Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Nienawisc do samego siebie
Autor Wiadomość
atrophia 
akuku

Wysłany: 2022-08-07, 21:36   

Nie znoszę siebie. Nie rozumiem o co we mnie chodzi, ale ewidentnie jest coś nie tak. Mam ochotę tylko klnąć, odurzać się lekami, palić mocne fajki, pić jeszcze mocniejszą kawę i jak zepsute radio porytym głosem powtarzać: jaki jest tego sens?
Nie mogę na siebie patrzeć, czasem sprawia mi to taki dyskomfort, że aż mnie skręca od środka. Poskręcany łańcuch na choinkę z taniego papieru, który rozkleja się w każdym możliwym miejscu. Jak myślę o tym, co zrobiły mi niektóre znajomości, jak bardzo odebrał mi godność, chce mi się wymiotować. Samą sobą. Gnijącą padliną, bo wszystko inne wyjedli ze mnie od środka.
Mentalna faza siadła mi na mordzie. Potrafię tylko myśleć o tym, jak bardzo wszystko się pozmieniało. A ja? Czy ja kiedykolwiek się zmienię? Nikt mnie nigdy nie polubi, nie pokocha, nie będzie chciał spędzać czasu dobrowolnie. Mam wady osób, przed którymi, podejrzewam, ostrzegałabym własne dzieci.
Jestem tak obrzydliwie brzydka i głupia, a ludziom, z którymi mam kontakt chyba nigdy się nie znudzi przypominanie mi o tym. Płakanie podczas kolejnego z kolejnych makijaży, który niby miał mi dodać odrobiny pewności siebie i niemożliwość dokończenia go przez kilka godzin, tylko przez własne odbicie, przez wspomnienia jego słów, to inny wymiar rzeczywistości.
Ból mnie rozrywa. Niezła rozrywka, naprawdę.

śpiewały ptaki, gdy wracałem nad ranem
i nie czułem euforii, tylko to,
że przegrałem.

Nienawisc do samego siebie
Odpowiedz do tematu