Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamy
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-01, 18:05   Reklamy

1. Z jakiego powodu Play uważa, że zatrudnianie jakichś znanych osób do reklam mnie przekona do zakupu u nich? Jak widzę jakiegoś aktora, który "jest w Play", to myślę nie "ja też chcę", tylko "pewnie nie będzie mnie na to stać".

2. Drażni mnie ludzkie lenistwo... albo głupota, nie wiem z czego to zachowanie wynika. Jak szukam jakichś informacji dotyczących przepisów, to widzę, że na jednym forum potrafią zadać to samo pytanie 30 razy i 30 razy pada ta sama odpowiedź, a ja muszę te 30 pytań przeczytać, żeby się przekonać, że nie do końca tego szukam i znaleźć to w 31. pytaniu... Jakby 29 idiotów przeczytało (lub rozumiało to co przeczytało) zanim napisze, to bym się nie musiała przedzierać przez tonę spamu, tylko znalazła to, co mnie interesuje już w 2. poście, a nie 31.




Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-07-11, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklamy
Gość

Wysłany: 2015-03-01, 18:14   

ad 1. Play ma umowe z tvn bo coś im tam sponsoruje, dlatego aktorzy, prezenterzy i ludzie związani z tvn występują "po promocji" w reklamach playa.



 
 
Reklamy
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-01, 18:34   

Chochlik, najlepsze są i tak momenty kiedy blondyna z gościem w okularach witają jakąś wokalistkę czy wokalistę i śpiewają własną wersję ich piosenki. To już jest ostateczne upokorzenie. Tekst o miłości przerobiony na promujący smsy i darmowe rozmowy. I ten usmiech szczęścia gdy się sprzedało duszę szatanowi



 
 
Reklamy
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-03-01, 18:37   

wisielec napisał/a:
I ten usmiech szczęścia gdy się sprzedało duszę szatanowi


O ironio, ta blondynka chyba ma w nazwisku Szatan właśnie, więc aż strach się bać, komu zaprzedał się diabeł. :D




Disqualified as a human being.
 
 
Reklamy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-01, 18:47   

Właściwie to się zastanawiałam, czy nie założyć tematu o reklamach, bo czasami aż chce się niektóre z nich skomentować...



 
 
Reklamy
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-01, 19:59   

wisielec napisał/a:
To już jest ostateczne upokorzenie. Tekst o miłości przerobiony na promujący smsy i darmowe rozmowy.

Nie wyobrażam sobie zrobić karierę, stworzyć piosenkę z której byłabym dumna i której słowa byłyby kojarzone od razu ze mną, a potem... Sprzedać się i pozwolić, by ta piosenka została zniszczona, by zmieniono jej tekst na hasła promocyjne. Tragedia.

Nie podoba mi się też użycie piosenki "We will rock you" Queen w reklamie Pampersów. Szlag by mnie trafił, gdyby moja piosenka pojawiła się w reklamie czegoś, co służy do srania.

Chochlik, dobry pomysł.




 
 
Reklamy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-01, 20:06   

Hathor napisał/a:
Chochlik, dobry pomysł.

Jak więcej osób tak uważa, to można wydzielić...




 
 
Reklamy
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-01, 22:35   

Wydzieliłam temat o reklamach.




 
 
Reklamy
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-03-02, 12:46   

Cytat:
Nie wyobrażam sobie zrobić karierę, stworzyć piosenkę z której byłabym dumna i której słowa byłyby kojarzone od razu ze mną, a potem... Sprzedać się i pozwolić, by ta piosenka została zniszczona, by zmieniono jej tekst na hasła promocyjne. Tragedia.


To pokazuje tylko jedno - że ważniejsza jest mamona i wiele osób tworzy coś nie dla przekazu, ale nabicia popularności, wydojenia z tego kasy. Stąd też sezonowe gwiazdki.

Cytat:
Z jakiego powodu Play uważa, że zatrudnianie jakichś znanych osób do reklam mnie przekona do zakupu u nich?

