Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rówieśnicy
Autor Wiadomość
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-06-12, 00:13   

Mnie często ostatnio zdarza się nie wychodzić z domu, ale jak już wyjdę to tu gdzie mieszkam nie mam się do kogo odezwać, bo tu jest mało moich znajomych. Albo jak już się z kimś spotkam a źle się czuję, to nawet nie wiem co on do mnie mówi, jakbym była za szybą i nie słyszała, potakuje tylko głową. Lubię moich znajomych, ale czasem nie mam siły ich słuchać :|



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
Ostatnio zmieniony przez megi-s 2011-06-12, 00:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rówieśnicy
LeineTea
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-13, 10:36   

Ja prawie przez miesiąc nie wychodziłam z domu. Nie czułam takiej potrzeby. Znaczy się wychodziłam ale tylko np, w niedzielę do kościoła. Czuję taką dziwną wrogość w stosunku do ludzi. Przypisuję im odgórnie jakieś straszne niemoralne czyny i stwierdzam że ich nienawidzę od początku. Mam przyjaciółki, aczkolwiek gdy z nimi przebywam i rozmowa nie kręci się wokół mojej osoby jestem strasznie wściekła. Przed rokiem w ogóle tak nie miałam. Uwielbiałam pomagać ludziom. Teraz też zbawiam świat, ale postrzegam siebie jak wielkiego narcyza, chociaż zaniedbuję siebie samą, bo myślę o innych.



 
 
Rówieśnicy
Scarlett 


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 62
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-08-08, 11:58   

Niestety jestem raczej samotniczką, w dodatku nieśmiałą i trochę za bardzo przejmującą się wszystkim...
Potrzebuję dużo czasu, aby poczuć się pewnie wśród nowo poznanych ludzi...
Ale jak już się otworzę przed danymi osobami, to z nieśmiałej, wiecznie milczącej osoby mogę stać się wręcz gadułą :D .




 
 
Rówieśnicy
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-02, 15:13   

rówieśnicy znowu dają o sobie znać w niezbyt dobry i miły sposób. Powtórka z gimnazjum...
Gdy idę sobie korytarzem to ciągle słyszę jakieś głupie komentarze typu zmień te spodnie, posuń się nie widzisz ze idę i takie tam głupie dogadywanie. Nie wiem czy wyglądam na głucha i ślepą ale zachowują się tak jakbym taka była i nie widziała ze obgadują albo się śmieją... Nie wiem dlaczego... Przecież większości tych ludzi nawet nie znam a oni znają mnie, moje imię itp... Nie wiem czy jest gdzieś na necie czy co...
Wystarczająco się już rozpisałam, przepraszam.




 
 
Rówieśnicy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-09, 22:04   

Dziś wraz z moimi rówieśnikami piłam piwo w gabinecie wicedyrektorki.
Kocham tych ludzi xD




 
 
Rówieśnicy
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-03-10, 00:19   

naamah666, :shock:
Jak to? :lol:




 
 
 
Rówieśnicy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-19, 17:40   

Evicka,zostaliśmy do niej zaproszeni na poczęstunek, a ona sama poszła do nauczycieli;d Włączyliśmy monitoring i bezpiecznie wypiliśmy piwo zajadając się kanapkami xd

Kocham tych ludzi i ich pozytywne nastawienie... Są tacy... Normalni.

Nie mogę znieść tylko dwóch dziewczyn... Jedna to głupi konfident... A druga mając same czwórki i piątki z matmy cały czas marudzi nam, że nie zda i nie potrafi słowem odezwać się nauczycielowi... Że już nie wspomnę o tym, że na lekcji tak mu przytakuje, że spokojnie mogłaby robić jako ten piesek samochodowy...




 
 
Rówieśnicy
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-03-20, 01:16   

naamah666, zawsze w każdej klasie musi być kilka lizodupów, takich, którzy psują wszelkie wagary klasowe i wałki typu, nie przypominamy o sprawdzianie itd. :P
Ach szkoła, fajne czasy. :)




 
 
 
Rówieśnicy
Pola 



Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 199
Skąd: Lbn/Wrocław

Wysłany: 2012-03-20, 21:21   

Evicka napisał/a:
Ach szkoła, fajne czasy.


