Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Autor Wiadomość
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-01, 08:23   

Mi jedynie myliły się działy tematów, gdy czytałam najpierw temat w 'wiosce' a potem tego samego użytkownika w "poznajmy się" i o mało tam nie nawiązałam do czegoś co było w "niebieskim", dopiero jak przejrzałam temat to popatrzyłam na dział, ale to (że ktoś pomyli tematy) chyba mogłoby być wliczone w ryzyko u osób, które miałyby mieć dwa tematy... Dla własnego bezpieczeństwa omijałam tematy w "poznajmy się". :P

PanFoster napisał/a:
Moją uwagą jest tylko to, że wprowadzenie większej ilości takich tematów może wywołać coś ala chaos.

Mnie ciekawi ilu niebieskich chciałoby mieć drugi temat w "poznajmy się"...




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-05-01, 09:24   

Mi nigdy się nie myliły tematy ani działy. Patrzyłam gdzie wchodzę, wiedziałam gdzie piszę. Na trzeźwo nie sposób się pomylić. Przynajmniej w moim przypadku.



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-01, 12:20   

EverPaiin napisał/a:
Na trzeźwo nie sposób się pomylić. Przynajmniej w moim przypadku.

To brzmi nieco obrażająco. ;) Tobie się nie myliły a mnie tak, po co wstawka o trzeźwości? ;)
Dla mnie dział jest jakby drugorządną sprawą, zwłaszcza jak weszłam po dłuższej nieobecności i miałam kupę nieprzeczytanych postów. Tyle, że to czy mi się myliły a innym nie, to żaden argument za istnieniem lub nieistnieniem dodatkowych tematów, bardziej może za ich jakimś oznaczeniem. Nawet jakby nie były jakoś oznaczone to ostatecznie mogę je ignorować, aby mi się nie myliły - zwłaszcza gdyby mnóstwo niebieskich chciało mieć dwa tematy.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-01, 17:51   

Czy oprócz bałaganu macie jakieś inne obawy, co do posiadania dwóch tematów powitalnych przez użytkowników zaufanych?
Czy uważacie, że takie rozwiązanie pozwoli na zatarcie granicy pomiędzy niebieskimi i zielonymi użytkownikami?
Czy jeśli zmiana zostanie wprowadzona, chcielibyście ustalić jakąś zasadę nazewnictwa tematów, aby się one nie myliły?




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2016-05-01, 18:04   

Proponuję, aby tematy w dziale "poznajmy się" były tylko nazwą użytkownika (co obowiązuje również nowych użytkowników) a w "moich myślach..." to nazwy własne (czyt. wymyślona przez założyciela - nie nick).
Gdy zielony awansuje na niebieskiego to może mieć możliwość założenia sobie tematu dodatkowego w moich myślach z inną nazwą tematu, bądź, jeżeli będzie chciał przenieść istniejący do działu niebieskich będzie zmuszony zmienić nazwę tematu.


Jak widzicie takie rozwiązanie? Bo wydaje mi się przejrzyste to, co zaproponowałam.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-01, 18:13   

To dosyć ciekawa propozycja. :drapanie: Na pewno ją rozważymy. Dziękuję. :)



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2016-05-01, 18:14   

Naamah, jak wiesz, wszędzie wcisnę swoje, przysłowiowe "5 groszy". :D

Polecam się na przyszłość. :)




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-01, 18:26   

A jeśli ktoś z niebieskich nie będzie chciał zakładać drugiego tematu powitalnego w dziale "Poznajmy się!" to wówczas również musi zmienić nazwę swojego tematu w dziale "myśli..." z tego z samym nickiem na taki dłuższy?



wish I could ctrl+Z you
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2016-05-01, 18:36   

Hathor, tak właśnie bym to widziała, bo inaczej zrobi się straszny bałagan a przecież w kolumnie obok nazwy tematu jest nick założyciela, więc myślę, że nie byłoby większego problemu. Oczywiście biorę pod uwagę fakt, że na początku może być lekki chaos, bo to dość znacząca zmiana, jeżeli niebiescy zaczną masowo zmieniać nazwy tematów, ale to zaowocuje przejrzystością na później.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-05-01, 19:19   

Ja tego nie ogarniam. Czy nie lepiej byłoby zrobić listę tych, którzy chcieliby mieć 2 tematy i udzielaliby się w nich regularnie? Nie wydaje mi się że byłoby ich tak dużo, żeby wszyscy mieli zmieniać nazwy tematu.



