Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-28, 17:54   Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami

Dodanie opcji, dzięki której na forum będzie można pisać czcionką przekreśloną.

Miałoby to wyglądać tak:


Zgodnie z Waszym wyborem - dodamy tę opcję lub nie.
Pamiętajcie, że im więcej głosów tym lepiej oraz - że nawet jeden może przeważyć wynik. ;)

W chwili obecnej nie wymagamy już argumentów za/przeciw/obojętnie. Dyskusja była prowadzona w temacie: "Pytania..." i okazało się, że nadal nie potrafimy ze sobą rozmawiać.
Ankieta jest anonimowa czyli nie trzeba się obawiać, że po zagłosowaniu tak, jak się myśli powstanie kolejna gównoburza (Wiemy już, że z każdego powodu się da. Cieszę się, że nie mamy tematu o pogodzie).
Wiem, że niektórzy przez ostatnie "dyskusje" boją się wyrażać na tym forum swoje zdanie, stąd decyzja o ucięciu wszelkich dyskusji na ten temat i zastąpienie ich czystym, prostym, technicznym, anonimowym głosowaniem.

Wstawiam dzisiaj i zostawiam na tydzień. Ankieta kończy się w środę (04.02.2015). Decyzja będzie ostateczna. Jednakże:

Przy ewentualnym nie - jest koniec dyskusji i pretensji. Decyzja jest wspólna i osoby nalegające/naciskające na wprowadzenie tej funkcji godzą się z decyzją reszty.

Przy ewentualnym tak - Będzie trzeba chwilę poczekać aż z Myszką ogarniemy dodanie funkcji (spokojnie zostanie dodana).

Przypominam również o punkcie w naszym regulaminie zakazującym pisanie w w całości/większej części nieczytelnych postów (co się tyczy zarówno jaskrawych kolorów, malutkiej czcionki jak i przekreślonego tekstu).
Moderatorzy mają dużo roboty i bez tej opcji, a nadużywanie jej (czyt. na siłę dodawanie roboty moderatorom) będzie karane.


Ankietę uznaję za koniec prowadzonych dyskusji w innych tematach. Zapraszam do wyrażenia swojego zdania tutaj POPRZEZ GŁOSOWANIE.


Zrobiłam ten temat temat od nowa z racji problemu z poprzednią ankietą. Głosy należy oddać ponownie (wyślę PW do osób, które do zrobiły ponieważ, jako Admin widzę kto głosował, ale nie widzę na co)

Temat będzie kontynuacją poprzedniego. Poprzedni natomiast przenoszę do archiwum.



<<< Dodano: 2015-02-04, 22:28 >>>


Głosowało 48 osób. Wyniki ankiety:
Tak, chcę - 43% (21 osób)
Nie, nie chcę - 37% (18 osób)
Jestem obojętny/obojętna - 18% (9 osób)

Opcja zostanie dodana w niedługim czasie. Dajcie nam jedynie czas ją ogarnąć.
Przypominam ponownie o punkcie w naszym regulaminie zakazującym pisanie w w całości/większej części nieczytelnych postów (co się tyczy zarówno jaskrawych kolorów, malutkiej czcionki jak i przekreślonego tekstu).

Temat zamykam do kolejnej ankiety/dyskusji o zmianach.




Ostatnio zmieniony przez Naamah 2017-02-08, 22:34, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-25, 22:34   

"Wędrujące" zabawy...

Marzy mi się jakaś punktacja/ranking/oznaczenia... W zabawach z wędrującymi zeszytami/listami/rysunkami...

Nie wiem, jak dokładnie ująć to o czym myślę... Ale chciałabym w trakcie zabawy z wysyłką móc przyznawać w jakiś sposób profity użytkownikom, którzy szybko i bezproblemowo uczestniczyli w tego typu zabawie...
Przy kolejnych organizowanych byłoby bezpośrednio widać kto w takich zabawach jest słowny, a kto mniej lub wcale...

W przyszłości organizator mógłby w warunkach uczestnictwa dodać nie tylko wymóg: "Ranking: Zaufany", ale i dodać np.: "Z ilością punktów co najmniej 5", co dawałoby większe nadzieje na skończenie zabawy...
Co Wy na to?

Liczę na Waszą kreatywność i pomysłowość, jak mogłoby to wyglądać. :)




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-25, 22:41   

Nie brałam nigdy udziału w tej zabawie i rangi "Zaufany" takoż nie posiadam, ale sądzę, że to jest dobry pomysł. Odzwierciedlałoby to słowność i faktyczne "zaufanie" osób, którzy są aktywni w tego typu zabawach.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 08:17   

Z jednej trony to dobry pomysł, ale z drugiej... O ile pamiętam losy mojego zeszytu, to dłużej przetrzymała go thnks, która się obrażała, że domagam się zwrotu, jak i Ella, która nie miała możliwości wysłać go wcześniej, bo trafiła do szpitala. Także jeśli takie coś miałoby zaistnieć musiałoby mieć jakieś kryteria punktacji uwzględniające przyczyny opóźnienia.



