Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Bank
Autor Wiadomość
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-08-03, 12:06   Bank

Jaki bank należy wybrać? W jakim posiadacie konto? Dokonywaliście już zmiany, czy jesteście przywiązani do jednego banku i nie zamierzacie z niego rezygnować? Co jest dla Was ważne, podczas wyboru?

Osobiście miałam konto studenckie w PKO S.A., ale jakiś czas temu zrezygnowałam (miały na to wpływ zmiana regulaminu i złe opinie innych nt. banku) i dołączyłam do grona klientów T-Mobile Usługi Bankowe. Jak na razie jestem zadowolona ze swojej decyzji.




 
 
Bank
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 12:32   

Hekate napisał/a:
miały na to wpływ zmiana regulaminu i złe opinie innych nt. bank

Rozwiniesz? ;)
Pytam dlatego, że sama mam konto w tym banku i jestem całkiem zadowolona.




 
 
Bank
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 08:21   

Też miałam konto w PKO BP. Nie kręciło mnie stanie w kolejce przez ponad godzinę "bo taka jest polityka firmy" ani płacenie za konto.



 
 
Bank
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 08:25   

Chochlik napisał/a:
Nie kręciło mnie stanie w kolejce przez ponad godzinę "bo taka jest polityka firmy

Ja na szczęście rzadko bywam w tych oddziałach stacjonarnych, bo większość spraw mogę załatwić przez internet.
Chochlik napisał/a:
płacenie za konto.

I tutaj też mam jakąś taką opcję, że za konto nie płacę...




 
 
Bank
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 08:30   

Arya napisał/a:
za konto nie płacę

Dopóki jesteś studentką.




 
 
Bank
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-08-04, 08:50   

Arya, wraz ze zmianą regulaminu, dodali Euronet do bankomatów, z których pobieranie pieniędzy również nie jest już darmowe. Darmowe zostały chyba tylko ich bankomaty, poza tym "darmowe studenckie", to bajka, bo jak się podliczy pobierane złotówki za prowadzenie, które jednak są odciągane z konta, to wychodzi niezła suma. Mój ojciec był zadłużony przez to ich konto, mój znajomy też miał problemy. Po co się męczyć, skoro można mieć normalne konto i żyć bez obaw? :)



 
 
Bank
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-04, 13:49   

Hekate, też mam t-mobile konto i jestem bardzo zadowolona. Jak zakładałam to było jeszcze Alior Sync. Nie podoba mi się, że w t-mobile wprowadzili opłaty za użytkowanie karty(minimum 200 złotych transakcji bezgotówkowych trzeba mieć, by tego uniknąć). Ostatnio się zapomniałam i wybrałam pieniądze zamiast przelać i 6 zł zabuliłam :zły: , no ale to i tak nic w porównaniu z pko bp. Teraz z banku millenium czy jakiegoś oferują konto 360 dla młodych czy jakoś tak. Zapomniałam, że mam konto w pko bp, którego jeszcze nigdy nie użyłam, muszę je zamknąć...



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Bank
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 13:58   

Ja mam w WBK(BZ WBK?)... Średnio mi pasuje, zakładałam jak nie było opłat, ale na początku tego roku je wprowadzili, bo zmienił się właściciel... Chciałam zmienić, ale z tym jest tyle zachodu, że wolę tego uniknąć i pozostać przy tym koncie... :roll3: Ale jeśli chodzi o przelewy czy płatności kartą, to nie miałam nigdy problemu... Trzyma mnie tylko możliwość płacenia zbliżeniowo.



 
 
Bank
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-04, 14:03   

tup_tuś napisał/a:
Trzyma mnie tylko możliwość płacenia zbliżeniowo.


Teraz chyba każdy bank to oferuje, więc śmiało możesz zmieniać :D .




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Bank
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-04, 15:11   

Mam konto w WBK i było ono bezpłatne, ale tak jak tup_tuś napisała, zostały wprowadzone opłaty. Bodajże 5 czy 7zł na miesiąc... To jedyna placówka w mojej mieścinie, a i niezbyt jestem ogarnięta w sprawach bankowych, więc nie przeniosę się narazie do innego banku. Pomijając te drobne opłaty miesięczne nie mam żadnych zastrzeżeń i do tej pory nie rzuciło mi się w oczy coś, co by mnie mocniej zniechęciło do WBK.



wish I could ctrl+Z you
 
 
Bank
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 15:39   

W WBK jest doskonały kontakt z bankiem(doradcą?)... Nawet internetowy, przez aplikacje. Nawet jak coś się dzieje lub mam pytanie, zawsze załatwiałam sprawę przez internet i odpowiedź mam od razu...



 
 
Bank
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 17:53   

Hekate napisał/a:
poza tym "darmowe studenckie", to bajka, bo jak się podliczy pobierane złotówki za prowadzenie, które jednak są odciągane z konta, to wychodzi niezła suma.

Złotówki pobierane są za prowadzenie tylko wtedy, kiedy wykonasz w ciągu miesiąca mniej niż 5 płatności kartą.




 
 
Bank
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 20:06   

Hathor napisał/a:
To jedyna placówka w mojej mieścinie
Niektóre banki (np mBank) oferują możliwość zdalnego założenia konta. Składasz wniosek przez internet, a potem albo dostajesz dokumentu do podpisu pocztą, albo przysyłają swojego człowieka.



 
 
Bank
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-04, 20:11   

Ja mam mBank, rodzice i brat również. Nie mieliśmy nigdy żadnych problemów. Możliwość ubezpieczenia samochodu, wykupienia ubezpieczenia "na życie" przez Internet.

Konto jest bezpłatne, karta płatna kilka złotych (nawet nie wiem ile) - wystarczy zapłacić min. 100 złotych miesięcznie kartą i nie ma już opłat.

Do tego mojego konto ma oprocentowanie 0,9%, więc jakieś tam grosze dostaję. :P





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Bank
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-08-04, 20:37   

A jak to jest z bankomatami w przypadku mbanku? Mają jakieś swoje, czy korzysta się z innych?

Ja mam Pekao sa, bo cała rodzina tam ma, a poza tym, to póki nie spłacę kredytu, to raczej nie zmienię, a nie widzę sensu posiadania dwóch kont.
No i w pekao nie mam opłaty za prowadzenie Konta, tylko opłatę za kartę, która po 5 transakcjach kartą jest tylko obniżana, a i tak bulić trzeba.




 
 
 
Bank
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11