Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Już nie mam siły...
Autor Wiadomość
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 12:11   

Empiria, taki już ze mnie kinowy Wilbur - stanie nad przepaścią to jedyne chwile, które sprawiają, że czuję w sobie jeszcze bijące serce.



 
 
Już nie mam siły...
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 12:20   

Ryba, czyli po prostu możliwość odebrania sobie życia daje Ci "kopa" do życia, jakie to paradoksalne 8)

Ja wielokrotnie szukałam drzewa na swobodny zwis, ale ostatecznie pomyślałam, że skoro mam się czuć jak przed narodzinami, kiedy po prostu nie czułam NIC, totalną pustkę, to ja już wolę cierpieć i jakoś jednak żyć 8)




 
 
Już nie mam siły...
Kijanka 



Wiek: 31
Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 19
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-14, 21:03   

,, Przeraża nas myśl o śmierci, bronimy się przeciwko niej,czepiamy się życia męskiego, składając tym dowód, że rodząc się, pragnęliśmy się urodzić i ciągle jeszcze domagamy się swego przyjścia na ten świat. Człowiek, który utraciłby obawę przed śmiercią ziemską zmarłby w tejże samej chwili, miałby już bowiem tylko czystą wolę dopięcia życia wiekuistego, a życie to człowiek powinien i może samoistnie w sobie urzeczywistnić: stwarza się ono samo, podobnie jak wszelkie życie samo się stwarza" - Otto Weininger.

Samobójstwo jest właśnie największym heroizmem, bo ryzykuje się życie ziemskie w imię życia ponadempirycznego, które się zaledwie tylko czuje. Ktoś, kto wyczuwa w sobie pierwiastek inteligibilny, ten wie, że śmierć ziemska wcale go nie zabije.




,,Im większe znaczenie mają dla kogoś wszystkie sprawy, tem on sam jest człowiekiem większego znaczenia."
 
 
Już nie mam siły...
Geralt 
Biały Wilk



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 63
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-07-14, 21:33   

Kijanka, Witaj, zamiast słowa heroizm użyłbym raczej słowa odwaga albo podobnego, nie mniej jednak zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, też miewam ostatnimi czasy wiele przemyśleń i stwierdzeń podobnych do tego co napisałeś. Cytat świetny, miejmy tylko nadzieję że nikt z nas nie skończy jak jego autor...



"Najważniejsze w życiu jest, żeby od czasu do czasu, nie za często, ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym."
 
 
Już nie mam siły...
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-14, 23:45   

Kijanka napisał/a:
Samobójstwo jest właśnie największym heroizmem, bo ryzykuje się życie ziemskie w imię życia ponadempirycznego, które się zaledwie tylko czuje.

Jeżeli będę kiedyś popełniać samobójstwo, to po to aby umrzeć, a nie 'żyć ponadempirycznie'. Nie każdy samobójca wierzy w istnienie czegokolwiek po śmierci.




 
 
Już nie mam siły...
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-15, 01:46   

Mi to jednak wygląda raczej na oznake braku sił, a nie heroizmu czy odwagi.



 
 
Już nie mam siły...
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-15, 18:25   

Scarlet Halo napisał/a:
Nie każdy samobójca wierzy w istnienie czegokolwiek po śmierci.


Dokładnie.




 
 
Już nie mam siły...
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-16, 18:05   

Też mam mysli samobójcze takie jak żeby wziąść nóż i wbić go sobie w brzuch, nałykać się tabletek, nie mam ochoty już się ciąć tylko zabić. Zycie straciło dla mnie sens jakikolwiek.



 
 
Już nie mam siły...
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-16, 20:53   

Smutna mia, Jest człowiek, któremu zależy na Tobie. Samobójstwo to nie jest wyjście z sytuacji.
Jesteśmy tylko ludźmi, robimy wiele głupich rzeczy. Czytałam troszkę o Tobie w temacie powitalnym. Przeszłam podobne "piekło na ziemi". Często kusi, żeby tam wrócić. Nie wolno nam się poddać, przyjdą jeszcze lepsze dni.
:tuli:




 
 
Już nie mam siły...
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-26, 22:14   

Ja też nie mam siły, żeby żyć i ciągle wydaje mi się, że moje życie już umarło, a żyje tylko ciało. A mimo to jakoś nie myślę o samobójstwie.



 
 
Już nie mam siły...
nożowniczka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-26, 23:59   

****
I tak kiedyś umrzemy to tylko kwestia czasu.
Ja zaczynam od nadgarstku...

[ Komentarz dodany przez: Naamah: 2016-07-27, 23:49 ]
V.5. Kategorycznie zabronione jest:
- zachęcania do aktów łamania prawa, naruszania regulaminu, autoagresji czy samobójstw
- umawianie się na wspólne akty łamania prawa, autoagresji i samobójstwa.


Zapoznaj się z regulaminem i zacznij go przestrzegać.




Ostatnio zmieniony przez 2016-07-27, 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Już nie mam siły...
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-27, 00:13   

nożowniczka, no tutaj raczej chętnych nie znajdziesz. :szok:
Dlaczego chcesz zrobić sobie krzywdę?




 
 
Już nie mam siły...
nożowniczka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-27, 00:21   

Życie jest j*****, a krew jest spoko. [***]

Co, wyślecie mnie do psychiatryka? Spie*dalajcie, idę się dalej ciąć, a wy gówniarze róbcie, co chcecie, spie*dalajcie na szczaw.

[ Komentarz dodany przez: aga_myszka: 2016-07-27, 09:23 ]
Nie obrażaj użytkowników forum! Zakaz przeklinania!




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-07-27, 09:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Już nie mam siły...
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-27, 00:38   

Ciężka noc przede mną, brakuje sił..



 
 
Już nie mam siły...
nożowniczka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-27, 23:55   

Spier*** z regulaminem ***.



Ostatnio zmieniony przez 2016-07-28, 06:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Już nie mam siły...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 14