Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kara śmierci
Autor Wiadomość
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-15, 22:04   

Cherry wierzysz w to, że rzeczywistość więzienna chroni kogokolwiek?
Już sami między sobą ustalą, który gorszy i się za niego wezmą.




 
 
Kara śmierci
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-15, 22:10   

Pisałam o procesie norymberskim. Takie sytuacje to są te wyjątki dla których aż się prosi, żeby wykonać karę najwyższą. I to poprę. Nic innego.

Kwestie finansowe: już ten argument został obalony. Taniej jest ich nie zabijać.




 
 
Kara śmierci
Rycerz_Smutnego_Oblicza
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 00:12   

hm, właściwie zastanawiałem się jak to jest mieć dożywocie, siedzie sobie w celi, ktoś mnie drażni... zabije go, najwyżej zamkną mnie w izolatce na tydzień.

I jak tak sobie myślałem to doszedłem do wniosku że wole kare śmierci.




 
 
Kara śmierci
Dante
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 00:51   

Nieco zbaczając z tematu (acz nie do końca ;p ).Nie tak dawno czytałem o tym, iż pewien mieszkaniec USA, a konkretnie chyba Californi poprosił sąd o karę śmierci za zabójstwo bodajże. Sąd skazał go na ową karę, gdyż 'nie wykazał skruchy'. jednakże ze strony skazanego było to raczej dosyć sprytne posunięcie, gdyż od kilkunasty lat nie wykonywano tam żadnych wyroków śmierci, a ogólnie niewiele osób straciło w ten sposób życie, dodatkowo w kolejce przed nim było (a może i jeszcze jest) chyba ponad 1500 osób. W najlepszym razie mógłby on uzyskać dożywocie i żyć jak zwykły więzień. Jednakże skazanym na śmierć zostaje przydzielona specjalna cela, osobna, bardzo wygodna, z wieloma rozrywkami. Innymi słowy prawdopodobnie będzie sobie siedział baardzooo dłuuugo w wygodnej celi :)



 
 
Kara śmierci
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2010-01-16, 17:18   

Jestem bezwzględnie przeciw. Nie człowiek daje życie, więc nie ma on go prawa odbierać. Nikomu, nawet najgorszemu zbrodniarzowi.
Jestem za przymusowymi robotami dla więźniów, niech sami na siebie zapracują.




:myszka:
 
 
Kara śmierci
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 18:31   

Hm... Ja nie stawiałabym raczej na karę śmierci. Odbywa się to za szybko, zbyt mało boleśnie i nie daje żadnej nauczki przestępcy.
Skłaniałabym się raczej do tortur. Baaardzo bolesnych i pouczających tortur.

Morderce np. cztery razy w tygodniu przez 7 lat nacinać nożem i zanurzać w soli.
Dopóki w ten sposób nie umrze z wykończenia. Jeśli przeżyje, gratuluję wyjścia z więzienia.




 
 
Kara śmierci
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 18:38   

Sadystka...

Sorry, dla mnie to nie halo coś... Stajesz się gorszy niż morderca.




 
 
Kara śmierci
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 18:40   

Z tą różnicą, że morderca zasłużył, a jego ofiara nie.



 
 
Kara śmierci
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 18:42   

Nie do Nas należy osądzanie kto zasłużył, a kto nie... Moim skromnym zdaniem. Wiem, sama wskazałam wyjątek. Ale wyjątek potwierdza regułę.



 
 
Kara śmierci
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 18:44   

Rozumiem;) Moim zdaniem jednak, kary powinny być surowe...



 
 
Kara śmierci
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 18:56   

Naamah666, mam nadzieję, że to ponury żart z Twojej strony. Jeżeli jednak mówisz poważnie, to kopnij się w czoło.



 
 
Kara śmierci
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 19:08   

W takim razie przepraszam, że wyraziłam swoją opinię.



 
 
Kara śmierci
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 19:22   

Nie musisz przepraszać. Musisz się leczyć.

Sorry za szczerość.

Zaq, rozumiem, że próbujesz uświadomić Naamah, że jej wymarzone "metody" są absurdalne, niemniej mógłbyś być łagodniejszy w słowach. Atakujemy poglądy, nie osoby. //Tracy


Moglbys przestac wysylac ludzi do lekarzy. //Cherry




Ostatnio zmieniony przez 2010-01-16, 19:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kara śmierci
Dante
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 19:41   

naamah666 napisał/a:
Z tą różnicą, że morderca zasłużył.


A jak zdefiniujesz(?) "zasługiwanie" na śmierć. Nie sądzicie, że każdy, choćby najgorszy przestępca ma w sobie ukrytego dobrego człowieka, jednak jego doświadczenia życiowe zrobiły z niego to, co zrobiły, w związku z czym zrobił coś, czego nie powinien.




 
 
Kara śmierci
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 20:05   

Nie wiem, dlaczego mam taką okrutną naturę. Być może, powodem jest to, że jako dziewczynka nie umiałam się obronić, odezwać... A teraz ponoszę konsekwencje tego np, gdy śpię i mam koszmary. Lekkie skutki, bo z tych poważniejszych się wyleczyłam, przebrnęłam przez nie przy pomocy Ukochanego.
Nie wiem jak inaczej ukarać np. mężczyznę, który czterokrotnie zgwałcił 16-latkę, nagrał, ośmieszył, upokorzył, a na koniec zabił, pozbawiając być może rodziców najdroższej córki, chłopaka Ukochanej...




 
 
Kara śmierci
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12