Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Autor Wiadomość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-10, 15:07   

LeineTea, wiem, ale ten plastyk jest około 50 km od domu i bym musiała mieszkać na stancji.



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
LeineTea
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-10, 15:49   

Mój jest 80 km od domu. i też będę musiała mieszkać gdzieś tam na miejscu :)



 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-10, 16:02   

Lithium napisał/a:
ten plastyk jest około 50 km od domu i bym musiała mieszkać na stancji

Ja 5 lat dojeżdżam na uczelnię jakieś 45 km, więc jeżeli masz jakieś sensowne połączenie (pociąg/autobus) to możesz dojeżdżać.




 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-07, 15:56   

No i nadszedł czas ważnej decyzji dla rocznika '96. Ważniejsza niż kiedykolwiek, gdyż... Jako, że mamy uczyć się tylko tych przedmiotów, których chcemy już teraz musimy zdecydować co chcemy robić przez całe życie. Już totalnie tego wszystkiego nie ogarniam... Jest tutaj ktoś, kto to wszystko łapie? Jedyna osoba, która była skłonna mi to wyjaśnić jest tak tym wszystki zbulwersowana, że nic nie mogłam zrozumieć. Swoja drogą, rzadko się widzi nauczycieli, którzy puszczają soczyste wiązanki na ministra edukacji.



 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-03-07, 19:12   

mad_mind, też miałam problem z wyborem szkoły, a raczej profilu w liceum (byłam pewna, że do ekonomika i zawodówki się nie wybieram). W końcu wybrałam profil artystyczny z Wiedzą o Kulturze, plastyką, muzyką, rozszerzoną historią i polskim. Przy czym z historią mam problemy i po prostu jej nie lubię.

Trochę żałuję, że nie poszłam do pedagogicznej, ale tylko ze względu na pedagogikę i rozszerzoną biologię, bo ludzie, którzy są w tamtej klasie niespecjalnie mi odpowiadają... Cieszę się, że jestem tam, gdzie jestem.

Niestety, przedmioty, na które kładzie się nacisk w klasie o moim profilu, nie przydadzą mi się na studiach. Ja po prostu nadal nie wiem co chcę później robić...




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-07, 19:23   

Z tym, że teraz jest to o wiele trudniejsze. Ja MUSZĘ wiedzieć co chcę dalej robić. Bo jak wybiorę humana, to nie mam ścisłych, znaczy mam, ale wszystkie na jednej godzinie tygodniowo. Jak wybiore coś ze ścisłych do nie mam humanistycznych. I jestem w kropce.



 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-03-07, 19:25   

Słucham?! Kurczę, kto to wymyślił :?
Jak można zdać maturę z matematyki, mając jedną godzinę w tygodniu?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-07, 19:28   

Cytat:

Słucham?! Kurczę, kto to wymyślił :?

Szanowna pani Hall jak mniemam. Dla mnie to jest przerażające, bo ja nie wiem co ze sobą zrobić.




 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-08, 09:26   

mad_mind, hmmm... no ciężka sprawa. Proponuję jednak abyś wybrała taki profil, w którym są przedmioty, które dobrze Ci idą... dzięki temu przetrwasz liceum w miarę bezstresowo, a jak zmienisz zdanie co do wyboru ścieżki życiowej to się po prostu we własnym zakresie poduczysz, ewentualnie poprosisz kogoś aby Ci pewne sprawy wytłumaczył. Bez sensu pakować się na mat-fiz czy biol-chem (czy jak to teraz się zwie) jeżeli jesteś nogą z przedmiotów ścisłych, bo wtedy całe liceum będziesz mieć problemy i będziesz się martwić czy sobie poradzisz.



 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-08, 19:11   

Mój problem polega na tym, że właściwie wszystkie przedmioty dość dobrze wchodzą mi do głowy. Pytanie tylko czy wybrać coś po czym mogę pójść na studia, po których będę mieć jakąś normalną pracę, czy na coś co lubię, a praca tylko na kasie w biedronce :roll:



 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Aya 



Wiek: 37
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 544
Skąd: Katowice

Wysłany: 2012-03-08, 19:37   

Heh... wydaje mi się, że gorzej jest jak komuś nie idzie z żadnego przedmiotu zbyt dobrze.



"Każdy ma niezbywalne prawo do zmarnowania sobie życia."
Amelia
 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-08, 21:50   

Wtedy idzie do zawodówki i zawsze może zrobić technikum uzupełniające o.O



 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-03-08, 21:55   

No właśnie nie wiem czy można zrobić technikum uzupełniające, bo ostatnio mi kumpela powiedziała, że ma nie być szkół zaocznych od przyszłego roku i jestem naprawdę przerażona...
A co do Twojego problemu mad_mind, wybierz to co lubisz i Ci w miarę lekko idzie, bo popyt na pracę się zmienia co jakiś czas. :) Teraz poszukiwani są tacy ludzie, a za dwa lata będą zupełnie inni :)




 
 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-03-09, 17:21   

mad_mind, skoro dobrze Ci idzie większość przedmiotów, to na Twoim miejscu wybrałabym te, po których możesz studiować i znaleźć pracę.



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-09, 18:24   

Heh, na to wyjdzie, bo na humana nie mam szans :roll: wiedźma mnie uziemiła(dwie pały za brak podręcznika jednego dnia o.O).



 
 
Dyskusje na temat wyboru szkoły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11