Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy samotność jest zła?
Autor Wiadomość
Sadyceuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 11:22   

Samotność... Zazwyczaj jest ona czymś dla mnie naturalnym. Ale nie tym razem. Teraz samotność boli bardziej, niż popękane serce. I nie chodzi o to, że nie ma nikogo. Zawsze ktoś jest. Ale z tej samotności wyciągnąć mogą tylko określone przypadki. Wątpię w to, czy będą one miały miejsce. Kolejne puste miejsce pozostawione po słowie 'być'.



 
 
Czy samotność jest zła?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-17, 00:04   

Zastanawiam się, czy samotność/osamotnienie/izolacja może być trwałym sposobem na życie. Wydaje się to średnio naturalne z punktu widzenia statystycznego.

Tak, wiem, że są tacy, którzy mówią, że są sami/samotni/whatever (trwale, nie mówię tu o chwilowym odpoczynku od tłumów ;) ) - z wyboru. Większość z nich jednak po prostu mówiła to niejako, aby pocieszyć siebie samych, takie "pranie mózgu" by nie odczuwać tego wszystkiego tak dotkliwie. W rzeczywistości cierpieli. To było widoczne.

Nie spotkałam dotąd nikogo* w stu procentach autentycznego, kto mówiłby, że trwa w tym stanie z wyboru i naprawdę nie cierpi. Jest tu ktoś taki?

* Poza... hmmm... sobą. Jednak zdaję sobie sprawę, że moje podejście nie musi być wieczne, bo tylko krowa nie zmienia zdania w obliczu nowych danych.




Ostatnio zmieniony przez Tracy 2010-03-17, 00:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czy samotność jest zła?
HANIA1215
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-14, 18:07   

Ja też nie spotkałam takiej osoby. Każdy mniej lub bardziej, ale potrzebuje się komuś wygadać, do kogoś przytulić. To jest normalne. Zaskakują mnie ludzie, którzy "odpychają" innych od siebie, twierdząc, że nikogo nie potrzebują, bądź z góry zakładają, że nikt ich nie lubi lub wszyscy nim gardzą.



 
 
Czy samotność jest zła?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-20, 21:29   

Yhm... Czasami zwykła rozmowa na gg, czy post na forum może przynieść ulgę. Samotność nie zawsze jest zła, ale też nie zawsze dobra, o czym należy pamiętać.



 
 
Czy samotność jest zła?
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-25, 03:30   

Za długo już, za długo czuję ją obok, jej oddech na mojej szyi.
Jest ciągle. Nie mogę jej się pozbyć,nie mogę z nią walczyć, nie potrafię zaakceptować.
Czuję jej fizyczną postać. Brak oparcia. Mocy przytulenia się do kogoś, takiego zwykłego. Porozmawiania.
Przeraża mnie myśl, że tak już będzie.
To boli. Wypala.
Nie mogę i nie chcę tak dłużej.
Boli podwójnie, bo wiem, że mogę to zmienić, że mogłabym coś zrobić.. ale brak sił i odwagi.
Tkwię w kole, i wykańcza mnie.




Ostatnio zmieniony przez Camaleao 2010-05-25, 03:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czy samotność jest zła?
kraks
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-25, 21:05   

Buka, musisz uwierzyć we własne możliwości. Masz siłę. I na Twojej drodze stanie jeszcze wiele osób, które wysłuchają, przytulą i tak po prostu - będą.



 
 
Czy samotność jest zła?
anonimova
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-10, 15:44   

Nie, nie jest zła... Może robię źle może nie... Ale chce tej samotności tu i teraz.....
niech się dzieje co chce ze mną.

lit. duszka

*skoro już poprawiasz literówki to poprawiaj wszystkie i używa się koloru rangi do podpisu.
edit by ATW




Ostatnio zmieniony przez 2010-06-11, 15:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Czy samotność jest zła?
desperat
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-11, 13:54   

Samotność jest solidna. Z jednej strony brak jest osoby, która sie toba interesuje i która chce sie do ciebie odezwać ale z drugiej, jesteś samowystarczalny, inny od tej całej masy. Oczywiście nikt tego nie zauważa, ale przecież nie można oczekiwać od zycia (i ludzi) niczego dobrego.



 
 
Czy samotność jest zła?
Musterion
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-14, 19:05   

Nie wiem, może kogoś kto już mnie trochę poznał zdziwi to co napiszę ale... jestem bardzo samotny chociaż już się do tego przyzwyczaiłem troszkę... owszem zdarzają się chwile gdy jestem wśród wielu osób, ale są ta takie sytuacje jak np. koncert który gram... ale zagram a poźniej wsiadam w busa i znowu jest to samo... nie jest tak, że zamykam się przed światem ale jakoś ten świat mnie nie akceptuje, każda kobieta jaka poznam mnie olewa itp. Dobrze, że chociaż posiadam muzykę, którą tworzę i w zasadzie jedynie poprzez moją muzykę mogę kontaktować się z ludźmi. No cóż zawsze to jest jakaś alternatywa. A podsumowując samotność dla mnie nie jest dobra- jest zła, ale czasem nie ma innego wyjścia jak pogrążyć się w samotności.

Tyle z mojej strony...

Wielokropek ma 3 kropki:) Duszka




Ostatnio zmieniony przez 2010-06-16, 13:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czy samotność jest zła?
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-06, 19:42   

Znów sama. Znów czuję się samotna.
Teraz już nie mogę... wiem, że muszę ale nie mogę. A to tylko kilka dni.
Tak ma wyglądać moje życie :?: Nie chcę!




 
 
Czy samotność jest zła?
Drakon
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-07, 00:44   

Fajny temat :D teraz zauważyłem :D ... czy ona jest zła??? ... ależ nie :D ale do momentu :D jak narazię jestem happy bo wiem że jestem sam i nikogo nie skrzywdzę ;D i się cieszę z tego :D



 
 
Czy samotność jest zła?
Musterion
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-08, 13:43   

Drakon napisał/a:
Fajny temat :D teraz zauważyłem :D ... czy ona jest zła??? ... ależ nie :D ale do momentu :D jak narazię jestem happy bo wiem że jestem sam i nikogo nie skrzywdzę ;D i się cieszę z tego :D


Bardzo dobrze powiedziane...krótko i na temat...mam podobne zdanie w chwili obecnej




 
 
Czy samotność jest zła?
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-10, 17:56   

Znów mnie skręca!!!

;(

''I stanę tak pod twoimi drzwiami w białej koszulce, całej przemokniętej od letniego deszczu, z rozmazanym makijażem i zapłakanymi oczami i nie czekając aż otworzysz w końcu wykrzyczę jak cholernie mi Ciebie brakuje!!!''




 
 
Czy samotność jest zła?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-10, 23:13   

Czasami jest, czasami nie.

W tym momencie jej nie chcę. Pragnę tylko żeby U. był teraz przy mnie i mnie przytul... Nawet tak nie śmiało, jak kiedyś przy ognisku...




 
 
Czy samotność jest zła?
Drakon
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 00:39   

naamah666 napisał/a:
W tym momencie jej nie chcę


niestety popieram :(




 
 
Czy samotność jest zła?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14