Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Autor Wiadomość
Ripples
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-18, 15:03   

F31, samotność, samobójstwo najważniejszej osoby w moim życiu.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 13:28   

Samotność, niespełniona miłość i męcząca bezsenność sprawiły, że postanowiłem dokonać tego ostatecznego aktu. Dodatkowo chciałem się wtedy cofnąć w czasie. Kiepsko miałem w tego poukładane w głowie. Na całe szczęście źle się to nie skończyło. I teraz - chociaż życie męczy - wiem, że nigdy już tego nie spróbuje. Trzeba walczyć. Do końca.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-07, 22:07   

Ludzie, nie rozumiem tego do końca... Ale przez ludzi,przez plotkę? Która potrafiła mnie zniszczyć tak psychicznie, są tu ludzie którzy wiedzą o czym mówię, to okropne jak można człowieka łatwo zniszczyć, tak nagle zburzyć jego marzenia, osiągnięcia. Wszystko co było normalne stało się jedną wielką paranoją. Ciężko funkcjonować gdzie na każdym kroku wszystko się przypomina, wszystko działa na Ciebie.... Trzy próby +
dwie nie tak daleko od siebie co razem daje pięć. Nie mam siły, czasem obwiniam i siebie i innych nie mając podstaw do tego... Czasem znów mam ochotę to zrobić ale prawidłowo bez powrotu.




 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-05, 23:04   

Chyba mnie strzeli. Mama mi załatwiła wizytę u psychiatry W DNIU, KTÓRY SOBIE WYZNACZYŁAM.
Teraz muszę czekać trzynaście dni...




 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 12:46   

inifitei, może to dobrze? Może wizyta u psychiatry Tobie tym razem pomoże?



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-06, 20:55   

Arya, to nie ma sensu, naprawdę... Jeszcze rozwaliłam mamie okulary ostatniej nocy... Nigdy nie dam rady jej chociaż za to oddać pieniędzy... A teraz wydawać na lekarza, potem pewnie mama się uprze, żebym kupiła też leki... A mnie nie będzie na tym świecie za kilkanaście dni.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-07, 08:37   

inifitei napisał/a:
A teraz wydawać na lekarza, potem pewnie mama

Myślę, że dla Twojej mamy ważniejsze jest Twoje zdrowie i życie niż rozbite okulary czy 100 złotych na lekarza, naprawdę. Daj sobie jeszcze jedną szansę.
Jeśli lekarz Ci pomoże, będziesz mogła zacząć lepiej funkcjonować, znaleźć pracę czy cokolwiek - i wtedy zajmiesz się takimi sprawami jak pieniądze. Najważniejsza jesteś na razie Ty i Twoje życie.




 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-07, 14:34   

Arya, mmm, pójdę, ale wątpię, żeby mi to coś dało. Zobaczę... Mam jeszcze 11 dni. Następna data w kwietniu. Od wczorajszej nocy... derealizacja, zrobię cokolwiek. Nie mogę myśleć. Po prostu zajmuję się przyjemnymi rzeczami... Czy raczej tymi, które kiedyś lubiłam. Kupiłam sobie różne ciasta i nawet trochę zjadłam. I słucham muzyki, i układam playlisty. Tyle. Ach, niedługo muszę jechać do domu, bo jutro lekarz... Szkoda... Dobrze mi tutaj. I boję się, że jak będę w domu, to znowu mi strzeli i coś odwalę... Chyba po prostu od razu pójdę spać, o ile dam radę zasnąć... Mmm, powinnam kupić tabletki nasenne.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
calthesis 


Dołączyła: 02 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-01-07, 22:38   

Utrata wiary, kolejne bolesne słowa od najbliższych, wyzwiska, samotność, wyobcowanie. Zrobienie czegokolwiek byle by przestało boleć, tam głęboko w środku gdzie serce rozpadło się na milion kawałków z których każdy jest ostry i boleśnie rani... Gdybym mogła wybrać wolałabym by mi się udało bo składanie tego krwawiącego i bolącego ochłapu do kupy to dopiero jest wyzwanie...ale jak ma się żyć to trzeba to zrobić, chociaż prowizorycznie.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-01-10, 23:05   

Ostatnio takie myśli po prostu zaczęły się nasilać. Nie mogę znieść tego pędu w głowie i gorączkowego powtarzania sobie ,,Czas mi się kończy, muszę umrzeć jak najszybciej''.
Co sprawiło że tak jest? Ja sama na sobie próbuję wymusić śmierć.




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Pollock 



Wiek: 26
Dołączył: 11 Cze 2016
Posty: 68
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-06-11, 22:18   

https://www.youtube.com/watch?v=LXEKuttVRIo
W punkcie kulminacyjnym tej piosenki wokalista tak pięknie zawodzi. Zawsze mnie intrygowało, jak zmieniłoby się brzmienie tej piosenki, gdyby wrzeszczał zamiast czysto śpiewać.
Więc ja ryknąlem, i nagrałem to sobie na dyktafon. Okazało sie, że mama akurat wróciła do domu, kiedy ja wrzeszczałem, chcąc przy okazji wyrzucić z siebie złe myśli. Miałem nadzieję, że zostanie pustka i będę mógł sobie wszystko uporządkować.
Niby nic, a jednak uderzyło mnie w pełni to, czym ja się stałem. Daleko mi było do syna, z którego rodzice mogliby być dumni. Ale zamiast wykorzystać ten impuls do pracy nad samym sobą, wolałem uciec.
Jakieś dziesięć godzin później obudziłem się na Placu Defilad w Warszawie, dwieście kilometrów od domu, z żyletką w zakrwawionych dłoniach.




Wciąż wrzucam syf na kartki jak Pollock
Nie rozumieją mojej sztuki, niech się pier...
 
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-11, 22:20   

W moim przypadku permanentna, chroniczna wręcz samotność.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-13, 11:43   

Nie potrafiłam żyć z etykietą ofiary.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Teo 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 119
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-06-13, 22:07   

Samotność, poczucie pustki, utrata bliskiej osoby i obwinianie się za jej śmierć.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-14, 00:37   

Utrata bliskich.



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11