Tak, ale dla wielu młodszych osób znane osoby/celebryci są jakimś autorytetem. Orange postawił na obsadę 'Rodzinki.pl', bo budzi sympatię, wiele osób bardzo lubi ten sitcom, jeszcze więcej uwielbia Karolaka czy Musiala - tak też kreuje się firma. Play natomiast jest 'cool' i 'spoko', stąd też inny dobór celebrytów.

Swoja drogą w reklamie Play wzięli udział polscy skoczkowie i teraz nikt sie nie obrusza. Czy ktoś za to pamięta aferę z Małyszem, gdy reklamował Goplanę?

Btw, a wiecie, że 'ten gość w okularach' to młody Wiedźmin? (;





Este blestemata
 
 
Reklamy
Gość

Wysłany: 2015-03-02, 13:09   

antymon napisał/a:
Swoja drogą w reklamie Play wzięli udział polscy skoczkowie i teraz nikt sie nie obrusza. Czy ktoś za to pamięta aferę z Małyszem, gdy reklamował Goplanę?


I tak i nie. Żyła reklamuje Oragne a reszta skoczków Play. Bo to już są indywidualne umowy z każdym z zawodników. A że małyszowi zapłacli za czekolade to i dobrze. Lepsza czekolada niż piwo.




 
 
Reklamy
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-02, 13:36   

A mnie nic bardziej nie zastanawia, niż to, dlaczego ludzie się tak oburzyli i zrobili taki raban o to Media Expert Lisowskiej? :D Zanim udało mi się ją ujrzeć (nie mam telewizora, więc reklamy widuję tylko przy okazji odwiedzin u moich rodziców) już usłyszałam, jak cały internet ją hejtuje. Co w niej jest takiego złego, ja nie rozumiem. Reklama jak reklama, 90% z nich jest wnerwiająca.



 
 
 
Reklamy
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-02, 13:40   

Evicka, mnie osobiście w reklamie Media Expert z Lisowską denerwowały: hasła reklamowe dopasowane do piosenki, co po brzmiało po prostu kiepsko; częstotliwość nadawania reklamy w telewizji i radiu; w przypadku telewizji - mimika piosenkarki. :P



 
 
Reklamy
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-02, 13:42   

Evicka napisał/a:
reklamy widuję tylko przy okazji odwiedzin u moich rodziców


To podobnie jak ja. :)

Evicka napisał/a:
Co w niej jest takiego złego, ja nie rozumiem.

Jak ktoś ma stale włączony telewizor i pewnie z kilkadziesiąt razy dziennie ogląda tę samą reklamę to chyba zaczyna się denerwować.




dead but delicious
 
 
Reklamy
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-02, 13:44   

No, ale ja nadal nie rozumiem co w tej reklamie było AŻ TAK denerwującego, że usłyszałam o hejcie na skalę masową? :D Te cechy jakie wymieniasz ma naprawdę wiele reklam, mnie wkurzało wiele reklam, wiele z nich było żałosnych, a nie przypominam sobie, żeby na jakąś posypała się aż taka fala krytyki. Dlatego to mnie tak bardzo zastanawia, w czym ona jest gorsza i jeszcze bardziej wkurzająca niż te inne wkurzające? :D Czy tu chodzi o to, że wzięła w niej udział celebrytka i trzeba było ją zjechać jak łysą kobyłę, czy co?



 
 
 
Reklamy
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-03-02, 13:46   

Cytat:
A mnie nic bardziej nie zastanawia, niż to, dlaczego ludzie się tak oburzyli i zrobili taki raban o to Media Expert Lisowskiej? :D

Chodziło głównie o częstotliwość - podczas jednego bloku reklamowego w tv reklama leciała minimum 3 razy, czasami 2 razy pod rząd. A leciała podczas każdego bloku reklamowego. Tak samo w radio (podczas 8h dnia pracy tą reklamę słyszało się prawie 20 razy).
Gdyby nie to, że w tym okresie odbywałam praktyki na labie, gdzie radio było włączone, a później byłam u rodziców (gdzie tradycją są maratony filmowe) też zupełnie nie wiedziałabym o co chodzi.




Este blestemata
 
 
Reklamy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12