Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Autor Wiadomość
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-02-06, 07:39   Co sprawiło, że chcieliście się zabić?

Ja niestety próbowałem to zrobić aż 3 razy. Raz po próbie samobójczej siostry, raz po śmierci brata, a raz po śmierci dziewczyny. A Wami co wstrząsnęło do tego stopnia? Co czuliście gdy to robiliście? Co czuliście gdy się nie udało i obudziliście się w szpitalu?



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-02-06, 11:12   

Mam za sobą dwie i pół próby. Kiedyś, gdzieś już o tym na forum wspominałam. :roll:

Pierwszej próby dopuściłam się, mając 13 lat. :facepalm: Powód zachowam dla siebie. Brat na czas zawiózł mnie do szpitala, gdyby nie zdążył to bym się wykrwawiła. :roll: Druga próba była totalnym spontanem w rozpaczy - przedawkowałam narkotyki. Miałam wtedy 16 lat. Ale i to nie zdołało mnie zabić. Trzecia próba była szczegółowo zaplanowana - wybrana data, sposób, miejsce... ale dzień przed planowanym zamachem na własne życie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. I tylko dlatego nadal tu jestem i mogę z Wami spamić. :)

Gdy pierwsze dwie próby się nie udały, byłam wściekła. Ale cieszyłam się, że trzecia nie doszła do skutku. :)




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Mary 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Mar 2014
Posty: 61
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-03-20, 15:08   

U mnie wyglada to tak, ze nagle wszystko dookola wydaje sie beznadziejne, czesto bez przyczyny. Mi takie mysli przychodza do glowy nawet jak odniose jakis sukces. Najczesciej namawiaja mnie do tego duchy, mowia rozne przykre rzeczy. Mimo to staram sie i szukam pomocy.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Symforiana 


Wiek: 32
Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-04-23, 22:03   

U mnie sytuacją zapalną była nienawiść do siebie, następnym razem była to sytuacja w domu, nie do wytrzymania. Zresztą, ta nienawiść do siebie pcha mnie w objęcia śmierci co jakiś czas, kiedy sięga swego apogeum.

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-04-23, 23:07 ]
Spacje.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-04-23, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
garia82 
Czas to ja



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2014
Posty: 134
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-09-20, 22:08   

Moja pierwsza próba była w wieku 8 lat- kilkanaście tabletek nasennych w obawie przed konsekwencjami za zbity termometr... Ostatnia w wieku 19lat przyczyną była nienawiść do siebie do swojego życia, też tabletki ***... W ciągu tych 11 lat były również próby podcinania żył, trucia się tym co było w zasięgu ręki, samookaleczenia... To co jest we mnie jest jak "uśpiony niedźwiedź", który wyrwany ze snu jest bardzo agresywny, dlatego wiem dziś że zanim zwrócę się z prośbą o pomoc do specjalisty muszę sobie najpierw tą potrzebę pomocy uświadomić, tak jak teraz... Dziś wizyta u specjalisty i ew obstawienie prochami miałoby jeden cel... prochy poszłyby na raz wszystkie, dlatego cieszę się że ten "niedźwiedź" we mnie przysypia bo mogę bardziej racjonalnie na siebie spojrzeć.

[ Komentarz dodany przez: Naamah: 2014-09-21, 03:13 ]
Nie podajemy na tym forum instrukcji odebrania sobie życia. Nawet ogólnie.


<<< Dodano: 2014-09-21, 11:38 >>>


Ok przepraszam mój błąd




Ostatnio zmieniony przez 2014-09-21, 02:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
smugler 
robak pospolity



Wiek: 37
Dołączył: 27 Wrz 2014
Posty: 106
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-08, 11:11   

Ja robiłem to dwa razy oby dwa z powodu studiów, ale też z mojej słabej psychiki i beznadziejnego życia, braku chęci do dalszego bycia tutaj nie widząc sensu w mojej dalszej wegetacji, myślałem sobie jeśli można to zrobi teraz to po co czekać te przykładowe kilkadziesiąt lat na zdechnięcie z przyczyn naturalnych, jak mogę tą beznadziejną egzystencję zakończyć teraz bez męczenia się przez kolejne lata.



