczający powód.

Ale są przecież osoby, (takie jak ja), które zdradziły raz jedyny. Czasami po prostu jest to przejście to innego związku? Albo zwykłe już zapewnienie siebie samej/samego, że w obecnym związki nie jest tak, jak chcielibyśmy żeby było.
Mnie np. brakowało z partnerem rozmowy, szczerości. Mój chłopak nie wiedział nawet, że klepałam ściany. Ba! Nie był w stanie odpowiedzieć czym się interesuję. Ktoś inny dał mi to, czego potrzebowałam. I właśnie z tym kimś jestem już drugi rok, nawet nie myśląc, że historia z poprzedniego związku mogłaby się powtórzyć.

Jeżeli chodzi o to, o czym mówiła Alzena...To faktycznie, wkurzające jest to podejście ludzi do osób, które zdradziły. Stereotypy wiążą się oczywiście z nauką naszych rodziców... Mężczyzna przecież od zawsze więcej mógł. :roll:




 
 
Zdrada
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-05-28, 16:20   

naamah666,
Zgadzam się z Tobą.




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zdrada
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-29, 15:14   

Bałam się reakcji użytkowników, bo zdrada nie jest czymś, czym należy się chwalić.
Odkąd jednak, przydarzyło się to mnie - nie skreślam od razu tych, którzy również coś takiego zrobili. Najpierw muszę poznać historię danej osoby. I jej podejście do zdrady.
Nie chciałabym po prostu żeby pakowano mnie do jednego worka z tymi, którzy zdradzają dla rozrywki czy z zemsty...

Dzięki megi -s. Dodałaś mi troszeczkę odwagi. Niemniej wyrzuty sumienia męczą mnie nadal...




 
 
Zdrada
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-05-29, 15:42   

naamah666, ja zostałam zdradzona, ale jesteśmy dalej razem. Mimo, że zostałam skrzywdzona przez tą drugą- mam do niej większe pretensje bo perfidnie wykorzystała zły czas między nami, a do tego jest fałszywa- przed mamusią grała świętą, dobra katoliczka, Bóg cię kocha, o mnie gadała, że mam ciemność w oczach, a jak mamusi nie było to... Ona miała wtedy 24 lata, jej matka myślała, że ona jest jeszcze dziewicą, a tu zonk- pinda się puściła w wieku 16 lat na pielgrzymce do Częstochowy. Dobra przepraszam musiałam się wygadać. Ale to jest właśnie to o czym mówi naamah666, każda historia jest inna i ja też wolę ją najpierw poznać zanim wrzucę do jednego worka ze zdradami dla rozrywki lub zemsty. Ja też miałam okazję się zemścić w ten sposób, ale nie zrobiłam tego, bo czy było by mi lepiej? Wątpię w to.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zdrada
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 12:42   

Zdradził mnie chłopak. Wcześniej swoją byłą zdradził z inną i ze mną. Już wtedy powinnam się zastanowić czy do mnie będzie wierny. :/ A teraz oszukiwał mnie przez dwa miesiące a za plecami podrywał inną panne :/ Nie wiem co z nim zrobić. Nie wiem już sama czy go kocham. Nie wiem czy mu wybaczyć. Czy warto skoro on napisał czy nie wie czy się to nie powtórzy. Ku*. Co za **. Obcieła bym mu jaja :>



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Zdrada
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-06-03, 15:01   

Czekolada chyba daj sobie z nim spokój, bo facet najwyraźniej lubi się bawić uczuciami innych.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zdrada
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 15:10   

Chyba tak zrobię. Ale najpierw dla własnej satysfakcji to ja pobawię się dla odmienności nim.



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Zdrada
Długi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-03, 17:18   

Jasna sprawa że powinnaś dać sobie z nim spokój zdradę można wybaczyć ale jak widzisz że on skacze z kwiatka na kwiatek to nie ma to sensu. Oczywiście wiem że Ciebie to boli i jak się kogoś kocha to ciężko jest zapomnieć ale jak ludzie bawią się czyimiś uczuciami to nie są warci miłości takie jest moje zdanie



 
 
Zdrada
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 17:23   

Nie jest jej wart. Wiem. Ale dużo z nim przeszłam.. Od przyjaźni.. Ale to kurwa nawet przyjaźń chyba nie była, tylko kolejne kłamstwo. Tylko nie wiem czy warto się bawić nim i zniżyć się do jego poziomu. W sumie już myślałam nad niecnym planem zemsty :lol:



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Zdrada
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 11