Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Autor Wiadomość
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-01-24, 20:05   

Styl mobilny na prawdę dużo mi ułatwia, tym bardziej, że sporo czasu użytkuję forum przez telefon. Niekoniecznie Tapatalk. Fajnie by było, gdyby został.



:vitter:
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-01-24, 20:51   

Ja styl mobilny lubię za względu na wielkość przycisków, intuicyjność i brak podpisów. Brakowałoby mi go.



 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-24, 20:58   

1. Co zmieni nowy skrypt? Co to dla Nas właściwie oznacza że zostanie on wprowadzony?

2. Jeśli miałbym kilka propozycji na grafikę, komu mam ją przesłać?




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-24, 21:18   

Syriusz napisał/a:
Co zmieni nowy skrypt?

Będzie bezpieczniejszy, napisany bardziej we współczesnym standardzie tworzenia takich rzeczy, mamy nadzieję, usunąć kilka nieusuwalnych na tym silniku błędów i niedociągnięć. Funkcjonalność dla usera będzie bardzo podobna. Podczas zgłaszania posta będzie możliwość podania powodu zgłoszenia. Modzi i admini dostaną kilka nowych narzędzi. Skrzynki z PW będą posiadać więcej opcji (np. możliwość definiowania czynności automatycznych). Planujemy zmienić zasady działania wymuszonego ignora. Zniknie album. Mamy nadzieję, że nie zniknie SB. Uprawnienia do czytania i wysyłania PW będą definiowane niezależnie, więc nowo zarejestrowani użytkownicy będą mogli odbierać PW od samego początku, a nie jak teraz po 5 postach. ;) Na podlinkowanym przeze mnie demo można zobaczyć sobie jak to działa.
Syriusz napisał/a:
2. Jeśli miałbym kilka propozycji na grafikę, komu mam ją przesłać?

Najlepiej do mnie albo Adriaen'a.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-24, 21:24   

Scarlet Halo, mam cichą nadzieję że zniknie problem z nie "zapalającymi" się pomarańczowymi kwadracikami o które pytałem. :>



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-03, 02:19   

Czy na nowym skrypcie będzie możliwość przy oznaczaniu wszystkich postów jako przeczytane, aby pojawiało się zapytanie "Czy na pewno chcesz oznaczyć wszystkie posty jako przeczytane?"? Bardzo często zdarza mi się to kliknąć przypadkiem, przekleństwo przeglądania forum na tablecie, bardzo mnie to irytuje.



 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-03, 06:09   

Evi, aktualnie nowy skrypt nie posiada takiej opcji - po naciśnięciu oznaczenia wszystkich jako przeczytane nie ma potwierdzenia. To coś, co dopiero można by wprowadzić.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-03, 06:16   

Będzie coś takiego, prawdopodobnie z prostym confirmem.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-24, 16:01   

Eksperyment z dwoma tematami powitalnymi


Jakiś czas temu na naszym forum postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment. Kilku niebieskim użytkownikom daliśmy możliwość założenia osobnych tematów powitalnych w dziale "Poznajmy się".

Osoby biorące udział w eksperymencie to:
- Mustela Nivalis
- Żurawek
- Blutet18
- Nightmare
- PanFoster
Od siebie, jako zarządu dodaliśmy również dwoje naszych reprezentantów Adriaena i Scarlet Halo.

Eksperyment trwał dwa miesiące. Wczoraj mieliśmy ostatni dzień, więc z dniem dzisiejszym wszystkie eksperymentalne niebieskie tematy w dziale ogólnodostępnym zostają zamknięte.
Dlaczego eksperymentujemy?
Chcielibyśmy jako użytkownicy niebiescy, zbliżyć się bardziej do użytkowników zielonych, dać się bardziej poznać i pokazać, że nie jesteśmy mocno zamkniętą i niedostępną grupą, której członków nikt nie zna. Szukamy więc najlepszego na to sposobu.

Przez jakiś czas będzie można się wypowiadać w tym miejscu o swoich wrażeniach dotyczących posiadania przez niebieskich użytkowników dwóch tematów, w dwóch różnych działach.
Wypowiedzieć może się każdy, niezależnie od rangi. Wyrażajcie swoje opinie, zadawajcie pytania, dyskutujcie, mówcie o wątpliwościach i ewentualnych pomysłach.
Proszę również o opinię osób, które owe tematy posiadały.