"Mnie Już Nie Ma"
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-17, 18:49   

Mnie w tą stronę popychają inni ludzie. Ranią mnie, niektórzy nieświadomie, inni nieco mniej nieświadomie. Skutek jest dość podobny. Emocjonalny spadek. Z góry na samo dno. Często również moje niepowodzenia. A może i częściej niż ludzie. Bo niepowodzenia są widoczne, a to pierwsze próbuję ukrywać. To tyle z mojej strony, resztę zostawię dla siebie. 8)



Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Sonic94 



Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 53
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-02-24, 19:33   

Próbowałem się zabić (tabletki) w czasie psychozy. Słyszałem głosy diabła,który kazał mi się zabić. Teraz też chcę umrzeć. Nie mam sił na walkę.



F20
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-27, 19:29   

Sonic94 napisał/a:
Słyszałem głosy diabła,który kazał mi się zabić.


Boże kochany... straszne. O_o Ja bym się bała... Zwariowałabym.

Ja miałam różne powody. Rodzice, szkoła... a potem brak sensu istnienia.




 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Odetta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-28, 15:55   

Moje pierwsze myśli samobójcze miałam z powodu nieszczęśliwej miłości w wieku 12 lat. Myślałam nad wyskoczeniem z dziesiątego piętra.
Potem gdzieś w wieku 17 lat, gdy rodzice mnie nieustannie poniżali i wyzywali, bo nie zachowałam "czystości" do ślubu.
Potem w wieku 18, 19 lat - bo ukochany chciał mnie zostawić i to nie jeden raz.
Teraz - bo widzę przed sobą tylko jedną, wielką pustkę. Z drugiej jednak strony nie chcę umrzeć - po prostu nie chcę takiego życia.




 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-03-06, 09:36   

Ostatnio gdy miałam myśli samobójcze chciałam się zabić, bo nie widziałam wyjścia z sytuacji. Coś podpowiadało mi, że muszę to zrobić. Słyszałam głos, mówiący, że muszę powiesić "ją" (drugą mnie) w piwnicy, widziałam obrazy, zmuszające mnie, by tam pójść. Czasem tak mam po bezsennych nocach.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
wiola798504
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-06, 21:33   

U mnie to przychodziło samo. Nie miałam konkretnych powodów. Tzn. kiedyś mama powiedziała mi, że żałuje, że mnie nie usunęła. Ale tak to był taki spontan bez większych przyczyn. I pierwsza myśl gdy się budziłam lub byłam obezwładniona to było "nosz K$%#@!". I po każdej nieudanej chciałam więcej... :evil:



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Ejber 
B.A.D



Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-04-17, 14:27   

Miałem taki epizod, zmieniający się niczym pewne etapy w życiu, a wyglądało to mniej więcej tak:Najpierw była przyjaźń później miłość, zdrada, kochanka, brak happy endu i próba samobójcza.



 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
majorka83 



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 42
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-04-28, 22:58   

garia82 napisał/a:
Dziś wizyta u specjalisty i ew obstawienie prochami miałoby jeden cel... prochy poszłyby na raz wszystkie,

Jest na to sposób, można dać leki zaufanej osobie i mieć dawkę na tydzień (ja tak na początku robiłam).
A poza tym moja pani dr powiedziała że antydepresanty i leki przeciwlękowe są tak zrobione żeby nie można było sobie nimi zrobić dużej krzywdy (poza ewentualnym zniszczeniem żołądka i/lub zasłabnięciem).
A jak do tego powiesz, że masz obawy, że możesz w złym stanie wziąć wszystkie, to da ci najmniejsze opakowanie.




Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-04-28, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
magda181997
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-24, 21:31   

Ja jakiś czas temu zażyłam tabletki nasenne... A moja historia wygląda tak: gwałt, miłość i wsparcie ze strony chłopaka, a gdy wszystko zaczęło wracać, powiedział mi, że sama stwarzam problemy i zerwał ze mną. Wtedy była moja pierwsza próba.



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2015-05-24, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15