Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piercing i tatuaże
Autor Wiadomość
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-07-02, 19:59   

Ma ktoś septum albo tragusa? Bardzo boli, jak gojenie?

Planuję zrobić sobie te dwa przekłucia ale nie mam żadnych kolczyków i boję się bólu :lol: . O dziwo nie przeraża mnie kilkugodzinne tatuowanie, ale to przekłucie ciała na wylot to dla mnie hardcore :D .




 
 
Piercing i tatuaże
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-07-02, 22:57   

Maze, ja mam helixa, w sensie przekłucie, ale nie noszę, bo zgubiłam kulkę :facepalm: te Twoje są dla mnie kosmosem :lol:



 
 
Piercing i tatuaże
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-07-02, 23:12   

takajakinne, a helix Cię bolał przy przekłuwaniu?



 
 
Piercing i tatuaże
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-07-03, 10:26   

Maze, przy przekłuwanie nie, później bolało bardzo i ucho miałam jak balon.. Ale minęło. Nie pamiętam jak długo się goiło, ale wydawało mi się że długo.



 
 
Piercing i tatuaże
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-07-03, 10:36   

Zrobiłam trzy przekłucia w chrząstce prawego ucha w sierpniu (profesjonalnie, w studio piercingu, zabuliłam 450 zł). Tylko że nie umiem spać zawsze na lewym boku. Jedno przekłucie straciłam jesienią w czasie covidu, o pozostałe jeszcze walczę. Górne chyba się w końcu zagoiło, ale z niższym nadal potrafię się obudzić krwawiącym.

Co ciekawe, wcześniej dwa razy zrobiłam sobie sama helixa w domu i zagoił się w moment.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Piercing i tatuaże
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2023-07-05, 09:34   

Maze, jedyne co wiem o septum to że lubi... śmierdzieć. Więc dbanie o higienę po przekłuciu mimo, że i tak x2 to przy septum... x4. :P

Maze napisał/a:
O dziwo nie przeraża mnie kilkugodzinne tatuowanie, ale to przekłucie ciała na wylot to dla mnie hardcore .

I dlatego ja nie mogę się przemóc do dokończenia ucha.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Piercing i tatuaże
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-07-05, 12:22   

Euphoriall, właśnie słyszałam, podobno nawet zagojone wymaga specjalnego traktowania, żeby nie zaczęło brzydko pachnieć :lol: . Ale z tego co czytałam pielęgnacja mimo wszystko nie jest jakaś uciążliwa.

Robię w piątek :lol: . Jednocześnie septum i tragusa, moje pierwsze przekłucia. Niecały miesiąc temu robiłam tatuaż i przysięgam że nawet w 1/3 mnie tak nie stresował jak te kolczyki :D .


<<< Dodano: 2023-07-07, 18:12 >>>


Zrobiłam septum, zrobiłam tragusa. NIGDY WIĘCEJ :lol: . Wolę miliony igieł z barwnikiem przez skórę niż te tortury z piercingiem!
Miałam pecha albo trafiłam na niedoświadczoną piercerkę (chociaż niby nie...), bo kłuła mnie chyba z godzinę, z czego nos przebijała dwa razy, bo za pierwszym razem wyszło krzywo :lol: . Mam nadzieję, że mimo to zagoi się bez problemów, bo efekt super.




 
 
Piercing i tatuaże
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-07-08, 16:20   

Maze napisał/a:
bo kłuła mnie chyba z godzinę, z czego nos przebijała dwa razy, bo za pierwszym razem wyszło krzywo

ILE?!?!

Przecież to powinno łącznie z dezynfekcją zająć kilka minut... Współczuję. Powinna Ci zwrócić część kasy moim zdaniem.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Piercing i tatuaże
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-07-08, 17:18   

chiroptera, no, grubo, trochę się czułam jak na torturach :lol: . Nie chciałam zwrotu żadnej kasy, nawet nie przyszło mi to do głowy, dostałam tylko dodatkowy kolczyk i milion przeprosin :lol: . Ale też widziałam, że ona jest bardzo zestresowana sytuacją, ona uspokajała mnie, a ja ją :D .



