Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piercing i tatuaże
Autor Wiadomość
kociara 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2014
Posty: 68
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-01-07, 00:08   

Ja przekłuwałam uszy u kosmetyczki 1,5 roku temu pistoletem.Niby wszystko supersterylnie obok nawet gabinet dermatologa.
Jedna dziurka jest jakby gorzej przestrzelona dwa razy po włożeniu kolczyka mi poleciało z niej trochę krwi.Mogę nosić tylko dobre kolczyki bo po zwykłych w dziurkach robi mi się lekko ropa (i tak teraz mam jedną parę kolczyków które dostałam od lubego,srebrnych pozłacanych i jest ok).Mam też problem z małymi kolczykami tymi sztyftowymi które strasznie mi z uszu wylatują.Po dłuższym nie wkładaniu kolczyków dziurki się troszkę zarastają i jest problem po dłuższym noszeniu również.




 
 
Piercing i tatuaże
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-01-07, 00:10   

Co to znaczy "dobre kolczyki", a co to znaczy "zwykłe"?



 
 
Piercing i tatuaże
kociara 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2014
Posty: 68
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-01-07, 11:24   

Zwykłe czyli jakieś chińskie po 5 zł,mogę nosić tylko srebrne,złota nie lubię chyba że pozłacane srebro.



 
 
Piercing i tatuaże
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-01-07, 11:57   

To nie jest wina przekłucia tylko Twojego uczulenia na dziadowskie materiały, ja mam to samo. Tylko srebro, złoto i stal chirurgiczna mnie nie uczulają. W 'chińskich kolczykach' ucho puchnie, swędzi i czerwienieje.



 
 
Piercing i tatuaże
Alex 



Wiek: 24
Dołączyła: 11 Sie 2014
Posty: 105
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-01-29, 18:17   

Nie polecam robienia u kosmetyczek, ale wiadomo co właściciel dziurek to inna opinia ;)
Z prawą dziurką nigdy nie było problemów, zero ropienia itp. A lewa to jeden wielki problem... Teraz chciałam zaczać robić tunele. Rozpychacz po walkach udało mi się bez większego bólu włożyć. Poszłam spać, i rano po przebudzeniu chciałam umyć rozpychacz. Pojawił się pierwszy problem. Nie byłam w stanie go wyjąć! Spędziłam naprawdę przerażające chwile nim udało mi się go wyjąć... Po wyjęciu doznałam szoku. Dziurka tonęła w krwi, a po przemyciu było widać wyraźną ranę. Najlepsze jest to że z przodu dziurka jest trochę większa od normalnej, a z tyłu ledwo byłam w stanie przełożyć normalny kolczyk... I doskonale mogłam zauważyć że dziurka jest zrobiona strasznie krzywo :/ Teraz wystartowałam z drugim uchem, ale teraz przed włożeniem rozpychacza rozpycham trochę taśmą teflonową. Na razie jest super. Macie może jakieś porady co do opieki nad lewą dziurką? Przemywam środkiem odkażającym i smaruje maścią, zalecaną przez piercerów itd. Liczę na jakieś sugestie :)




Jestem wolna, polecam to uczucie.
 
 
 
Piercing i tatuaże
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-02-01, 19:10   

Przekłuwałam uszy u kosmetyczki. Jedno ucho, ok, drugie... przy każdym dotknięciu, próbie kręcenia kolczykiem ból był nie do wytrzymania, kolczyka wyjąć nie dałam rady. Poszłam do kosmetyczki, uznała, że to moja wina i widzi pierwszy raz coś takiego. Pojechałam do szpitala z tym, miałam zabieg. Co się dowiedziałam? Że to jest dość częste po przekłuwaniu u kosmetyczek. Nigdy więcej..



„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Piercing i tatuaże
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-06, 23:38   

dyingsooul, nie lepiej było wybrać piercera? Są... Normali. Bardziej ludzcy niż kosmetyczki.