 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2016-05-01, 20:03   

To już nie chodzi nawet czy wszyscy użytkownicy niebiescy będą chcieli mieć dwa tematy czy jeden (co mogę powiedzieć na swoim przykładzie, ja się na to nie piszę) a o rozgraniczenie. Na przywitanie - przedstaw się (nick) jak się zadomowisz, powiedz, co myślisz (a tutaj jazda bez trzymanki i wyobraźnia pracuje) To nie muszą być wymyślne nazwy, jak chcesz możesz sobie go nazwać "kącik craving" a w "poznajmy się" byłoby tylko craving. Oczywiście ima bardziej się różniące nazwy tym lepiej, bo tak, gdy chcesz mieć pełny obraz jakiegoś tematu i czytasz o danym użytkowniku i w myślach i w poznajmy się i oba mają nazwę "crraving" to można zgłupieć.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
pannanikt 



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lut 2016
Posty: 116
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-05-02, 06:34   

Przyznam, że nie jestem osobą z kręgu niebieskich, ale wypowiem się, bo możliwie kiedyś tam trafię - do tego dążę bo forum to dla mnie drugi dom. Może to być tylko moje zdanie ale tak jak Szamanka, lubię wtrącić swoje pięć groszy. Jeśli regulamin i zasady dotyczą każdego a decyzje zapadające w zarządzie są ostateczne poprzez np. większość głosów w ankiecie - to powiedzmy, że w tym przypadku większość przypadnie na to, żeby niebiescy mieli swoje tematy dostępne dla każdego użytkownika - nie widzę w takiej sytuaci powodu by prowadzić dwa osobne wątki. (Nie jestem tu od początku i szczerze mówiąc nie do końca rozumiem potrzeby zaistnienia tych wątków zamkniętych dla reszty użytkowników). Dlaczego te wątki nie mogłyby być scalone i prowadzone w miejscu dostępnym dla innych użytkowników. Naprawdę nie widzę sensu w prowadzeniu dwóch tematów o sobie. Dla zielonych jestem taka a dla niebieskich inna? Trochę to dziwne.
Dobra poplątałam się trochę, mam nadzieję, że w jakiś sposób to co mówię ma jakiś sens.
(Piłeś - nie pisz)




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-02, 07:11   

pannanikt, w tematach zamkniętych (dostępnych tylko dla niebieskich) chodzi o to, że są bardziej bezpieczne. Zdarza się, że ktoś z naszego otoczenia dowiaduje się, że jesteśmy na takim specyficznym forum, po czym sam się tu rejestruje, by nas szpiegować - a jeśli nie jest niebieski, to nie zobaczy naszych najważniejszych postów, opisujących bieżące sprawy.



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-02, 07:16   

pannanikt, druga sprawa jest taka, że nie każdy chce pisać o sobie wszystko w dziale otwartym. Ja np. miałem z tym problem i otworzyłem się bardziej dopiero po przenosinach gdzie większość udzielających się ludzi znam lepiej czy gorzej i darzę ich zaufaniem.

Nie ma przymusu przechodzenia do działu zamkniętego, jak ktoś po awansie na smerfa chce pozostać tu gdzie, to jest nie ma problemu.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
pannanikt 



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lut 2016
Posty: 116
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-05-02, 07:19   

Ella, W pewien sposób to rozumiem, ale z drugiej strony dlaczego ja - zielona nie miałabym zasłużyć również na tego typu prywatność. To u samych podstaw jest wykluczenie, zielonych od niebieskich i niebieskich od zielonych. Dodatkowo niebieskich od reszty świata. Ja już pisząc swój pierwszy post miałam obawy, że ktoś mnie może rozpoznać. Ale na tym chyba polega opisywanie swoich doświadczeń w miejscu publicznym jakim jest forum. Możemy czuć się tu zamknięci, wśród swoich ale nigdy nie mamy pewności. Równie dobrze moglibyśmy drżeć na myśl o jakimkolwiek wpisie gdziekolwiek i nigdy się nie otworzyć. Stąd pojawia się potrzeba podjęcia decyzji o napisaniu o sobie lub też nie.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11