Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piercing i tatuaże
Autor Wiadomość
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-06-23, 20:29   

Wyślij maila z kolorowym wzorem, a miniaturę na kartce (A4)- pogadaj z tatuatorem. Pogadaj gdzie go chcesz i jak. Najwięcej dowiesz się od osoby, która go będzie robić. Swoją drogą mnie nawet drukowali wzór w studio po drobnych poprawkach (bo na początku miał być rysowany, później stanęło, że jednak mój kochany dzikolis).

Cytat:
Czy tatuaże zawsze bledną po dłuższym czasie?

Tatuaż przede wszystkim blednie też po wykonaniu, dlatego należy zwrócić uwagę, żeby nie był zbyt jasny, bo po pół roku- roku czeka poprawka. Barwnik się wchłania i wypływa przez pierwsze tygodnie. No i... czasem traci na ostrości i detalach.




Este blestemata
 
 
Piercing i tatuaże
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-24, 17:52   

Byłam dziś zapytać ile kosztowałoby zrobienie kolczyka - helixa i babka powiedziała, że 20 zł jeśli robiłaby go pistoletem, a 70 zł jeśli igłą. Szukałam na internacie jakiś opinii na ten temat i uwagi są podzielone. Niektórzy mówią, że po zrobieniu kolczyka pistoletem normalnie im się wszystko goiło, ale chyba większość wypowiedziała się negatywnie, że dziurka bardzo długo się goiła i mieli jakieś tam powikłania. Niektórzy nawet pisali, że musieli wyjąć kolczyka.
Dlatego pytam tych którzy mieli/mają taki kolczyk: co za różnica czy kolczyk będzie robiony pistoletem, czy nie? Jakie mieliście doświadczenia? ;)

Nie zaczyna się zdania od więc.//Ch.




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-24, 22:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Piercing i tatuaże
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-06, 13:51   

Korci mnie, żeby zrobić sobie kółko w dolnej wardze, albo coś podobnie prostego. Kusi mnie taki bardziej industrialny wygląd, zresztą chciałbym po prostu coś w sobie zmienić.



 
 
Piercing i tatuaże
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-07, 08:13   

Iroisai napisał/a:
Dlatego pytam tych którzy mieli/mają taki kolczyk: co za różnica czy kolczyk będzie robiony pistoletem, czy nie? Jakie mieliście doświadczenia?

Jest różnica! Dlaczego nikt tego nie rozumie?! :ech: Pistolet rozrywa tkankę, a igła przekłuwa ją delikatnie, tak jak być powinno. Poza tym, kolczyk włożony do pistoletu traci swą sterylność. Nie polecam. Czasem lepiej zapłacić więcej i mieć to zrobione porządnie. Piercer zajmuje się piercingiem, a nie jakaś głupia kosmetyczka.




 
 
Piercing i tatuaże
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-07, 09:13   

Hekate napisał/a:
Piercer zajmuje się piercingiem, a nie jakaś głupia kosmetyczka.

To, że kosmetyczki mają najczęściej bardzo mgliste pojęcie o piercingu nie oznacza, że są głupie. Głupie, to mogą być osoby, które korzystają z takich usług 'pistoletowych'. Kosmetyczka może być kiepskim piercerem, ale świetną specjalistką w swoim fachu... A wczoraj dostałam CV na operatora koperki. Facet wpisał w zainteresowaniach "współczesne techniki medialne, jazz" i jeszcze jakiś dość niszowy rodzaj literatury. Chociaż kopie rowy, to bym nie powiedziała po tym CV, że to jakiś tępak...




 
 
Piercing i tatuaże
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-07, 21:19   

Chochlik, rozumiem i zgadzam się z Tobą. Poniosły mnie emocje. Denerwuje mnie fakt, że większość kosmetyczek zabiera się za przekłuwanie ciała. Przecież one nie mają nawet ukończonych jakichkolwiek kursów. :roll: Piercing to nie jest ich fach.



 
 
Piercing i tatuaże
ladylazarus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-12, 22:32   

Cóż, sama mam 12 tatuaży (kilka całkiem sporych), kolczyki w uszach i jeden jedyny labret (dolna warga) ;) Marzą mi się cheeksy, ale pozostaną chyba jedynie marzeniem... Za to tatuowania na pewno to nie koniec :)



 
 
Piercing i tatuaże
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-09-03, 21:45   

Mam jeden malutki tatuaż na nadgarstku, teraz planuje kolejne.
Czasem myślę, że sama chciałabym tatuować. To było takie moje marzenie z okresu nastoletniego. Może kiedyś zacznę.




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Piercing i tatuaże
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-09-03, 21:47   

Masz już wybrany wzór nowych? Co przedstawia ten na nadgarstku?



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Piercing i tatuaże
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-09-04, 07:05   

pinkrabbits, znak nieskończoności? ;)



dead but delicious
 
 
Piercing i tatuaże
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-09-04, 22:28   

biały królik, a Ty masz jakiś? Nie widziałam Twoich postów w tym temacie (może jestem ślepa...)
Ja cały czas się waham. Myślałam o fajnie rozwiązanym graficznie jeleniu, o kwiatach (każdy miałby coś reprezentować), o jakiejś konstelacji, o ukochanej połoninie i milionie innych rzeczy. Ale narazie nie mogę się na nic zdecydować. Marzy mi się narcyz ze względu na znaczenie, ale strasznie mi się nie podoba z wyglądu. A jako osoba, która coś tam chce z grafiką kombinować, nie jestem w stanie zrobić sobie czegoś, co nijak mi formą nie podchodzi.

R. de Valentin, tak, oczywiście, z wpisanym 'love'. Skąd wiedziałeś? :D

(Dobra, żartuję. Naprawdę mam kanji oznaczające 'teraz' i coś jeszcze, ale o tym drugim znaczeniu mało kto wie. Znaczeniowo bardzo dla mnie ważne, a i całkiem niebrzydki znaczek.)




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Piercing i tatuaże
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-09-11, 21:05   

Tatuaż z Wiedźmina na nadgarstku, kolczyk w brodzie i wardze (teraz wyjęte, ale niedługo robię re-piercing) planuje też w sutkach. Więcej grzechów nie pamiętam, amen.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
Ostatnio zmieniony przez 2014-09-12, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piercing i tatuaże
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-09-12, 15:21   

pinkrabbits, przepraszam. Przeczytałam w pośpiechu, a potem zapomniałam odpisać...
Nie, nie mam ani jednego i chyba... bardziej ciągnie mnie niestety do skaryfikacji. A co do pomysłów, to całkiem niezłe.




Ostatnio zmieniony przez 2014-09-12, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piercing i tatuaże
deseline 
i don't care



Wiek: 26
Dołączyła: 21 Wrz 2013
Posty: 67
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-13, 00:23   

Kółko w nosie i kilka w uszach, planuję w języku oraz za 2 lata biorę się za tatuowanie ludzi. ;)



"Depresja zabija, marzenia jak trotyl,
jeden jest zdrowy na stu opętanych."
Ostatnio zmieniony przez 2014-09-13, 07:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piercing i tatuaże
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-16, 20:48   

Dwa tatuaże. Ma ramieniu Primal symbol. Ma boku gargulca na nagrobku. Piercing był, usunąłem.



 
 
Piercing i tatuaże
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15