Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
FanFiction
Autor Wiadomość
Eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 04:22   FanFiction

Chyba każdy wie, co to jest FanFiction. Od jakiegoś czasu piszę bloga, tak mnie to wkręciło że masakra. Czasem brakuje mi weny, więc piszę rozdziały w nieregularnym czasie.
Jeśli jest ktoś, kto lubi czytać cudze wypociny, zapraszam na mojego bloga.
http://germangie-story.blogspot.com




Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-02-05, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FanFiction
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 09:27   

Eternity napisał/a:
Chyba każdy wie, co to jest FanFiction.

Nie każdy wie. Wytłumacz.




 
 
FanFiction
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-09-25, 18:14   

Również nie mam pojęcia co to. :roll:



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
FanFiction
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 18:25   

PanFoster, Chochlik, :srsly?: Fanfiki to historie pisane przez fanów seriali, osadzone w świecie danego serialu - część fabuły jest zgodna ze scenariuszem oryginału (bohaterowie, miejsca), a część jest wymyślona. Co do treści to często są to różnego rodzaju wariacje na temat serialowych shipów, czyli związków między bohaterami - tych prawdopodobnych jak i tych bardzo nieprawdopodobnych (jak chociażby Hilson* w House MD)

* typowo wszystkie popularniejsze shipy mają swoje skróty stworzone z fragmentów imion bohaterów - tutaj House/Wilson jako Hilson




 
 
FanFiction
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 19:14   

Wiem, ale nie każdy to wie, na przykład Toster. Dlatego mówię, że nie każdy wie. To taki miły zwyczaj wyjaśniać w pierwszym poście o co chodzi. :)



 
 
FanFiction
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 19:21   

Ja też nie wiedziałam... :roll: Kiedyś się w coś takiego nawet bawiłam z koleżanką, ale nie miałam pojęcia, że to ma jakąś swoją nazwę... :D



 
 
FanFiction
Gość

Wysłany: 2013-09-25, 19:35   

Fan fiction to nie tylko historie fanów seriali. Jest cała masa fanfików opartych na książkach. Takich dziejących się w świecie Harrego Pottera czy Zmierzchu są chyba miliony. ;)
Sama będąc w liceum popełniłam parę fanfików potterowych, ale wstyd publikować. :D




 
 
FanFiction
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-09-25, 21:21   

Jestem w szoku, że niektórym było to obce....

Eternity, na pewno zerknę w wolnym czasie. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
FanFiction
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-09-26, 00:14   

Mustela Nivalis, jestem w szoku, że można tak bardzo interesować się historią serialowych bohaterów, czy poświęcać im więcej czasu niż te 25 minut przed telewizorem. :roll:



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
FanFiction
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-26, 01:04   

PanFoster, oj można, można... jak się nie ma życia prywatnego, to perypetie fikcyjnych postaci mogą stać się najciekawszym wydarzeniem w tygodniu ;)



 
 
FanFiction
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-09-26, 01:06   

Emaleth, ja rozumiem, lubić seriale. Sam czekam na nowe odcinki Jak poznałem waszą matkę, ale to dla mnie przesada trochę. :D Nie przeszłoby mi to przez myśl.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
FanFiction
Eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-26, 02:44   

Emaleth napisał/a:
PanFoster, oj można, można... jak się nie ma życia prywatnego, to perypetie fikcyjnych postaci mogą stać się najciekawszym wydarzeniem w tygodniu ;)

Nie chodzi mi o to. Po prostu kiedy naprawdę nie mam co robić to piszę na kartce a potem jakoś przepisuję na bloga.




 
 
FanFiction
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-26, 08:12   

Toster, to niekoniecznie tak, że się fascynujesz, że nie masz życia... po prostu czasem ktoś ogląda i go natchnie 'tak, a potem pewnie jeszcze opęta go demon' i dalej się okazuje, że demon nie opętał, ale historia w głowie jest, więc czemu jej nie spisać? Przecież cudza twórczość może być inspiracją do własnej i niekoniecznie musi oznaczać chorą fascynację.



 
 
FanFiction
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13