Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
System odznaczeń
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 10:42   

Lady Emaleth, ktoś wspominał o medalach, więc pomyślało mi się o kuleczkach podobnych do tych, które pokazują obecność na forum. Bez zbędnych szczegółów. Po prostu kropka odpowiedniego koloru. Narysować ci to? :D



 
 
System odznaczeń
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 10:51   

Chochlik, tego jest bardzo dużo...
Chciałam uwzględnić metody destrukcyjne i czas, w którym nie dokonywaliśmy ich na sobie, żeby każdy, kto pojawia się na forum i uwzględni to w odpowiednim dziale miał tę liczbę wpisaną przy danym odznaczeniu.
Dla własnej świadomości wie, ile w sumie wytrwał.

Można przyznawać gwiazdki :P za pokonanie lęku i wykonanie jakiegoś zadania, które sprawiało nam trudność.
Np. jakiś obrazek i liczba osiągnięć związanych z pokonaniem przeciwności, jak lęk...
:roll:




 
 
System odznaczeń
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 10:53   

Chochlik napisał/a:
Po prostu kropka odpowiedniego koloru. Narysować ci to?

Biorąc pod uwagę, że możemy mieć dość sporo rodzajów odznaczeń, nie jest wykluczone, że dla męskiej części userów kropka kobaltowa i szafirowa pozostanie niemożliwa do odróżnienia. ;)




 
 
System odznaczeń
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 10:55   

Lady Emaleth, ile przewidujecie odznaczeń? Chyba jednak mój pomysł skrajnie odbiega od oryginału.



 
 
System odznaczeń
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:01   

amel, nie widzę konieczności wprowadzania limitu. Podejrzewam, że ilość będzie zależała od potrzeb i kreatywności userów. Jest mnóstwo ścieżek rozwoju osobistego, którymi można pójść.
Niby dlaczego by kogoś nie nagradzać za regularne uprawianie (zdrowego) sportu, stosowanie zbalansowanej diety, rozwijanie umiejętności interpersonalnych, podjęcie leczenia czy cokolwiek innego, co ma realnie pozytywny wpływ na czyjeś życie?




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2014-08-29, 11:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
System odznaczeń
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:02   

Zróbmy drzewko rozwoju postaci :lol:



 
 
System odznaczeń
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:02   

Lady Emaleth, dobrze, dziękuję za wyjaśnienie i informację. ;)



 
 
System odznaczeń
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:06   

Lady Emaleth napisał/a:
Zróbmy drzewko rozwoju postaci

Perki jak w Skyrim i master achievement "strzała nie w kolanie". :lol:




 
 
System odznaczeń
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:07   

Lady Emaleth napisał/a:
Biorąc pod uwagę, że możemy mieć dość sporo rodzajów odznaczeń, nie jest wykluczone, że dla męskiej części userów kropka kobaltowa i szafirowa pozostanie niemożliwa do odróżnienia. ;)

Dla mnie też. :lol:
A jakby taka kropka była jak zegarek? Wiesz - wycinek koła uzupełniany przy kolejnych 'levelach rozwoju danego skilla'. :D Np.: brak aa kropka czerwona, która za każdy miesiąc dodaje sobie eee... 30 stopni (ktoś to może sobie przeliczyć na radiany :P ). To by zajmowało mniej miejsca, niż dodawanie kolejnej kropki co miesiąc i mniej dyskusyjne kolorystycznie, niż zmienianie jej koloru co miesiąc.




 
 
System odznaczeń
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:15   

Ja sobie pomyślałam o odznaczeniach typu: małe puchary zwycięzcy, które albo byłyby w różnych kolorach, albo na początku byłby sam kontur a z każdym osiągnięciem mógłby się zapełniać np. żółtym kolorem.



 
 
System odznaczeń
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:18   

Skoro kropek mieści się 5 w rządku, to może każdy by sobie ustalał góra 5 tematów, nad którymi chce w ten sposób pracować w danym momencie? Potem by taki 'order' wędrował do jakiegoś archiwum, czy innego 'muzeum osiągnięć ludzkości'.


<<< Dodano: 2014-08-29, 11:21 >>>


Bo ja bym na przykład chciała mieć opcję "niewywoływanie awantur na forum". To dość specyficzna dziedzina i raczej mało osób by chciało takie coś (po najechaniu na kropkę by mógł się wyświetlać jej 'tytuł'), więc ciężko stworzyć kolejny kolor odznaczenia. I by mi pasowało, gdyby istniało też odejmowanie punktów za złe sprawowanie.




 
 
System odznaczeń
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:33   

Chochlik napisał/a:
Skoro kropek mieści się 5 w rządku, to może każdy by sobie ustalał góra 5 tematów...

Chodziło mi o tę ilość, chcialam mieć jakiś punkt odniesienia. Koncepcja może dotyczyć wielu zagadnień, ale jakieś ograniczenie przy profilu jest...




 
 
System odznaczeń
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:56   

amel napisał/a:
Chodziło mi o tę ilość, chcialam mieć jakiś punkt odniesienia. Koncepcja może dotyczyć wielu zagadnień, ale jakieś ograniczenie przy profilu jest...

Jedynie ograniczenie wyświetlania pod awatarem... mam nadzieję rozwiązać to tak, że pełną listę user by miał w widoku profilu i tam mógłby wybrać max 4 lub 5 odznaczeń, które wyświetlałyby się pod awatarem. I tak jak wyżej pisała Chochlik - po najechaniu myszką wyświetlałby się opis odznaczenia, czyli za co zostało przyznane.
Chochlik napisał/a:
I by mi pasowało, gdyby istniało też odejmowanie punktów za złe sprawowanie.

Tutaj stawiam silne weto - system ma przypominać o sukcesach, a nie porażkach.




 
 
System odznaczeń
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-29, 12:01   

Lady Emaleth napisał/a:
Chochlik napisał/a:
I by mi pasowało, gdyby istniało też odejmowanie punktów za złe sprawowanie.


Tutaj stawiam silne weto - system ma przypominać o sukcesach, a nie porażkach.

A ja do tego weta się dołączam.

Ogólnie jako odznaczenia widziałabym gwiazdki. Np. czerwona - miesiąc bez aa, pomarańczowa - trzy miesiące, żółta - pół roku.




:myszka:
 
 
System odznaczeń
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 12:18   

aga_myszka napisał/a:
Np. czerwona - miesiąc bez aa, pomarańczowa - trzy miesiące, żółta - pół roku.

A może coś w tym stylu:

w sensie, że z cyferką w środku.




 
 
System odznaczeń
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12