Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamy
Autor Wiadomość
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-02, 13:52   

Ja praktycznie telewizji nie oglądałam, a jak pracowałam to radyjko stało metr za mną. Zdarzały się dni, że byłam tam po 10 godzin, a reklamę z Lisowską słyszałam kilkanaście razy. Potem wracałam do domu, siadałam przy stole by zjeść obiad, telewizor jak zwykle włączony, a tam Lisowska śpiewa z taką miną, jakby ktoś jej coś wsadził nie powiem gdzie. Nie dało rady się nie denerwować. :P

Literówka.// Kel.




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-03-02, 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklamy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-02, 15:53   

antymon napisał/a:
Czy ktoś za to pamięta aferę z Małyszem, gdy reklamował Goplanę?

Hmm... nie. Pamiętam Małysza, który je bułkę z bananem i nie pamiętam czego to była reklama i pamiętam Małysza w wyjątkowo drętwej reklamie herbaty Tekkane.

Evicka napisał/a:
A mnie nic bardziej nie zastanawia, niż to, dlaczego ludzie się tak oburzyli i zrobili taki raban o to Media Expert Lisowskiej? :D Zanim udało mi się ją ujrzeć (nie mam telewizora, więc reklamy widuję tylko przy okazji odwiedzin u moich rodziców) już usłyszałam, jak cały internet ją hejtuje. Co w niej jest takiego złego, ja nie rozumiem. Reklama jak reklama, 90% z nich jest wnerwiająca. (...) nie rozumiem co w tej reklamie było AŻ TAK denerwującego, że usłyszałam o hejcie na skalę masową

Evi, to jest jeden z tych rzadkich momentów, kiedy pod całą twoją wypowiedzią mogę napisać :piątka:

Ale były też reklamy, które były trafione i weszły do powszechnego języka, jak chociażby świstak z Milki, czy gratulowanie Żywca.

Mnie osobiście podobały się reklamy Orange z tymi śmiesznymi stworkami zrobionymi z kulek:





 
 
Reklamy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-03-02, 15:58   

Chochlik napisał/a:
Mnie osobiście podobały się reklamy Orange z tymi śmiesznymi stworkami zrobionymi z kulek


Mnie się podobają z Orange z sercem i rozumem. :D Mój tata pracuje w Orange i przyniósł mi breloczki i maskotki tego, haha. :D




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Reklamy
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-02, 16:01   

Chochlik napisał/a:
Ale były też reklamy, które były trafione i weszły do powszechnego języka, jak chociażby świstak z Milki, czy gratulowanie Żywca.


Albo "prawie robi wielką różnicę", to chyba było tyskie? Czy kopytko. :D

W ogóle, przypomniało mi się, że kiedy byłam dzieckiem, to kochałam reklamy. Mój biedny ojciec miał przerąbane, gdy zaczynał się blok reklamowy i nie mógł przełączyć, bo płakałam i krzyczałam, że chcę oglądać. :D W końcu nagrali mi reklamy na kasetę VHS, puszczali mi 3h reklam i mieli dziecko z głowy na ten czas. :lol: Pamiętam jak dziś, kiedy krzyczałam "AKAMA! Zostaw!" :hahaha:




 
 
 
Reklamy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-02, 16:02   

Evicka napisał/a:
kopytko

Ta kampania z Mumio w ogóle się sporą popularnością cieszyła.




 
 
Reklamy
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-02, 19:12   

Kiedyś były puszczane całe bloki zakazanych reklam. Oczywiście zakazane są najśmieszniejsze.

Pamiętacie reklamę Łowicza z murzynem? Dżemdobry.




 
 
Reklamy
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-05, 09:37   

Mam to szczęście, że nie posiadam telewizji więc rzadko mam okazję oglądać reklamy. Jakiś czas temu była reklama jakiegoś mleka zastępczego dla dzieci, gdzie pani swoim słodkim głosem oznajmiała potencjalnym klientkom Czy wiesz, że możesz mieć większy wpływ na zdrowie swojego dziecka niż mają geny?. :facepalm:
Ja wiem, że reklamy mają ogłupić, ale żeby aż tak na chama robić z klienta debila?

I dwa "kwiatki" - reklamy zakładów pogrzebowych
1. Reklama przy rondzie - Zwolnij. Do nas zawsze zdążysz
2. Również przy drodze - Na końcu każdej drogi jesteśmy my.




Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Reklamy
Kissa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-07, 18:24   

W Polsce mamy przesyt reklam. Aby przebić się do potencjalnego klienta reklama musi być wyjątkowo głupia, śmieszna lub irytująca. Pamiętam jak kiedyś w Olsztynie zauważyłam reklamę nadrukowaną do góry nogami. Potem uświadomiłam sobie, że była to jedyna reklama, którą zauważyłam.

