Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Figurki bitewne
Autor Wiadomość
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-01, 18:00   Figurki bitewne

Tak się pochwalę...absolutnie nie wiem po co.
Hobby i tak upadło. Teraz na turniejach grywalne są Roboty/Mechy/Gargantuany/Tytany w cenie od 290 do 700zł za 1 model... To nie są moje czasy 4,5 ed. 40tki czy 6,7,8 o ETC-hammerze nie wspomnę... Zostały wspomnienia i marzenia.

Ktoś zapyta czemu nie walczę? Usiłowałem 2 ostatnie lata. Nic nie zrobię XV-104 Varna Tau, nie skontruję deathstara Centurionów z Coteazem, Aegisem... Nie odbiję Płaszczkokomba czy chmar orków. Np. 200 Boyzów, ginie 100, dochodzi 100, overwatch, kombat, klavy i feel no pain od konowałów. Knight'om podobnie.

http://zapodaj.net/9d6913c5462af.jpg.html

http://zapodaj.net/e71aa53bb7d79.jpg.html

http://zapodaj.net/bee3f5bbc552a.jpg.html

http://zapodaj.net/e369e6dd4b1cf.jpg.html

http://zapodaj.net/6d9b394ac805b.jpg.html

Zmieniłam temat na bardziej konkretny. | Ella




"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-02-05, 18:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Figurki bitewne
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-01, 18:03   

Nie wiem czy tylko u mnie, ale obrazki nie działają.




''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Figurki bitewne
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-01, 18:09   

Poprawiłem.

3 najsilniejsze modele. 2 do Tau. ( KV-128 Stormsurge & Tau KX139 Ta'unar Supremacy Armour) oraz Knight Crusader do Imperium of Man. [ źr. strona GW bo mnie nie stać na takie cacka. 520, 350, 790zł :ściana: ]









"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
Ostatnio zmieniony przez MODOK 2016-02-01, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Figurki bitewne
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-01, 18:11   

MODOK, ile tysi poszło na figurki? :D Taka ciekawość bo pewno duuuużo. :D Fajni złoci marini i ten drednot na lewo obok tego "podstawowego" drednota puszki. :D
Aaaaaaaa, lubię Tau wizualnie. Ale tytani smakowici :D Dumnie wyglądałyby :D




 
 
Figurki bitewne
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-01, 18:20   

To Moi Grey Knights. Własny schemat modelarski.

Jakieś 2000zł. Siedzę w tym od 2 licealnej. I tak musiałem 80% sprzedać, matka kazała bo jej się do pracy iść nie chciało. Ale ona wie, że jak mi zniszczy choć 1 model...to jej oddam.

Ja nie mam żadnej wartości. Moja armia ma. Wizualną. Realna jest 0 bo są za słabe już na polu walki.
Mam kategorię E wojskową, zawsze marzyłem by iść na wojnę.

Mam w planach odbudowę armii. :idea:
-> Zakup Kompanii Pancernej Gwardii Imperialnej,
-> Mieć z FoW - Armie Pancerne NATO i ZSRR, Pancerne USA ( Pershingi, M4 Sherman), SS Totenkopf i Wiking. Mieć 3 Jagtigery i 2 Sturmtigery, 12 Tigerów...itd worek bez dna :yahoo:
-> Armię Japonii
-> Rzym, Egipt, Okres Napoleoński.

A jak będę starym kawalerem to kolejkę.




"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Figurki bitewne
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-01, 18:24   

MODOK, jak znajdziesz kogoś w Warszawie lub bliskiej okolicy(lub dojazd kupca odliczając bilety) to mam do sprzedania Battleforce Space Marine i Bitwę o Grań (Mariny i Orki). Po taniości, bo nie mam zbytnio czasu i okazji na takie zabawy. ;) Gwardia imperialna ma fajne jednostki. Jak każda armia w sumie. XD No, jakbym mógł to bym też palnął se armie za 10k pkt. :D
Sprzedać tyle figurek, bo jej się nie chciało? Grzech!




Ostatnio zmieniony przez 2016-02-05, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Figurki bitewne
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-02, 10:14   

Nikt tego nie kupi bo to jest nie grywalne na turniejach. Teraz szaleją na polu walki takie cuda:













==============================
Flames of War (15mm) [team yankee, vietnam, I WŚ, II WŚ]:












"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Figurki bitewne
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-02, 13:48   

Niby tak. Ale raczej mówię o zwykłych potyczkach. :P Trzeci obrazek od góry to coś typu kapsuła desantowa Nekronów? Czy Jak oni robią desant a to jest tylko coś co wbija na pole i sieje terror. :D I jak to jest z pojazdami tymi dużymi(nie pamiętam jak się "profesjonalnie" nazywają) bo mają tyle dział, broni, wszystkiego i tam już trochę inne zasady są niż przy standardowej piechocie lub innych predatorach marine np. Orientujesz się? :P
Aż zara sprzątam i se zrobie potyczke 8)




 
 
Figurki bitewne
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-02, 16:45   

To jest Tesseract Vault. Super Heavy (Tytan) Nekronów. On ma w sobie odłamek mocy C'Tanów. Zamknięta wersja to Obelisk.





A co do terroru to on jest w wfb. :P





"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Figurki bitewne
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 16:54   

MODOK napisał/a:
Hobby i tak upadło.

A tak jednym słowem... Jak nazwiesz to hobby? Co to właściwie jest? Bo ja widzę jakby... zabawki - roboty. :P




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Figurki bitewne
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-05, 17:34   

Pole walki w miniaturze.

To nie są zabawki! :x

To jest sztuka. To jest styl życia. Kolekcjonowanie, tworzenie makiet, dioram :


:x




"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Figurki bitewne
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 17:42   

MODOK napisał/a:
To nie są zabawki!

Prawdę mówiąc to wiem. Domyślam się, że każdy taki model kosztuje kupę kasy i raczej do "bawienia" się nie nadaje. Ale takie było moje pierwsze skojarzenie. ;)

Pytałam, bo chciałabym zmienić nazwę tematu na bardziej... oczywisty. Bo "Armia jak to dumnie brzmi" raczej nic nie mówi. Dlatego szukam do tego jakieś konkretnej nazwy. :)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Figurki bitewne
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 18:00   

Ella, figurki bitewne. Tak to można określić.



 
 
Figurki bitewne
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-08, 18:57   

Polecam filmy z rozgrywek. Są PL 8) 8)

https://www.youtube.com/watch?v=bab6NtA0l8Q

https://www.youtube.com/watch?v=br6eShqKB5s

https://www.youtube.com/watch?v=fFMWEKFqNtA




"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Figurki bitewne
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-09, 14:15   

Zbierałem kiedyś figurki z Władcy Pierścieni, armię Isengardu, całkiem przyjemnie się chodziło do klubu bitewnego i rozgrywało się "epickie" bitwy. Potem Warhammer 40k Space Marines, ale to już było za drogie jak na moją kieszeń. ;)

Miło to wspominam, może kiedyś do tego wrócę.




:vitter:
 
 
Figurki bitewne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14