Ostatnio zmieniony przez 2015-04-26, 08:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 08:24   

Naamah, nie podoba mi się ten pomysł. To, że ktoś był sumienny w pierwszej zabawie, drugiej i piątej (i np. uzbierał te x punktów) nie oznacza, że będzie równie sumienny w kolejnych.
Tak samo jak ranga zaufanego nie oznacza pełnego zaufania co do... możliwości przetrzymywania zeszytów. ;)
I tak jak pisze Chochlik, nie wszystkie ewentualne problemy są z winy danej osoby.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 09:06   

Arya napisał/a:
o, że ktoś był sumienny w pierwszej zabawie, drugiej i piątej (i np. uzbierał te x punktów) nie oznacza, że będzie równie sumienny w kolejnych.

No tak, nasz stan przytomności umysłu i sytuacja życiowa zmieniają się często mocniej niż u Kowalskiego.

No i jeszcze o jednej rzeczy pomyślałam. Ograniczenie udziału dla osób, które uzbierały ileś punktów uniemożliwia zdobycie punktów nowej osobie. To jak z ogłoszeniami o pracę - wszyscy chcą doświadczenia, ale przecież gdzieś trzeba zacząć, żeby je zdobyć, a jeśli jest ono wymagane wszędzie, to zwyczajnie wejść w daną branżę się nie da.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 10:13   

Ja właśnie myślę, że niestety nie jesteśmy w stanie ograniczyć ilości takich nieprzyjemnych wypadków z zatrzymaniem zeszytu, nawet ustanawiając sztywne reguły zabaw/punkty czy cokolwiek innego.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 14:41   

Macie racje w tym co piszecie... Dlatego te punkty mogłyby być przydzielane przez organizatora po zakończeniu zabawy, dzięki czemu wiedziałby już, co spowodowało dane opóźnienie.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 14:43   

Naamah, a co z kwestią 'nie przyjmujemy bez doświadczenia', która blokuje wejście nowych osób do kolejnych zabaw?



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 15:00   

Może raczej powinno być "nie przyjmujemy do nowej zabawy" dopóki nie wywiążesz się ze starej. To będzie wykluczało jedynie te osoby, które zawiodły i oczywiście powód musi być brany pod uwagę.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 15:12   

Chochlik napisał/a:
Naamah, a co z kwestią 'nie przyjmujemy bez doświadczenia', która blokuje wejście nowych osób do kolejnych zabaw?

Przyjmowanie "nowych" czyli "bez punktowych" mogłoby być w jakiś sposób wynagradzane organizatorowi lub przy każdej zabawie oni byliby przyjmowani od razu, bez względu na wymogi wcześniejsze.

Scarlet Halo napisał/a:
Może raczej powinno być "nie przyjmujemy do nowej zabawy" dopóki nie wywiążesz się ze starej. To będzie wykluczało jedynie te osoby, które zawiodły i oczywiście powód musi być brany pod uwagę.

To mi się podoba. Gorzej, jak ktoś przetrzyma zeszyt będąc w środku listy i zablokuje tych dalej. ;D




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 15:21   

Naamah napisał/a:
Gorzej, jak ktoś przetrzyma zeszyt będąc w środku listy i zablokuje tych dalej.

Dlatego między innymi trzeba uwzględniać powód. Nie jest nas aż takie mnóstwo, żeby nie było wiadomo w którym momencie wcięło zeszyt.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-26, 15:29   

Chochlik napisał/a:
Dlatego między innymi trzeba uwzględniać powód. Nie jest nas aż takie mnóstwo, żeby nie było wiadomo w którym momencie wcięło zeszyt.

Tak, masz rację... Niestety nie mam w głowie dokładnego zarysu, jak mogłoby to wyglądać jeśli chodzi o szczegóły...




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-27, 17:56   

Naamah napisał/a:
Tak, masz rację... Niestety nie mam w głowie dokładnego zarysu, jak mogłoby to wyglądać jeśli chodzi o szczegóły...

W takim razie proponuję się wstrzymać na chwilę obecną z tym pomysłem.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-27, 17:58   

Arya napisał/a:
W takim razie proponuję się wstrzymać na chwilę obecną z tym pomysłem.

Śmiem podejrzewać,że dlatego został poddany pod dyskusję bez podawania szczegółów.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12