Nie, jak sie chodzi 6 lat do katolika :P Czas wyjęty z życiorysu plus konsekwencje w postaci zrytej psyche...




 
 
Rówieśnicy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-03-20, 21:25   

Oooo. tak.. katolik.. gorzej być nie może :P



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
Ostatnio zmieniony przez Cirilla 2012-03-20, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rówieśnicy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-20, 23:08   

Evicka napisał/a:
Ach szkoła, fajne czasy.


Też będę za nimi tęsknić, dlatego też pewnie podświadomie sprawiam, że moja szansa na zostanie w tej klasie się zwiększa ;p




 
 
Rówieśnicy
niczyja 
nadzieja



Wiek: 25
Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 49
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-04-01, 22:45   

Boję się rówieśników, przerażają mnie. Ukrywam się, wbijam wzrok w podłogę, żeby nie patrzeć im w oczy. Nie wiem, dlaczego tak jest, próbuję pokonywać strach, ale czuję się tak bardzo inna od nich, że teraz nie widzę sensu w socjalizowaniu się. Jestem dziwadłem, nigdzie chyba nie pasuję.



"Odkąd umiłowałam Boga całą swoją istotą, całą mocą swego serca, odtąd ustąpiła bojaźń i choćby mi nie wiem jak już mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość, a Duch Jego- jest spokój."
 
 
 
Rówieśnicy
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-02, 16:36   

niczyja napisał/a:
ale czuję się tak bardzo inna od nich, że teraz nie widzę sensu w socjalizowaniu się. Jestem dziwadłem, nigdzie chyba nie pasuję.

Poczekaj na liceum, tam dopiero roi się od dziwadeł :D Przy nich będziesz normalna :P Gimnazjum to moim zdaniem najgorszy czas w życiu człowieka. Jeżeli chodzi o ludzi. W liceum spotykasz już niemal dorosłych ludzi, którzy więcej rozumieją, więcej są w stanie przetrawić (w większości, bo zdarzają się takie gwiazdy...) W LO udało mi się nawiązać dobry kontakt z paroma osobami, mimo, że na początku bali się do mnie zbliżyć, bo od razu wpadałam w panikę i zaczynałam krzyczeć. Na przykład na mojego najlepszego teraz kumpla, nawrzeszczałam, bo wydawało mi się, że czyta mi sms'y przez ramię i dziwnie na mnie patrzy. Sama mu się dziwię, że teraz ze mną rozmawia. Pie*dol gimnazjalistów, za niedługo męka się skończy i poznasz nowych, ciekawszych ludzi :)




 
 
Rówieśnicy
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-02, 16:49   

Narzekałam na gimnazjum, a trafiłam na jeszcze gorszych... Jak ja nie nawiedzę ludzi. :D Jutro znów szkoła.... Ech ale mi się nie chce iść, aczkolwiek i tak w domu nic nie robię. Nic mi się nie chce to się nie zmuszam. No nie wiem jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi, nie zawsze są tacy fajni jak sobie wyobrażamy. Dobrze, że nie dałam sobie wejść na głowę. Na początku znów było to samo, głupie zaczepki... Ale jak ktoś mnie zaczepiał po prostu mówiłam kilka agresywnych, nieładnych słówek i w końcu się odczepili. Ostatecznie jest już spoko ale jak nie będziesz się odzywać, jak to było wcześniej w moim przypadku no to ma się przerąbane przez najbliższe dwa-trzy lata szkoły. Chociaż ja miałam całą podstawówkę przechlapane. ;)



 
 
Rówieśnicy
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-04-02, 18:19   

Gimnazjum było okropne, tam liczyło się tylko jak bogatych masz rodziców i jak wyglądasz. Liceum lepsze, nie jestem zbyt lubiana bo jestem trochę inna, dziwna, szczera i nigdy sztucznie miła, po prostu nie potrafię udawać.
Mam swoja paczkę i trzymam się z tymi ludźmi, kocham ich a oni mnie. W zupełności mi to wystarcza, nie potrzebuje być w "elicie" - bo tak się dzieli nasza szkoła, na tych lepszych i gorszych. Co jest wręcz śmieszne, że wskaźnikiem godności i wartości człowieka jest zawartość portfela jego rodziców.




Odejdź! Przecież jestem martwa...
Ostatnio zmieniony przez mgła 2013-04-02, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rówieśnicy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13