Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1747
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-08-09, 21:23   

takajakinne, ja właśnie doceniam chyba najbardziej możliwość poznawania osób z podobnymi zainteresowaniami i w ten sposób odkrywania różnych rzeczy, o których nawet normalnie bym nie wiedział, że chcę wiedzieć. Do tego nie wszystko wyświetlą gogle. No i aspekt motywacji, bo czasem po prostu potrzebny jest mi bat nad sobą by się przymusić i pokonać jakąś barierę.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Studia
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-08-10, 10:28   

void, to ostatnie też bardzo :)



 
 
Studia
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 03:04   

Oficjalnie dostałam się na podyplomówkę z psychologii klinicznej. :3



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Studia
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2023-08-27, 10:36   

chiroptera, gratulacje!



 
 
Studia
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 11:36   

chiroptera, super, gratki! :tuli:



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Studia
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1747
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-08-27, 11:41   

chiroptera, :brawo:



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Studia
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 13:03   

chiroptera, gratki! :brawo: .



 
 
Studia
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 14:00   

Dzięki. <3 Bardzo się cieszę, bo do końca nie było wiadomo, czy kierunek wystartuje. To tylko dwa semestry, ale nie mogę się doczekać.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Studia
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1747
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2024-02-27, 10:09   

Zabawne. Nie pojawiłem się na rozmowie kwalifikacyjnej na studia (wymagana dla osób, które nie skończyły kierunku informatycznego I stopnia), bo stwierdziłem, że może dam sobie spokój z tymi studiami na ten moment. Niemniej wczoraj dostałem telefon, że jedna osoba nie pojawiła się wpisać na studia i, jako, że byłem na liście rezerwowej, czy chcę dalej studiować. No i stwierdziłem, że ok, pobawię się w bycie studentem, znowu...



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Studia
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2024-02-27, 10:35   

void, super! Gratuluję i powodzenia :D



 
 
Studia
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1747
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2024-03-19, 23:06   

Dwa zjazdy za mną i nawet jeden stacjonarnie, tzn. fizycznie na uczelni. Mam wrażenie, że studiuję na ukraińskiej uczelni, bo większość profesorów na tym uniwersytecie to uchodźcy i nie mam nic do tego, tylko przyznam, że niektóre zajęcia prowadzone mieszanką polskiego, angielskiego i ukraińskiego bardzo męczą. Lubię obcować z młodszymi pokoleniami i po przełamaniu tej dziwnej bariery niezręczności, że stary chłop robi studia dla samego faktu by mieć papier, to wydaje mi się, że przyjemniej mi się rozmawia z młodszymi osobami. Otwiera głowę i pozwala nie zgorzknieć ostatecznie.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Studia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12