Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wspólna autoagresja
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-24, 15:46   

Lennei napisał/a:
w jakich wypadkach nie potrzebuje pomocy psychologicznej?

Jak sobie odcina rękę, bo została przywalona ogromnym głazem na jakimś odludziu i nie ma innego sposobu, żeby się uwolnić. ;)




 
 
Wspólna autoagresja
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-24, 20:11   

Chochlik, mam wrażenie, że po czymś takim też człowiek pomocy by potrzebował... ;)



 
 
Wspólna autoagresja
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-24, 21:15   

KrólowaSzczurów napisał/a:
mam wrażenie, że po czymś takim też człowiek pomocy by potrzebował...

Psychologicznej? 'Widzę, że wykrwawia się pan z odciętej ręki, czy chce pan porozmawiać o emocjach, które panu w tej chwili towarzyszą? Jakie myśli, jakie uczucia się pojawiają?' :lol:




 
 
Wspólna autoagresja
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-24, 21:18   

Scarlet Halo, no żesz, miałam na myśli już po przeżyciu i wyleczeniu się fizycznie, jak ktoś da radę przeżyć. :P



 
 
Wspólna autoagresja
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-07-06, 12:23   

Może to dziwne, ale parę razy również z osobami autoagresywnymi dokonywałam "wspólnej autoagresji". Zazwyczaj jednak wynikało to z czyjejś inicjatywy, a jedynie mojej zgody. Jednak nie było tak zawsze.



 
 
 
Wspólna autoagresja
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-06, 12:25   

Pennyroyal Tea, co Cię skłoniło do wyrażenia zgody na taki czyn?



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Wspólna autoagresja
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-06, 12:58   

Ja przez internet. Potem wysyłaliśmy sobie zdjęcia.



 
 
Wspólna autoagresja
MałaNieznana 



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 41
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-08-26, 10:41   

Ostatnio spotkałam się z taką propozycją od koleżanki- propozycją wzajemnego cięcia się. Podobno od dawna byłam na liście owej koleżanki ,,ludzi, którzy są prawdopodobnie dziwni". Była to lista osób, które borykają się z problemami w domu, po przeżyciach i z autoagresją. Sama nie wiem, co powiedzieć. Z jednej strony wydaje się to kuszące, ale z drugiej... pozbawia takiej intymności przy samotnemu cięcie siebie. Powinnam odmówić, prawda? Zaprzeczyć, że w ogóle się tnę. Mój Bogu, co robić? :|



,,It's not catastrophes, murders, deaths, diseases, that age and kill us; it's the way people look and laugh, and run up the steps of omnibuses."- Virginia Woolf
 
 
Wspólna autoagresja
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-26, 15:43   

MałaNieznana, odmówić! Naturalnie, że odmówić. Nie wchodź w takie "zabawy", to strasznie nierozsądne.



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Wspólna autoagresja
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-26, 20:07   

MałaNieznana, zgadzam się z Ella,
MałaNieznana napisał/a:
Mój Bogu, co robić?

Odmówić i najlepiej zmienić koleżanki.




 
 
Wspólna autoagresja
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-11, 13:38   

Tęsknię za tym.



 
 
Wspólna autoagresja
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-09-11, 14:00   

Mój Tumblr to same krwawe zdjęcia, zmasakrowane ciała. Wrzucam je na swój blog i oglądam to, co wystawiają inni. Ktoś zadał mi pytanie, czy nie boję się, że kogoś nie zainspiruję... Zdaje sobie sprawę, że nie powinnam tego robić, ale lubię to miejsce.



czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Wspólna autoagresja
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-12, 12:03   

człowiek,
Pomaga Ci to w jakiś sposób? Oglądanie tych zdjęć?

undervalue,
Tatuaż będzie ładniejszy niż kolejne krechy na ręce.




 
 
Wspólna autoagresja
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-09-22, 19:46   

liv89, przeważnie skrzętnie ukrywam swoje blizny czy rany i wstawiając je do sieci czuję, jakbym to komuś pokazała. Ludzie klikają serduszka, reblogują, co daje mi poczucie, że "ktoś tam jest" - kto zwrócił uwagę, kto ma podobne problemy.
A oglądanie krwawych zdjęć, to jak dla innych oglądanie ładnych piesków/kotków. Po prostu to lubię.




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Wspólna autoagresja
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-24, 02:53   

Uzależnienie jak uzależnienie. Z zasady lepiej z nim walczyć niż rozwijać i sprawdzać, jaki będzie następny poziom. Wspólne okaleczanie się wydaje mi się być jazdą po bandzie.

To, co mnie gryzie najbardziej, to zagadnienia etyczne: bo dlaczego, na litość, ludzie mieliby się umawiać na, na przykład, wspólne cięcie? Nawet jak wiedzą, że hej - ten, ten, ten i ten ma z tym problem, to umacnianie się w problemie nie wydaje się ani rozsądne, ani tym bardziej empatyczne. Brzmi raczej jak "o, patrz, tu nam statek przecieka, wody nabieramy. To co, rozwalimy to w cholerę, na trzy-cztery?".
Jak spadać, to zbiorowo, może będzie mniej bolało przy upadku?

Idei kaleczenia się wzajemnie nie rozumiem już w ogóle. To znaczy tak - mechanizm jest jasny. Ale dlaczego ktokolwiek chciałby obciążać drugą osobę takim emocjonalnym i psychicznym ciężarem? Poza kwestiami prawnymi zawsze zostaje świadomość, że wyrządziło się komuś krzywdę w sposób zaplanowany, nie w afekcie. To niezdrowe. I zastanawia mnie też to, jak to wpływa na zaufanie do drugiej osoby? Żeby wyrządzić komuś krzywdę w taki sposób, trzeba minąć kilka barier, społecznych przede wszystkim. Skąd pewność, że za tym nie pójdzie kilka następnych?

No i teraz mam mętlik w głowie. I będę to mielić gdzieś z tyłu głowy przez kilka dni.


Ale przy odciętej ręce i pogawędce psychologicznej prawie się rozpłakałam ze śmiechu, więc równowaga wróciła do porządku dziennego.




 
 
Wspólna autoagresja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11