Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Autor Wiadomość
Amo
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-19, 08:40   

Każdego poranka, kiedy się budzę, czuję się fatalnie. Mam już tak od kilku miesięcy, tuż po przebudzeniu chce mi się płakać i czuje nienawiść do siebie. Potrzebuje pomocy, ale muszę jeszcze trochę wytrzymać :(



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-03-19, 08:41   

Wypierzcie mi mozg plox



A ja królem będę!
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-20, 07:59   

Znowu męczarnia w szkole, lalalalala. Nie chcę tu być.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Muff 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 79
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-03-21, 12:49   

Śmierć nawet mi się śni...dwa razy powstrzymywałam psychoterapeutkę przed wezwaniem pogotowia w trakcie sesji...ale chyba jednak nie uda mi się uniknąć pobytu na oddziale zamkniętym. Już nawet nie mam sił próbować wyzdrowieć, śmierć wydaje się jedynym wyjściem



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-03-21, 16:01   

Muff, skoro nie widzisz innych rozwiązań niż śmierć, to szpital będzie dobrą opcją. Będziesz pod całodobową opieką, dostaniesz wsparcie. Zawalcz o siebie. :siłacz:



Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Muff 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 79
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-03-21, 17:19   

Nie mam sił już walczyć. Kiedy czuję się gorzej walczę z chęcią wyskoczenia przez okno. Kiedy jest lepiej i tak nie widzę sensu w dążeniu do szczęścia - w końcu i tak umrę i nic nie będzie



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-21, 21:33   

Czemu znowu tonę, idę na dno. Dlaczego nie umiem oderwać się od tej kotwicy. Źle mi. Samotnie. Bezsensu. Żałośnie.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-03-22, 09:16   

Exmit napisał/a:
Czemu znowu tonę, idę na dno. Dlaczego nie umiem oderwać się od tej kotwicy. Źle mi. Samotnie. Bezsensu. Żałośnie.


Czuję się dokładnie tak z samego rana, zawsze. I wieczorem. I w weekendy, jeżeli nie jestem akurat w pracy. Bo tylko praca odciąga mnie od tych wszystkich myśli.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-25, 18:41   

Czuję, że psychiatra mnie nie zrozumiał, przepisał leki, powiedział żeby trenować na terapii, i tyle. Ale co więcej miał powiedzieć. Mam już dość. Czterech psychiatrów, trzech psychologów, terapie, koktajl leków, mam dość. Po prostu. Ale rodzice tak mocno we mnie wierzą, że nie mogę się zabić, a zrobiłbym to. Czuję totalny bezsens, nic nie mogę zrobić, żeby zaraz tego nie odłożyć, nawet płakać już nie mam siły, Otoczony jestem przez osoby które mnie nie rozumieją, ale wiem, że jeślibym to skończyć, to nie wybaczyliby sobie tego do końca życia... takie życie nie ma sensu, nic nie ma. Dobranoc :>



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-03-26, 19:09   

Chce mi się wyć. Przygnębienie towarzyszy mi dzisiaj cały dzień. Najlepsze jest to, że nie wiem co jest tego przyczyną. :cry:



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
ameame 


Wiek: 25
Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 55
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-03-26, 19:18   

Ja już tp mam na codzień hah, chwilami jest tylko dobrze



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Muff 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 79
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-03-27, 13:06   

Już trzy tygodnie bez żadnej poprawy, w następnym idę po skierowanie do szpitala, ale coraz mniej chce mi się leczyć. Myśli o śmierci towarzyszą każdej minucie w ciągu dnia. Nie mam sił jeść, myć się czy brać leków...chłopak zrobił mi kanapkę, ale po tym co wczoraj odwalił nie mam ochoty jej nawet dotykać...w sumie kot mi ją zjadł...tata dziś przyjeżdża się mną zająć, a ja nawet nie mam sił się umyć żeby iść na zakupy z nim, w których ma mi pomóc. Wczoraj sama wyszłam z domu, nie powinnam. Każdy samochód kusi, każdy tramwaj, każdy most. Przez "kłótnię" wyszłam z mieszkania w nocy, miałam nadzieję, że ktoś mnie zabije...niestety żyję dalej



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-31, 15:43   

Zauważyłam, że kiedy czuje się niepewnie to łatwo mnie sprowokować. I wybucham agresją a normalnych warunkach inaczej bym się zachowała. A później smutek i wyrzuty sumienia, że dałam się ponieś emocjom.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-07, 07:50   

Okropnie, jak zabić czas, jeśli on tak boli?



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-04-07, 19:54   

Chciałbym zniknąć, tak raz na zawsze, tak, aby już nic więcej nie czuć, nie bać się. Zniknąć, tylko tyle, aż tyle...



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
Ostatnio zmieniony przez Rainbow 2019-04-09, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12