Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Bank
Autor Wiadomość
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 22:06   

craving napisał/a:
A jak to jest z bankomatami w przypadku mbanku? Mają jakieś swoje, czy korzysta się z innych?
Euronet. Bez prowizji.



 
 
Bank
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 22:13   

carving, ewentualnie możesz płacić 5 zł co miesiąc i wtedy wszystkie są bez prowizji.



 
 
Bank
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-08-04, 22:28   

Euronet, idealnie.



 
 
 
Bank
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-05, 00:12   

Ja mam konto w ING i jestem bardzo zadowolona. Płacę w sumie za kartę 7 zł miesięcznie, poza tym zero opłat za wypłacanie z jakiegokolwiek bankomatu i przelewy. Bankomaty ING są modernistyczne i przejrzyste, a obsługa w punktach zawsze rzetelna. Miałam raz sytuację, że w bankomacie z którego korzystałam założono coś co kopiowało karty. ING od razu zablokowali mi kartę dla bezpieczeństwa.



 
 
 
Bank
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-08-05, 14:00   

Korzystam z Millenium 360 Konto Studenckie. Mam wszystko za darmo. Prowadzenie, kartę, przelewy, wypłacanie z różnych banków itd. Haczyk jest w tym, że tylko do 26 roku życia. Potem będę musiała mieć regularne wpływy na konto, żeby nie potrącili mi za prowadzenie konta.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-08-05, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bank
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 16:01   

Evicka napisał/a:
Płacę w sumie za kartę 7 zł miesięcznie, poza tym zero opłat za wypłacanie z jakiegokolwiek bankomatu i przelewy.

To nie brzmi jak dobra oferta, kiedy gdzie indziej nie płacisz tych 7 zł.




 
 
Bank
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 19:05   

Evicka napisał/a:
Ja mam konto w ING i jestem bardzo zadowolona. Płacę w sumie za kartę 7 zł miesięcznie.

Jeśli są transakcje kartą gdzieś chyba 200 zł na miesiąc to nic nie płacisz. ;) Mam w ING od 18 roku życia.




 
 
Bank
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-06, 00:19   

wirus, Chochlik, wydaje mi się, że 100 zł musi być zapłacone kartą i wtedy się nie płaci. :)



 
 
 
Bank
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-08, 13:25   

A czy ktoś z was ma możliwość weryfikacji tożsamości w banku na odcisk palca? Bardzo mi się ta opcja ostatnio przydała po przygodzie z utratą portfela.



 
 
Bank
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-08, 14:24   

Chochlik, ja tak mam w Getin Banku :)
I w dodatku jeśli zatankuję na stacji i zapłacę kartą w ciągu miesiąca na kwotę 170 zł, to na koniec miesiąca dostaję 50 zł zwrotu :)




 
 
Bank
Stuff
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-08, 15:25   

Nie mam konta w banku. W ogóle mnie nie ciągnie do zakładania. Jak w końcu będę musiała to tak bardzo się na tym nie znam, że tutaj zajrzę ;)



 
 
Bank
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-08-09, 09:58   

Stuff napisał/a:
Nie mam konta w banku. W ogóle mnie nie ciągnie do zakładania.

Mnie też nie "ciągnęło", ale im dalej w świat, tym bardziej konto bankowe okazywało się potrzebnym. :roll:




 
 
Bank
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-08-09, 10:37   

Ja mam w mBanku - z tego powodu, że wtedy było to jedyne darmowe konto (te kilka lat temu jeszcze można było wybrać pekao, ale pamiętam, że coś z przelewami było drożej i nie wszystkie bankomaty).W tym pierwszym sieć Euronetu i wzwbk - czyli optymalnie. Również najmniejsze limity. Trochę straszył mnie fakt, że to bank internetowy i nie ma tak na prawdę siedziby. Ogólnie nie narzekam, wtedy to była najlepsza alternatywa dla konta płatnego - teraz zapewne są o wiele większe możliwości.



Este blestemata
 
 
Bank
Moon 
shit happens



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2015-08-10, 17:10   

Usagi napisał/a:
Korzystam z Millenium 360 Konto Studenckie. Mam wszystko za darmo. Prowadzenie, kartę, przelewy, wypłacanie z różnych banków itd. Haczyk jest w tym, że tylko do 26 roku życia. Potem będę musiała mieć regularne wpływy na konto, żeby nie potrącili mi za prowadzenie konta.

Również posiadam i polecam.
Z tym, że całkowicie darmowe jest pod warunkiem, że wykona się raz w miesiącu transakcję - w przeciwnym razie pobierają 2,99. Choć w sumie to i tak nic, patrząc na opłaty w niektórych bankach.




"What you found was eternal death, no one will ever miss you." ~ Mayhem
 
 
Bank
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-08-18, 18:16   

Zauważyłam, że od kiedy mam konto w T-Mobile Usługi Bankowe, bardziej kontroluję swoje wydatki. Na pewno ma na to wpływ kategoryzacja moich wydatków, wg mnie, jest to świetne rozwiązanie. Każdą pojedynczą złotówkę mogę dopisać do danej kategorii, dosyć szczegółowej. Jak dla mnie, jest to bardzo dobre rozwiązanie.



 
 
Bank
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13