Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Książki NIEgodne kupienia
Autor Wiadomość
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-16, 19:12   

Niente, nie, i - jak napisałam wcześniej - nie zamierzam :)

Przez pewien okres czasu byłam P.Coelho zachwycona, jednak czas ten przeminął.




 
 
Książki NIEgodne kupienia
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-01-16, 19:57   

A żałuj, ja ją czytałam i we wtorek idę ją kupić :D



 
 
Książki NIEgodne kupienia
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-01-16, 22:32   

Ale przecież odradzam, ażeby nie odradzała, gdyż są godne kupienia :D



 
 
Książki NIEgodne kupienia
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-17, 00:59   

Niente napisał/a:
Ale przecież odradzam, ażeby nie odradzała, gdyż są godne kupienia :D

Czy są godne kupienia czy nie - to ocena subiektywna ;)
W każdym razie, ja - jak już pisałam wcześniej - po książce "Na brzegu Piedry..." nie przeczytałam i nie zamierzam przeczytać nic więcej P.Coelho. Więc nie żałuję :D

Niente, -> Książki godne kupienia :D




 
 
Książki NIEgodne kupienia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2011-01-17, 10:52   

To jak już jesteśmy przy P. Coelho to mi się nie podobała "Weronika...".
Wzięłam ją do matury z myślą - "niezła pozycja o szaleńcach" bo i o tym miałam temat.
Ale do mnie jakoś te mądrości życiowe typu "?wiadomość śmierci pobudza do życia." nie przemawiają.
A cała historia Weroniki jakby napisana na siłę.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-13, 15:38   

Strasznie zawiodłam się na serii "Dom Nocy"... A dokładniej na trzeciej części. Szok.



 
 
Książki NIEgodne kupienia
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-13, 16:18   

Złodziej tożsamości - Erica Spindler

Lubię książki tej autorki, ale te starsze są o niebo lepsze. Akcja niesamowicie rozwleczona, ciągłe wracanie do przeżyć bohaterek, przez co odechciewało się do niej zaglądać. Czytałam ją dobre 2 miesiące. I już na siłę, żeby skończyć i móc odłożyć na półkę.




Ostatnio zmieniony przez dead_eternity 2011-03-13, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-04, 15:49   

Kupiłam taką książkę w której się ciągle pieprzą. Kurde kurde kurde! Zapomniałam tytuł :evil:



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-21, 22:19   

Historia pewnej szesnastolatki - Aleksandra Gorz.

Kompletnie nie polecam. Moim zdaniem totalna amatorka, źle mi się czytało, problemy bohaterów strasznie wymuszone... Brak jakichkolwiek dokładniejszych opisów na temat sytuacji przedstawionych.
Książka na dwa wieczory, bardzo szybko i łatwo się czyta... ale mam wrażenie, że jest taka... naiwna...




 
 
Książki NIEgodne kupienia
azazello88
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-10, 19:28   

czego ja mogę nie polecić... hmm... WIEM :P "Piłką do dołka"C.Hiaasen. Autor jest satyrykiem i opisuje w 'zabawny' sposób jak powracał do gry w golfa. Jak ktoś nie zna się na terminologii typowej dla tego sportu, niech ją odpuści. Niestety, kupiłem ją, ale przed przeczytaniem, bo kosztowała 9,70 zł :P



 
 
Książki NIEgodne kupienia
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-02-07, 10:32   

Emaleth, Zgadzam się Pamiętniki wampirów koszmar, dodam jeszcze serie Dexster pierwsza cześć super kolejne nuddne, Eragon i jego kolejne części,Tysiąc wspaniałych słońc jak ktoś ma doła nie polecam ja po przeczytaniu tej książka miałam mega doła mimo niby powinna mi pokazać ze niektórzy mają w życiu jeszcze gorzej. Zmierzch też kolejny gniot ale to tak jest zawsze jak film jest dość udany to książka będzie mega gniotem.
.




Trzeba więcej niż patrzeć by na prawdę widzieć
 
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-02-07, 10:38   

Valentina napisał/a:
Eragon i jego kolejne części


Oj Eragon to kompletna tragedia. Szczególnie gdyby mi miał stać na półce.




"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
Książki NIEgodne kupienia
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-02-09, 16:52   

"Sceny z życia pozamałżeńskiego" Manuela Gretkowska i Piotr Pietucha. Okropna, wulgarna, naiwna, naciągana książka, zraziłam się do Gretkowskiej i dopiero inna książka dała jej szansę w moim imieniu. Byłoby po niej.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Jakub90
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-25, 19:28   

Stephena Kinga "Gra Geralda". Paskudztwo. Akcja tocząca się przez cały czas w jednym pomieszczeniu, miała być dobrym pomysłem, ale coś nie pykło. Dodatkowo główna bohaterka ma przebłyski z wyrzucanego dotychczas ze świadomości molestowania przez ojca, dawkowane co kilkanaście stron. Akcja wlecze się, choć jakoby cała historia zajmuje tylko 20-kilka godzin. Wielki zawód, pan King zazwyczaj trzyma fason, 98% jego twórczości jest b. dobra. Aha, i cykl "Mroczna Wieża". Sam uważa to za swoje najlepsze dzieło, biedny chłopina nawet nie wie jak bardzo się myli. Z ledwością przebrnąłem przez 1 tom.



 
 
Książki NIEgodne kupienia
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-06, 13:40   

"Wycinka" - Bernhard Thomas. Dostałam ją od kolegi, który stwierdził, że jest ciekawy ile zdołam przeczytać. Na początku mnie intrygowała. Monolog stylizowany jest na strumień świadomości, jednak efekt moim zdaniem się autorowi nie udał. Cała fabuła opiera się na tym, że bohater jest na "arystokratycznej kolacji", siedzi w uszatym fotelu, myśli o wszystkim i o niczym. Dobra dla kogoś, kto lubi cierpieć podczas czytania. Ja osobiście nie polecam.



 
 
Książki NIEgodne kupienia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11