 
 
Piercing i tatuaże
tokadorium 



Wiek: 24
Dołączył: 26 Cze 2023
Posty: 18
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2023-07-18, 23:28   

Jejku też ostatnio myśle o jakimś drobnym przekłuciu w uchu typu rook i w płatku ale nasłuchałem się tyle o gojeniu że zagłuszam to pragnienie nowymi dziarami hah. Też mam tak że tatuaże to dla mnie kompletny spokój nawet robiąc w domu chyba dlatego że za każdym razem moje ciało reagowało tak samo a przy kolczykach z tego co wiem jeden sie zagoi drugi nie.

Z waszymi tatuażami też jest tak że coraz większe i coraz częściej? Mi chyba zaczęło to dawać jakiś boost humoru, w trakcie robienia planuje kolejny xd

Myślicie że warto się douczyć i zrobić kolczyk w płatku samodzielnie? Dużo jest do zepsucia?




Minęło wiele miesięcy,
Ale mnie nic nie minęło;
Czas dla mnie w miejscu przystanął;
Takie jest, chłopcy, takie jest piekło.
 
 
Piercing i tatuaże
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-07-18, 23:42   

tokadorium napisał/a:
Myślicie że warto się douczyć i zrobić kolczyk w płatku samodzielnie? Dużo jest do zepsucia?

Wiem, że zawsze trąbią, żeby nie robić samemu, nie iść do kosmetyczki, tylko do piercera, ale... płatek ucha naprawdę ładnie się goi i trudno go zepsuć. Byle zrobić to sterylną igłą i sterylnym kolczykiem w rękawiczkach.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Piercing i tatuaże
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-07-19, 08:48   

tokadorium napisał/a:
Z waszymi tatuażami też jest tak że coraz większe i coraz częściej?

Mnie przed kolejnymi tatuażami wstrzymuje wyłącznie kwestia finansowa, więc mam odpowiednio dużo czasu na zastanawianie się czy na pewno chcę kolejny i jaki. :D




 
 
Piercing i tatuaże
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2023-07-19, 10:11   

Maze napisał/a:
chiroptera, no, grubo, trochę się czułam jak na torturach

I to srogich. Za darmo powinni Ci to zrobić. To nawet ja tak nie torturowałam kumpeli, a robiłam na raz 5 przekłuć... nie pytajcie.


tokadorium napisał/a:
Z waszymi tatuażami też jest tak że coraz większe i coraz częściej? Mi chyba zaczęło to dawać jakiś boost humoru, w trakcie robienia planuje kolejny xd

Ja w sumie wszystkie mam spore. Całe udo, łydka, rękaw, plecy na 1/2... nom. Kompozycyjnie też raz a porządnie.
tokadorium napisał/a:
Myślicie że warto się douczyć i zrobić kolczyk w płatku samodzielnie? Dużo jest do zepsucia?

Zawsze możesz zepsuć, nawet proste. Bo prócz przekłucia ważne jest jeszcze przygotowanie.

Sweden napisał/a:

Mnie przed kolejnymi tatuażami wstrzymuje wyłącznie kwestia finansowa

:roll: mów mi jeszcze.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Piercing i tatuaże
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1746
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-07-19, 10:55   

tokadorium napisał/a:
Z waszymi tatuażami też jest tak że coraz większe i coraz częściej?
W sumie i tak i nie. Mam plan na kilka tatuaży, ale w sumie kończy się na planach, chociaż jest jeden, który "muszę" mieć, ale tu też jest to trochę w zawieszeniu.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Piercing i tatuaże
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-07-19, 11:21   

Im więcej piszecie o tym, jak tragiczny był to proces przekłucia, tym bardziej się cieszę, że te kolczyki ładnie mi się goją :lol: .

Co do tatuaży, u mnie nie ma zależności. Mój pierwszy był duży, później robiłam zarówno małe, jak i większe. W planach też mam takie i takie.

We wrześniu lub październiku zrobię sobie mały i osobisty tatuaż, chcę upamiętnić coś ważnego. I czuję się trochę skrępowana tym faktem :lol: . Nie lubię się tak odsłaniać, a symbol jest dość łatwy do rozszyfrowania.




 
 
Piercing i tatuaże
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12