Na podstawie Waszych wypowiedzi i naszych wrażeń postaramy się możliwie, jak najszybciej podjąć decyzję w sprawie możliwości posiadania dwóch tematów powitalnych.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-04-24, 21:53   

Jeżeli o mnie chodzi, to gdy miałam trochę więcej czasu na siedzenie na forum i pisałam w dwóch tematach:
a) odpowiadało mi to, bo czułam mniejszy dystans z zielonymi. Co niektórych dzięki temu lepiej poznałam, bo sama częściej byłam w ;poznajmy się'.
b) myślę, że i osobom z poza wioski było łatwiej się z nami porozumieć, nie byliśmy już tak wielką niewiadomą jak wcześniej.
c) fajnie też, że mogli zobaczyć jak my się wypowiadamy w tematach powitalnych, bo szczerze mówiąc będąc nową sama nie bardzo wiedziałam co i jak mam pisać w swoim temacie.
Ale tak jak teraz brak mi czasu na cokolwiek i jestem tu rzadko:
a) ciężko mi pisać w dwóch tematach, więc zwykle ograniczam się do jednego
b) próbując przeczytać niektóre tematy, które zwykle czytam a mam zaległości to ciężko, gdy ta osoba ma je dwa.
c) no i czasem ciężko mi się było połapać, który temat jest który ale to już mój nie ogar chyba.

Jednak całość wydaje mi się raczej na plus. :)




"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-24, 23:44   

Ja eksperyment oceniam na plus. Łatwiej mi było się komunikować z zielonymi. Lepiej ich poznałam. Nie miałam już myśli w stylu 'do jakiego ogólnego tematu mogę to wrzucić, żeby poznać opinię szerszego grona', co często mi się zdarzało przed eksperymentem. Nie miałam problemów z ogarnięciem dwóch wątków jednego usera, ale identyczne albo bardzo podobne nazwy tematów faktycznie bywały mylące i trzeba było sprawdzać w jakim jest się dziale - gdyby to miało wejść w życie to koniecznie jakieś zasady co do nazewnictwa trzeba by wprowadzić. Mi osobiście bardzo się podobało to, że mogłam o bardziej prywatnych sprawach pisać w niebieskim dziale, bo w zielonym bym o tym nie napisała, ale większość spraw w moim uznaniu wcale nie wymagała takiej 'ochrony' i odcinanie od tego praktycznie połowy forum byłoby niepotrzebne.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-04-25, 15:36   

Ten drugi temat otworzył mi jakby bardziej usta i pozwolił zbliżyć się do zielonych. Wielu z nich poznałam. Często łapałam się na myśli "czemu piszę o tym w niebieskim? Przecież kilka osób spoza wioski też by chciało wiedzieć." Przy okazji poznałam kilku zielonych, sama otworzyłam się na pozostałe działy forum. Z czytaniem problemu nie miałam. Na początku czasem zapominałam, że w zielonym dziale nie wolno używać nazw leków. Ale szybko i to ogarnęłam. No i za najważniejsze uważam, że dzięki temu, że byłam obecna cześciej w dziale powitalnym nowi użytkownicy mogli liczyć na szybszy odzew i to też od kogoś z dłuższym stażem na forum. Nie ukrywam, że nawet na nowo poznałam Scarlet, dzięki jej tematowi z eksperymentu. Także plus ogromny.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-04-26, 14:28   

Z mojej perspektywy, był to świetny pomysł, dzięki temu my(zieloni), mogliśmy poznać, 'zbliżyć się' do tych 'niebieskich'. Dzięki temu udało mi się nawet poznać kilku 'niebieskich', co było bardzo miłe, wcześniej wydawało mi się, że 'niebiescy' to zamknięta grupa, która nie rozmawia z nikim spoza niej.
Więc ogólnie eksperyment na plus. Bardzo podobało mi się to.




They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-04-30, 23:01   

W sumie mogę skopiować słowa poprzedników. Moją uwagą jest tylko to, że wprowadzenie większej ilości takich tematów może wywołać coś ala chaos.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-01, 02:02   

Więc tak, ja uważam cały eksperyment za bardzo udany.
Jako najpierw jeszcze zielony miałem okazję poznać parę osób z Wioski i cóż, fajnie móc popisać i porozmawiać z kimś kto był niejako poza zasięgiem ;)
A po za tym, tematy z eksperymentów chyba były też fajną wskazówką dla zielonych i brązowych, jak można prowadzić swój temat i jak pisać posty. By nie przejmować się separatorami, a nie myśleć: nikt mi nie odpisuje to nic nie będe pisać.
I tu zgadzam się z PanFoster, większa ilość takich tematów mogłaby prowadzić chaos. Ale tu wpadłem na taki pomysł: a jakby zrobić taki kolejny 'event' takich tematów w dziale: Poznajmy się?
Wiadomo, to zależy na ile byłoby chętnych, ale jakby np co miesiąc czy co dwa były robione takie eventy, by mniej, np 3 osoby prowadziły takowe dwa tematy powitalne, co pozwalałoby zawsze dać możliwość poznania paru niebieskich przez zielonych i brązowych.




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11