W telewizji najbardziej irytują mnie przerabiane piosenki i reklama plusha. Podpalanie piarga było naprawdę niesmaczne. :/ ale reklamę zapamiętałam... chyba o to chodzi? Do reklam śmiesznych dołożę jeszcze Turbodymomena, Henia i "produkty z Biedronki polecają się na grilla".




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2015-03-07, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklamy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-07, 18:27   

Kissa napisał/a:
W Polsce mamy przesyd reklam.

Przesyt*
A w innych krajach? Nie oglądam zagranicznej telewizji (polskiej w sumie też) ani miast niepolskich nie zwiedzam...

[ Komentarz dodany przez: aga_myszka: 2015-03-07, 18:33 ]
Już poprawione. Post został wysłany kilka minut temu. Naprawdę musiałaś wytknąć błąd? Przecież zaraz by ktoś to poprawił.

Naprawdę musisz mi komentarz pisać, a nie temu kto zrobił błąd?




Ostatnio zmieniony przez 2015-03-07, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklamy
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-03-07, 18:31   

Ja uwielbialam reklamy biedry...
"Gdzie są paluszki? W dipie..." :D
Albo ostatnio tydzień włoski i operowe: "w biedronce, w biedronce, w biedronceee" :lol:




 
 
 
Reklamy
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-03-07, 18:43   

Chochlik napisał/a:
A w innych krajach? Nie oglądam zagranicznej telewizji (polskiej w sumie też) ani miast niepolskich nie zwiedzam...


Jeśli chodzi o Norwegię to z tego, co tam w w grające pudło zerkam - poziom reklam jest dużo wyższy. Oczywiście, trafiają się drażniące i kretyńskie, ale jest bardzo dużo takich, że naprawdę przyciągają uwagę, bo mają ciekawy koncept i są fajnie, profesjonalnie wykonane. Czasami siedzimy z mężem, wpatrujemy się w jakiś blok i stwierdzamy "łał, to było niezłe".

Na plus przede wszystkim brak szczucia kwiatkami w stylu "co X kobieta nie trzyma moczu, ma żylaki, hemoroidy, co X mężczyzna ma problemy z potencją, pamięcią, zespół niespokojnych nóg i łysieje do tego biedak mając łupież-gigant, a dziecko potrzebuje syropiku na zdrowe kości, dobry apetyt, uspokojenie i po to, aby urosło. :roll: Przypuszczam, że ta kwestia jest regulowana prawnie, podobnie jak promowanie równouprawnienia (taki przepis podobnież wszedł w życie kilka dekad temu).

Kissa napisał/a:
Pamiętam jak kiedyś w Olsztynie zauważyłam reklamę nadrukowaną do góry nogami.


Jeśli myślimy o tej samej, to ja nie jestem pewna, czy to jest specjalny zabieg. Ona wisi tam od dawna, obecnie jest pewnie poszarzała i pewnie nieaktualna.


<<< Dodano: 2015-03-14, 17:55 >>>


http://www.herosi6motion.pl


LOL.




Disqualified as a human being.
 
 
Reklamy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 18:05   

To jest seksualizacja mężczyzn! ;) I tak, cieszy mnie taka miła odmiana, że w końcu ktoś wpadł na to, żeby kurę domową (kobietę) zachęcić do zakupu, pokazując jej coś co jej się spodoba, a nie inną kurę domową.



 
 
Reklamy
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-14, 18:07   

Chochlik napisał/a:
żeby kurę domową (kobietę) zachęcić do zakupu


Ale dlaczego to tylko kobieta ma kupować proszek i prać?




dead but delicious
 
 
Reklamy
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-03-14, 18:18   

Nie tylko kobieta, ale fakt faktem, że kobiety o wiele częściej się tym zajmują i taki był target tej reklamy: kury domowe i według mnie świetna kampania :D

Tak samo jak reklamy Netii z Kotem. https://www.youtube.com/watch?v=43PgTD6KfnM Tutaj targetem byli młodzi ludzie i też świetnie im wyszło- tę piosenkę grali podobno nawet w klubach.




 
 
 
Reklamy
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-14, 18:21   

craving, bardzo lubię tę reklamę. Pan z tatuażami w krótkim rękawku 0:14 to ja! ;)

Inna reklama, również w "rosyjskim tonie", która bardzo mi się spodobała to:
https://www.youtube.com/watch?v=cbfDGMfXimA




dead but delicious
 
 
Reklamy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14