 
 
Piercing i tatuaże
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-02-08, 01:21   

Oyakaell, lepiej, ale... nie mam pojęcia czy u mnie jest w ogóle piercer, a wszyscy, których znam, robili u kosmetyczki i było ok. :| Chciałabym mimo wszystko mieć kolczyki w uszach, więc następnym razem ogarnę piercera, nawet jeśli musiałabym jechać trochę dalej.

Kropki, przecinki w niewłaściwym miejscu. | Ella




„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-02-08, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piercing i tatuaże
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-08, 17:53   

dyingsooul, kosmetyczki to zło bo kolczyk w pistolecie miażdży tkanki. A piercer używa igieł, które rozcinają tkankę. Cała reszta zależy od organizmu - w końcu co człowiek to inaczej reaguje.

Alex, psikaj [lek], smaruj maścią pod tytułem [lek] (maść z antybiotykiem). Powinno trochę pomóc. Albo wybierz się do jakiegoś szatana od kolczyków, oni się na tym znają. :)

Nazw leków można używać tylko w wyznaczonych działach. // Myszka




Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2015-02-08, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piercing i tatuaże
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-02-08, 17:57   

dyingsooul, po wizycie na pistoletowaniu warto odpiąć zawleczkę kolczyka - często podczas nabijania nachodzi ona za głęboko uciskając płatek ucha i powodując dyskomfort.



Este blestemata
 
 
Piercing i tatuaże
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-02-08, 18:13   

lullaby, już się o tym przekonałam i nie planuję więcej zawitać u kosmetyczki, jeśli chodzi o kolczyki. :|
antymon, a o tym pojęcia nie miałam, było to dobre 1,5 roku temu, chciałam w końcu mieć przekłute uszy, wszyscy robili u kosmetyczki, także ciocia, kuzynce, gdy była mała, wiec myślałam, że będzie ok. :|




„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Piercing i tatuaże
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-27, 19:24   

Jesteśmy:
1. Bardziej otwarci na świat niż niewytatuowani i w dodatku potrafimy słuchać.
2. Spontaniczni i bardziej skłonni do przełamywania rutyny.
3. Jak nikt potrafimy podbijać samoocenę osób, z którymi wchodzimy w związek.
4. Nie mamy problemów z wyrażeniem siebie, zarówno na skórze, jak i w życiu.

Co Wy na to?

Tekst via: Rdzaniespi - tatuaż w kulturze.




dead but delicious
 
 
Piercing i tatuaże
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-28, 13:47   

Mam pomysł na tatuaż. Dokładnie na moich dłoniach. Miejsce wyjątkowo widoczne, a więc minie pewnie mnóstwo czasu, nim się zdecyduję. Nie lubię 'pustych' tatuaży, robionych na pokaz i tylko ze względu na kwestie estetyczne. Podoba mi się, jeżeli tatuaż ma przesłanie, coś symbolizuje. Moje na dłoniach mówiły by o wszystkim, co kocham. Spróbowałabym połączyć litery, liczby, tak by każdy, kto mieszka w moim sercu, miał dla siebie miejsce i na moim ciele. Dłonie to dla mnie najpiękniejsze miejsce na tatuaż. Nie mam na razie żadnego, ale fascynują mnie. Kat Von D i jej twórczość. Uwielbiam.



Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Piercing i tatuaże
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-28, 15:21   

Sadnessa napisał/a:
każdy, kto mieszka w moim sercu, miał dla siebie miejsce i na moim ciele.
A jak ktoś się z twego serca wyprowadzi?



 
 
Piercing i tatuaże
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-02-28, 16:15   

Planuję kilka tatuaży, choć jakoś nie zbieram się żeby je zrobić, myślę, że to z powodu braku porządnego człowieka do zrobienia ich. Póki co uskuteczniam kolczyki. Na dzień dzisiejszy mam dwa w lewym uchu, dwa w prawym i tunel 10 mm. Smiley od roku i od niedawna w wardze, ale kolejne też chodzą mi po głowie :)



 
 
Piercing i tatuaże
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14